​ ​ ​ ​

Garmin Varia

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Garmin Varia

Jednym z kluczowych rozwiązań, które Garmin dostarcza celem kompleksowego wsparcia rowerzystów, którzy chcą nie tylko polepszać swoje osiągnięcia, ale i czuć się podczas aktywności bezpiecznie, jest inteligentne oświetlenie rowerowe Garmin Varia. Dostępne produkty, to nie są jednak wyłącznie oświetlenia z silnymi i widocznymi z kilkuset metrów strumieniami światła przy wsparciu bardzo wydajnej baterii, ale są to również inteligentne urządzenia, które mogą np. ostrzegać rowerzystę przed zbliżającymi się za nim pojazdami. Dodatkowo produkty z serii oświetlenia rowerowe Garmin Varia mogą łączyć się z innymi sprzętami, co tylko wzmaga poziom bezpieczeństwa rowerzystów, niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Garmin Varia - skuteczne oświetlenie rowerowe w terenie

Zarówno w zakresie oświetleń przednich, jak i tylnych, produkty Garmin z serii Varia charakteryzuje ponadprzeciętna skuteczność oświetleniowa. Strumienie światła przedniego nie tylko w dynamiczny sposób oświetlają jezdnię, czy tereny leśne, ale także zapewniają widoczność rowerzyście dla innych użytkowników ruchu, z odległości nawet 1,6 km. Dodatkowo możliwość dowolnej formy montażu, np. na kasku, zapewnia pełną wygodę użytkowania. Oświetlenia Garmin Varia to również inteligentne funkcje dodatkowe, jak np. radar monitorujący strefę za rowerem, dostępny również w wersji z czerwonym oświetleniem. Radar taki alarmuje użytkownika o pojazdach znajdujących się już 140 metrów za nim, co może być manifestowane w postaci wibracji oraz sygnałów dźwiękowych, po sparowaniu z licznikiem rowerowym, zegarkiem lub telefonem.

Łączność i wydajna bateria.

Radary i inteligentne oświetlenie rowerowe Varia są wyposażone w żywotne baterie zapewniające nawet kilkanaście godzin pracy w zależności od trybu świecenia. Wbudowane systemy Bluetooth oraz ANT+ zapewniają stabilne połączenie z innymi przyrządami Garmin lub urządzeniami typu wearables.

Produkty z serii Varia Garmin to wysokiej jakości inteligentne oświetlenie. Mocne światła, które znacząco poprawią Twoją widoczność na drodze i leśnych trasach rowerowych. Dostępny w tej serii radar pozwala na monitoring strefy za jednośladem. Podnieś swoje bezpieczeństwo, a także zadbaj o komfort podczas nocnych wypraw.