Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy? Sprawdź nasze propozycje! ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Wytrzymałe urządzenie podręczne GPS...

010-02257-01
753759230821
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Wytrzymałe urządzenie podręczne GPS
W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo", dostarczanymi na karcie pamięci 32 GB.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
839 zł
939 zł
1 019 zł
544 zł
805 zł
1 939 zł
2 039 zł
Garmin eTrex 32x to podręczne urządzenie GPS, które dzięki rozwiniętej technologii i zastosowanym rozwiązaniom stanowi wsparcie topograficzne dla podróżujących rowerem, quadem, łodzią czy podczas pieszych wędrówek. Zainstalowane w urządzeniu mapy, dwa różne systemy łączności geolokalizacyjnej, kompas oraz wysokościomierz to podstawowe atuty Garmin eTrex 32e. Dokładając długi czas pracy oraz jasny wyświetlacz, Garmin dostarcza użytkownikom sprzęt o niezwykle wysokiej funkcjonalności.
Model Garmin eTrex 010-02257-01 obsługuje dwa systemy satelitarne. Bardziej powszechny i popularny GPS oraz GLONASS, który zapewnia dodatkowe wsparcie w trudnych sytuacjach. Dodatkowo urządzenie to jest wyposażone w system map TopoActive Europe, który wspiera nawet wędrowców na górskich szlakach. Co więcej, system map może zostać poszerzony o dodatkowe mapy - służy temu 8GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Garmin eTrex 32x jest wyposażony w barometryczny wysokościomierz oraz trzyosiowy kompas, co docenią zwolennicy bardziej tradycyjnych sposobów na orientację w terenie.
Podręczne urządzenie GPS Garmin eTrex 32e jest bardzo wygodne w obsłudze dzięki unowocześnionemu dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 2,2 cala. Zastosowane rozwiązania zapewniają wysoką czytelność wyświetlanych treści, nawet w ostrym świetle słonecznym. Przy wszystkich atutach urządzenia, jednym z najważniejszych jest żywotność urządzenia, które na 2 bateriach AA może funkcjonować w trybie GPS aż do 25 godzin.

Urządzenia eTrex 22x i eTrex 32x oferują łatwość obsługi, wytrzymałość i przystępną cenę, z której słyną urządzenia podręczne GPS eTrex, a także mają fabrycznie wgrane mapy TopoActive Europe. Urządzenia te doskonale nadają się do używania na quadach, rowerach, łodziach lub podczas pieszych wędrówek.
Urządzenia eTrex 22x i 32x są wyposażone w udoskonalony, 2,2-calowy wyświetlacz z paletą 65 tys. kolorów, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenia te są odporne na działanie warunków atmosferycznych.
Ręczne urządzenia eTrex 22x i 32x są wyposażone w fabrycznie załadowane mapy TopoActive Europe, które zawierają ulice i szlaki, dzięki czemu można wyruszyć w podróż po nieznanych terenach. Teraz możesz określić, co znajduje się w Twoim otoczeniu — np. szlaki wodne, naturalne elementy przyrodnicze, a także budynki, granice międzynarodowe i wiele innych. Można również wyszukiwać tysiące punktów szczególnych, w tym sklepy, restauracje, uniwersytety, parkingi i obiekty noclegowe.
Urządzenia eTrex obsługują systemy satelitarne GPS i GLONASS, dzięki czemu odbiornik umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Urządzenia eTrex 32x są wyposażone w 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny, dzięki którym utrzymasz kierunek.
Dzięki gniazdu kart microSD i większej pamięci wewnętrznej o pojemności 8 GB można w prosty sposób pobierać dodatkowe mapy w każdych warunkach.
Oba urządzenia obsługują obrazy satelitarne BirdsEye (wymagana subskrypcja), co pozwala pobierać i integrować obrazy satelitarne z mapami.
Urządzenia eTrex 22x i eTrex 32x pozwalają na geocaching bez użycia papierowych map. Przesyłaj pliki GPX bezpośrednio do urządzenia i wyświetlaj najważniejsze informacje, takie jak pozycja, teren i wskazówki ze strony Geocaching.com.
Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie eTrex, zaprojektowane jako podręczne urządzenie GPS, doskonale nadaje się do zastosowania na quadach, łodziach, rowerach lub podczas pieszych wycieczek. Użyj uchwytu samochodowego oraz map City Navigator® NT, aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne lub użyj wzmocnionego uchwytu do motocykli i quadów. Urządzenie eTrex zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 141,7 g (z bateriami) |
| Wymiary fizyczne | 5,4 × 10,3 × 3,3 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 3,5 x 4,4 cm; przekątna 2,2 cala (5,6 cm) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 240 x 320 px |
| Typ wyświetlacza | Ekran TFT odblaskowo-przezroczysty 2,2 cala; 65 tys. kolorów |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 25 godz. |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Nie |
| QZSS | Nie |
| Kompas | Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy) |
| Wysokościomierz barometryczny | Tak |
| Fabrycznie załadowane mapy | Tak (TopoActive Europe) |
| Możliwość dodawania map | Tak |
| Mapa PL TOPO | Tak |
| Łączność | ANT+® |
| Powiadomienia z telefonu | Nie |
| Bateria | 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe |
| Mapa bazowa | Tak |
| Slot na kartę pamięci | Tak (karta microSD™) |
| Interfejs | Mini USB |
| IRNSS | Nie |
Funkcje podstawowe |
|
| Nawigacja od punktu do punktu | Tak |
| Waypointy/ulubione/pozycje | 2000 |
| Pomiar powierzchni | Tak |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca | Tak |
| Kalendarz myśliwski/wędkarski | Tak |
| Bardzo czuły odbiornik | Tak |
| Trasy | 200 |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) | Tak |
| BirdsEye | 250 obrazów BirdsEye |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) | Tak |
| Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) | Tak |
| Wycinki mapy | 3000 |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary | Tak |
| Rejestrowanie Rinex | Nie |
| Ślady | 200 |
| Wykres śladu | 10 000 punktów, 200 zapisanych tras |
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ | Nie |
| Obsługa funkcji geocache | Tak (wersja cyfrowa) |
| Obsługa MapShare z funkcją śledzenia | Nie |
| Obsługa serwisu Garmin Explore | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail | Nie |
| Przeglądarka zdjęć | Tak |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości | Nie |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach | Nie |
| Zgodność z własnymi mapami | Tak (100 własnych kafelków map) |
| Aparat | Nie |
| Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
Funkcje taktyczne/wojskowe |
|
| Norma MIL-STD-810 | Nie |
| Interaktywna funkcja SOS | Nie |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Nie |

