Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Ten niewielki komunikator satelitarny...

010-02602-03
753759281267
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Ten niewielki komunikator satelitarny pomoże Ci czuć się bliżej domu nawet podczas podróży po bezdrożach, zapewniając poczucie bezpieczeństwa bez obciążania plecaka.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
1 337 zł
1 189 zł
1 719 zł
2 149 zł
Garmin InReach Mini 2 w kolorze czarnym niewielki komunikator satelitarny1 pomoże Ci czuć się bliżej domu nawet podczas podróży po bezdrożach, zapewniając poczucie bezpieczeństwa bez obciążania plecaka.
Globalny zasięg sieci satelitarnej zapewnia łączność w miejscach, gdzie sieć komórkowa nie działa.
W sytuacji awaryjnej wyślij interaktywną wiadomość SOS do naszego centrum koordynacji.
Pozostań w kontakcie z najbliższymi, nawet bez zasięgu sieci komórkowej.
Funkcja TracBack® pozwala wyznaczyć drogę powrotną, jeśli się zgubisz.
Zwiększ możliwości urządzenia 010-02602-03 inReach dzięki aplikacji Garmin Explore™.
Nawet 14 dni pracy baterii w trybie śledzenia co 10 minut, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się podróżą.
Wymieniaj wiadomości tekstowe z bliskimi czekającymi w domu, publikuj treści w serwisach społecznościowych lub komunikuj się z innymi użytkownikami urządzeń inReach w terenie.
W sytuacji awaryjnej możesz nadać interaktywny sygnał SOS do Garmin IERCC — całodobowego centrum koordynacji reagowania kryzysowego.
W każdej chwili możesz udostępniać swoją pozycję bliskim w domu, korzystając ze strony MapShare™ lub swoich współrzędnych osadzonych w wiadomościach.
Wiadomości, alerty SOS i informacje umożliwiające śledzenie pozycji są przesyłane za pośrednictwem globalnej sieci satelitarnej Iridium®, a nie sieci komórkowej.
Aby uzyskać dostęp do sieci Iridium i łączności z urządzeniem inReach Mini 2, potrzebna jest aktywna subskrypcja usługi satelitarnej. Dostępny jest pakiet z roczną umową i elastyczny plan miesięczny.
Nie daj się zwieść niewielkim rozmiarom urządzenia mierzącego 4″ × 2″ i ważącego 100 gramów. Urządzenie Garmin InReach Mini 2 w kolorze czarnym jest solidne, trwałe, odporne na uderzenia (MIL-STD-810) i i wodoodporne (klasa IPX7).
Funkcja wyznaczania trasy TracBack umożliwia powrót do punktu startowego po tej samej trasie w razie zgubienia się — bezpośrednio w urządzeniu.
Uzyskaj dokładne informacje o kierunku, nawet wtedy, gdy pozostajesz w miejscu.
Litowo-jonowa bateria działa do 14 dni w domyślnym 10-minutowym trybie śledzenia oraz do 20 dni w trybie oszczędzania energii.
Otrzymuj szczegółowe informacje o pogodzie w Garmin inReach Mini 2 lub zgodnym urządzeniu. Możesz nawet poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, innych punktów na trasie lub celów podróży.
Uzyskaj bezpłatny dostęp do działającej w chmurze witryny internetowej Garmin Explore na komputerze, aby planować podróże, tworzyć szablony wiadomości i szybkie wiadomości tekstowe, synchronizować ustawienia urządzenia oraz zarządzać nimi i wiele innych funkcji.
Zsynchronizuj z witryną Garmin Explore lub aplikacją mobilną w zgodnym smartfonie aby uzyskać dostęp do nawigacji, punktów trasy, kursów, aktywności i innych informacji. Uzyskaj również dostęp do planowania podróży i do map topograficznych.
Zdalne sterowanie inReach Mini 2 umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości, uruchamianie i zatrzymywanie śledzenia oraz uruchamianie interaktywnej funkcji SOS za pomocą zgodnych urządzeń podręcznych, urządzeń noszonych na ciele i innych urządzeń mobilnych firmy Garmin.
