Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Zegarek, który przeszedł...

241883
7630000735836
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Zegarek, który przeszedł 130 ekstremalnych testów wytrzymałościowych
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
2 319 zł
2 680 zł
2 019 zł
2 549 zł
1 689 zł
2 029 zł
1 879 zł
3 389 zł
1 899 zł
2 299 zł
3 185 zł
2 449 zł
1 879 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
2 139 zł
1 679 zł
Życie stawia przed Tobą wiele wyzwań – potrzebujesz zegarka, który Cię nie zawiedzie. Właśnie taki jest zegarek Victorinox I.N.O.X Titanium, zegarek gwarantujący nadzwyczajną wydajność w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Gładka piaskowana koperta z tytanu o nowoczesnym matowym wykończeniu oraz wymienne paski ze skóry i kauczuku zapewniają idealne dopasowanie do życia pełnego przygód. Ten wykonany z najwyższą szwajcarską precyzją zegarek wyróżnia się lekkością, ponadczasowym stylem i techniczną perfekcją. Victorinox I.N.O.X. Titanium to synonim niezawodności – zegarek, na który możesz liczyć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.
| Numer artykułu | 241883 |
|---|---|
| Materiał bransolety | naturalnego kauczuku |
| Średnica | 43 mm |
| Kolekcja | I.N.O.X. Titanium |
Główne cechy
| Wysokość | 13,6mm |
|---|---|
| Waga netto | 92,5 g |
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | okrągły |
| Średnica | 43 mm |
| Kolor tarczy | czarny |
| Materiał paska/bransolety | naturalnego kauczuku |
| Kolor paska/bransolety | czarny |
| szerokość zaczepów | 21 mm |
| Funkcje zegarków |
datownik |
| Wodoszczelność | 20 ATM/200 M/660 FT |
Sprzedawane urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją.
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox AG |
| Kraj: | CH |
| Ulica: | Schmiedgasse 57 |
| Kod pocztowy: | CH-6438 |
| Miasto: | Ibach |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Importer | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Deutschland GmbH |
| Kraj: | DE |
| Ulica: | Alfred-Nobel-Str. 5 |
| Kod pocztowy: | DE-79761 |
| Miasto: | Waldshut-Tiengen |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).