​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Filtruj według
Cena
Kategorie
Wymiary wyświetlacza
Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu
Obsługiwane częstotliwości
Dodatkowe
Stan
Filtruj

Najczęściej kupowane

Echosondy Garmin

Wędkarstwo to bardzo popularne hobby, które wciąga wbrew pozorom nie tylko mężczyzn. Obcowanie z naturą pozwala się wyciszyć, a łowienie ryb jest na tyle ekscytujące, że wielu poświęca mu każdą wolną chwilę. Wśród wędkarzy są tacy, którzy preferują tylko tradycyjne połowy i coraz większe grono tych, którzy wykorzystują technologiczne nowinki do “polowaniu” na rybę, czyli, np. echosondy Garmin.

Czym jest echosonda wędkarska?

Echosondy to urządzenia dla wędkarzy, którzy łowią ryby z jednostek pływających (łódka, ponton itp.) na zbiornikach wodnych. Służą do lokalizacji ryb i odkrywania najlepszych miejsc połowów. Wprawdzie echosonda ryby nie zachęci do “zapozowania” z haczykiem, ale z pewnością zachęci wędkarzy do zarzucania wędki w miejscu, w którym echosonda wskaże na ich obecność. Echosondy Garmin to urządzenie pomocne w skutecznym wędkowaniu od amerykańskiego przedsiębiorstwa znanego z produkcji najwyższej klasy sprzętu nawigacyjnego. Działanie echosondy w kilku słowach można opisać tak: urządzenie składa się z nadajnika, przetwornika, odbiornika i wyświetlacza. Pochodzący z nadajnika impuls elektryczny przekształcany jest w falę dźwiękową i wysyłany do wody. Fala dźwiękowa docierając do podwodnego obiektu zostaje od niego odbita i zawraca. Przetwornik odbiera echo i przetwarza go na sygnał elektryczny wzmacniany przez odbiornik i wysyła go do wyświetlacza. Czas wysłania i odebrania sygnału może być zmierzony i przeliczony na odległość. Na wyświetlaczu zobaczymy obraz dna oraz wszelkie obiekty pomiędzy dnem a powierzchnią (czyli ryby także).

Nie złowisz ryby w miejscu, gdzie jej nie ma - skorzystaj ze sprzętu od Garmin

Jeśli przysłowiowe - “moczenie” kija Ci wystarcza, a brak skuteczności wędkowania zniechęca, powinieneś zainwestować w echosondę Garmin. Garmin prezentuje całą gamę urządzeń różniących się mocą nadajnika, wydajnością przetwornika czy rozdzielczością wyświetlacza. Na ceny echosondy Garmin wpływają dodatkowe funkcje takie jak czytanie map czy Wi-Fi. Kupując swoją pierwszą echosondę najlepiej zacząć od echosondy Striker Garmin. Są wśród nich najprostsze modele przystępne cenowo z prostym menu i wbudowanym modułem GPS, ale także modele ze skanowaniem bocznym, Wi-Fi i funkcją czytania map. Garmin ma także w ofercie echosondy z wyższej półki technologicznej, a co za tym idzie cenowej. Kupując echosondę zastanów się, czy potrzebujesz urządzenia “gadżeciarskiego” czy tylko praktycznego. Echosondy Garmin spełnią wymagania i potrzeby każdego wędkarza.

Jak działa echosonda wędkarska?

Echosondy Garmin to zaawansowane technologicznie urządzenia, które są wyposażone w precyzyjne przetworniki. To właśnie te elementy wysyłają stożkowy sygnał w kierunku dnia, a od tego, w jaki sposób odbije się on od dna, zależy obraz uzyskany na ekranie. Echosonda na ryby pokaże nie tylko ukształtowanie dna, ale także inne obiekty znajdujące się pod wodą. Dzięki temu, nawigując po jeziorze czy morzu, unikniesz wpadnięcia na mieliznę lub uderzenia dnem łodzi o inny niebezpieczny obiekt. Przede wszystkim jednak zyskasz możliwość dotarcia do najlepszych łowisk i zwiększysz efektywność polowania na ryby.

Dlaczego echosondy Garmin to najlepsze rozwiązanie?

Garmin to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Amerykański producent specjalizuje się w tworzeniu precyzyjnego sprzętu lokalizacyjnego, który może być wykorzystywany przy różnorodnych formach aktywności sportowej. Zaawansowane technologie sprawiają, że każda echosonda Garmin to profesjonalny sprzęt pomiarowy, który dostarczy Ci precyzyjnych i wiarygodnych danych.

Ponadto profesjonalne echosondy Garmin:

 • są wyposażone w innowacyjne przetworniki, które pozwalają uzyskać jasny i wyraźny obraz tego, co znajduje się pod powierzchnią,
 • umożliwiają automatyczne tworzenie map izobatowych, które ułatwią późniejszą eksplorację łowisk,
 • dają możliwość precyzyjnego wytyczania tras oraz zaznaczania najbardziej obiecujących punktów łowiska.
Skorzystaj z naszej pomocy, aby wybrać najlepszą echosondę tego producenta i wzbogacić swoje doświadczenia wędkarskie!

Polecamy sprawdzić także zegarki Garmin, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 9sv z przetwornikiem GT52HW-TM.

  2 939,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 9sv, zestaw bez przetwornika.

  2 249,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 7sv z przetwornikiem GT52HW-TM.

  2 428,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu
  Przedsprzedaż

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 7sv, zestaw bez przetwornika.

  1 749,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 7CV, zestaw z przetwornikiem GT20-TM.

  1 979,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 5CV, zestaw z przetwornikiem GT20-TM.

  1 488,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu
  Przedsprzedaż

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 5CV, bez przetwornika.

  1 119,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Echosonda wędkarska Striker Vivid 4CV z przetwornikiem GT20-TM.

  899,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Sonar, który zamieni Twój telefon w wykrywacz ryb

  865,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu

  Sonar, który zamieni Twój telefon w wykrywacz ryb

  641,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów