Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Prosty i klasyczny, zegarek Avenue...

01.1641.113
7611160088048
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Prosty i klasyczny, zegarek Avenue pozostaje czytelny w każdej sytuacji.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
869 zł
949 zł
849 zł
449 zł
859 zł
899 zł
519 zł
479 zł
319 zł
Zegarek Wenger Avenue, kod producenta (01.1641.113) to klasyczny, prosty zegarek męski. Cechuje się eleganckim designem i przejrzystą tarczą. Kształt wyrażony prostotą linii, luminescencyjne cyfry i wskazówki oraz typowy dla Szwajcarii czerwony akcent w logo i na sekundniku sprawiają, że zegarki tej linii to elegancki dodatek do każdej stylizacji. Oferowany zegarek 01.1641.113 linii Avenue jest wodoszczelny do głebokości 100 m. Wszystkie zegarki firmy Wenger są objęte trzyletnią międzynarodową gwarancją!
| Numer artykułu | 01.1641.113 |
|---|---|
| Średnica | 42mm |
| Materiał bransolety | silikon |
| Kolekcja | Avenue |
| Wysokość | 10,2 mm |
|---|---|
| Waga netto | 71 g |
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | okrągły |
| Średnica | 42 mm |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją.
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).