Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Mocny akcent na nadgarstku.

241973
7611160199874
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Mocny akcent na nadgarstku.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
2 319 zł
2 835 zł
2 680 zł
2 019 zł
2 549 zł
1 689 zł
2 029 zł
1 879 zł
1 899 zł
2 299 zł
3 185 zł
2 449 zł
1 879 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
2 139 zł
1 679 zł
Gdy na horyzoncie pojawia się wyzwanie, liczy się niezawodność i precyzja. Mając to na uwadze, stworzyliśmy zegarek Victorinox AirBoss Mechanical. Jego doskonała konstrukcja to hołd złożony pokoleniom lotników, którzy dawali przykład, jak piąć się wyżej, wyżej i jeszcze wyżej… Wzornictwo stylizowane na designie ekskluzywnych i funkcjonalnych zegarków lotniczych z dawnych lat. Stworzony do codziennych i niecodziennych misji specjalnych.
| Numer artykułu | 241973 |
|---|---|
| Materiał bransolety | Skóra |
| Średnica | 42 mm |
| Kolekcja | Airboss |
| Wysokość | 11 mm |
|---|---|
| Waga | 90 g |
| Szerokość zaczepów | 22 mm |
| Średnica | 42 mm |
| Uszczelnienie dekla | Zakręcany dekiel |
|---|---|
| Chronograf | Nie |
| Zapięcie | Zapięcie motylkowe |
| Obrót pierścienia | Dwukierunkowy obrotowy pierścień |
| Minutnik | Nie |
| Datownik | Tak |
| Podświetlana tarcza | Nie |
| Luminescencyjne wskazówki | Tak |
| Typ mechanizmu | Mechaniczny mechanizm z naciągiem automatycznym |
| Druga strefa czasowa | Nie |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
| Wykończenie pierścienia | Szlifowany |
|---|---|
| Materiał pierścienia | Stal szlachetna |
| Materiał bransolety | Skóra |
| Materiał spodu koperty | Stal nierdzewna |
| Materiał koperty | Stal nierdzewna |
| Wykończenie tarczy | Szlif brylantowy |
| Kolor koperty | Srebrny |
|---|---|
| Kolor ramki | Srebrny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Kolor bransolety | Brązowy |
Sprzedawane urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją.
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox AG |
| Kraj: | CH |
| Ulica: | Schmiedgasse 57 |
| Kod pocztowy: | CH-6438 |
| Miasto: | Ibach |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Importer | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Deutschland GmbH |
| Kraj: | DE |
| Ulica: | Alfred-Nobel-Str. 5 |
| Kod pocztowy: | DE-79761 |
| Miasto: | Waldshut-Tiengen |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).