Sparuj z Garmin Pilot aby wysyłać i otrzymywać wiadomości SMS z kokpitu nawet, gdy sieć komórkowa jest niedostępna. Aplikacja może wykorzystywać pozycję GPS urządzenia inReach Mini 2 i funkcje udostępniania lokalizacji podczas lotu.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 100 g |
| Wymiary fizyczne | 5,17 × 9,9 × 2,61 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 0.9 cala (23mm x 23mm) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 176 × 176 px |
| Typ wyświetlacza | Monochromatyczny, czytelny w słońcu, transreflektywny, Memory-In-Pixel (MIP) |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Dane dot. rejestr. aktywn. przy widoku pełnego nieba; * - czas dział. przy umiarkowanym przysłonięciu Do 14 dni - standard. co 10 min (do 4 dni*) Do 5 dni - szczegół. co 10 min (do 2 dni*) Do 30 dni - standard. co 30 min (do 10 dni*) Do 1 roku po wyłącz. |
Funkcje podstawowe |
|
| TracBack® | Tak |
| Nawigacja od punktu do punktu | Tak |
| Waypointy/ulubione/pozycje | 1 000 |
| Pomiar powierzchni | Nie |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca | Nie |
| Kalendarz myśliwski/wędkarski | Nie |
| Bardzo czuły odbiornik | Tak |
| Trasy | 20 |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) | Nie |
| BirdsEye | Nie |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) | Nie |
| Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) | Nie |
| Wycinki mapy | Nie |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary | Nie |
| Rejestrowanie Rinex | Nie |
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ | Tak |
| Obsługa funkcji geocache | Nie |
| Obsługa MapShare z funkcją śledzenia | Tak |
| Obsługa serwisu Garmin Explore | Tak |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach | Tak |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail | Tak |
| Przeglądarka zdjęć | Nie |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości | Tak |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach | Tak |
| Zgodność z własnymi mapami | Nie |
| Aparat | Nie |
| Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży | Tak |
| Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży | Tak |
| Dodatkowe | Kompatybilny z aplikacją Garmin Pilot |
Funkcje inReach |
|
| Zgodność z InReach® | - |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Nie |

1. eAzymut.pl gwarantuje wysoką jakość i bezawaryjne działanie wyrobu zgodnie z warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w instrukcji obsługi.
2. WYBRANE urządzenia marki Garmin objęte są 4-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową 2-letnią gwarancją firmy eAzymut.pl.
3. Niniejsza rozszerzona gwarancja obowiązuje od daty zakupu.
4. Wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w tym okresie usuwane będą bezpłatnie w terminie do 14 dni roboczych od daty przyjęcia sprzętu do naprawy. Czas naprawy może ulec wydłużeniu w uzasadnionych przypadkach.
5. Gwarancja ulega przedłużeniu o czas trwania naprawy, liczony od dnia przyjęcia sprzętu do serwisu, do dnia jej wykonania.
6. Reklamowany towar powinien być dostarczony na koszt użytkownika wraz z dowodem zakupu do serwisu gwaranta.
7. Gwarancja nie obejmuje następujących uszkodzeń:
8. Nabywca traci uprawnienie wynikające z karty gwarancyjnej w następujących przypadkach:
Po pierwsze, oferujemy wyłącznie produkty Garmin pochodzące z polskiej dystrybucji, co zapewnia, że obsługa gwarancyjna jest realizowana na terenie Polski.
Przez pierwsze 2 lata od daty zakupu możesz zareklamować swoje urządzenie bezpośrednio u producenta.
W przypadku jakichkolwiek problemów z produktem w ciągu dwóch lat od zakupu, możesz skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska, dzwoniąc na numer przedstawiony poniżej:
+48 22 276 26 27
Po zgłoszeniu reklamacji urządzenie odsyłasz do serwisu gwarancyjnego, wskazanego przez konsultanta.
Marka Garmin jest znana z tego, że w przypadku reklamacji wymienia wadliwe urządzenia na wolne od wad, które również objęte są 2-letnią gwarancją producenta.
Możesz również wysłać produkt do nas, abyśmy zrealizowali gwarancję producenta. Pamiętaj jednak, że może to wydłużyć cały proces, ponieważ działamy jako dodatkowy pośrednik. Towar będzie zatrzymywał się u nas zarówno podczas wysyłki do producenta, jak i w drodze powrotnej. Jeśli zależy Ci na szybszej obsłudze, lepiej skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska.
Jeśli na zakupiony u nas towar otrzymałeś 4-letnią gwarancję, to w trzecim i czwartym roku po zakupie TYLKO I WYŁĄCZNIE realizuj gwarancję za naszym pośrednictwem. Wówczas gwarancja jest obsługiwana przez Garmin Polska bezpośrednio dla naszej firmy. Wymagane będzie posiadanie dowodu zakupu z wpisanym numerem seryjnym urządzenia, które odsyłasz. My zajmiemy się tym, aby Twoje urządzenie zostało wymienione na wolne od wad.
Część wymian gwarancyjnych realizowana jest przez wymianę na produkt w stanie refabrykowanym (ang. refurbished). Co to oznacza? Są to produkty, które złożone zostały z odzyskanych, w pełni sprawnych podzespołów w nowej obudowie i objęte są standardową 24-miesięczną gwarancją producenta.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).