Wiemy, że awarie czasem się zdarzają – i w takich sytuacjach jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć! Przy zakupie produktu, który właśnie oglądasz, zyskasz czteroletnią gwarancję: dwa lata gwarancji producenckiej oraz dodatkowe dwa lata od nas! To rozwiązanie, które zostało sprawdzone przez wielu naszych klientów. Dzięki niemu mimo upływu standardowego, dwuletniego okresu gwarancji, mogli cieszyć się swoim sprzętem przez kolejne lata bez obaw o nieprawidłowe działanie swojego urządzenia. Co więcej – nasza 4-letnia gwarancja nie ma ŻADNYCH wykluczeń! Reklamacji podlegają takie same usterki, co przyjmowane przez producenta. To wyraźny atut względem ofert konkurencji, gdzie elementy takie jak paski czy baterie nie podlegają reklamacji. Nie u nas!
Przez pierwsze dwa lata od zakupu korzystasz z gwarancji producenta. To czas, w którym możesz zgłosić wadę w dwóch miejscach:
Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie wygoda i nie chcesz się niczym martwić, zapraszamy do zgłoszenia reklamacji u nas – z przyjemnością pomożemy. W przypadku, gdy każdy dzień bez urządzenia jest dla Ciebie niedogodnością i zależy Ci na jak najszybszym rozpatrzeniu zgłoszenia, rekomendujemy złożenie reklamacji bezpośrednio w serwisie producenta. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na przesłanie przez nas urządzenia do serwisu Garmin oraz jego powrót po rozpatrzeniu zgłoszenia.
W przypadku zgłoszenia reklamacji na trzecim i czwartym roku od daty zakupu, zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są tylko u nas – internetowo lub w jednym z salonów stacjonarnych. Pełną instrukcję zgłaszania reklamacji przez internet znajdziesz tu - REKLAMACJA.
Trzeci i czwarty rok gwarancji działają na zasadach podobnych do gwarancji producenta. Bez względu na to, czy popsuje się bateria, wyświetlacz, a może pasek dołączony do zestawu – pomożemy. Nie stosujemy żadnych wykluczeń dotyczących zgłaszanych usterek, co znacząco odróżnia naszą rozszerzoną gwarancję od tego, co oferuje konkurencja. Nie tylko dłużej, ale też i lepiej!
Czas, który mamy na rozpatrzenie reklamacji określony prawem to 14 dni, ale zawsze staramy się, aby trwało to jak najkrócej – wiemy, że bez zegarka jak bez ręki. Gdy status Twojego zgłoszenia ulegnie zmianie, otrzymasz mail z powiadomieniem z naszego systemu. W sprawie statusu reklamacji możesz także do nas zadzwonić pod numer 22 827 00 05 lub napisać przez formularz kontaktowy czy czat – zobaczymy, czy coś się zmieniło.
W przypadku uznania reklamacji istnieją dwa rozwiązania:
naprawa urządzenia
wymiana urządzenia na wolne od wad
Najczęściej proponowanym rozwiązaniem jest wymiana przedmiotu na wolny od wad, czyli urządzenie recertyfikowane lub refabrykowane. Takie urządzenie przechodzi testy producenta, które potwierdzają, że jego specyfikacja jest taka sama, jak nowego produktu. Co ważne – urządzenia takie mają pełną, dwuletnią gwarancję producenta, którą możesz zrealizować zarówno bezpośrednio w serwisie Garmin, jak i u nas.
Co do zasady reklamować można każde uszkodzenie, ale nie wszystkie problemy zostaną zakwalifikowane jako wada. Przede wszystkim nie uznajemy reklamacji produktów uszkodzonych mechanicznie. Zbite szybki czy rysy nie są spowodowane wadą zegarka, a jego używaniem. W przypadku problemów z GPS kierujemy się wytycznymi producenta – możemy uznać reklamację, jeśli błąd pomiaru przekracza 10% mierzonej wartości. Mniejsze odchylenia mogą być spowodowane warunkami, w których dokonujesz pomiaru czy innymi interferencjami sygnału. Baterie także podlegają naturalnemu zużyciu. Spadek pojemności o 10% po kilku latach używania nie jest wadą baterii, ale czas działania znacząco odbiegający od tego, co deklaruje producent (poniżej 60%), podlega reklamacji na trzecim i czwartym roku. Zalecamy też przed reklamacją baterii sprawdzić ustawienia sprzętu. Często szybkie rozładowywanie spowodowane jest np. nieoficjalną tarczą zegarka wgraną na urządzenie czy też włączonym całodobowym pomiarem saturacji.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).