​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Garmin

Garmin Inteligentne oświetlenie Varia UT800 Urban Edition 010-01673-00

010-01673-00

753759168872

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Inteligentne oświetlenie, które świeci jaśniej i dłużej

Więcej szczegółów

Cena
587,00 zł

699,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -112,00 zł

(4,8/5)
4 oceny - 4 opinie
Rozkład ocen

3 podobnych produktów:

  • Mocne oświetlenie do użytku na miejskich i leśnych trasach rowerowych, które jest widoczne w ciągu dnia z odległości ponad 1,6 km
  • Zapewnia stabilny strumień światła o jasności 800 lumenów przez maksymalnie 1,5 godziny.
  • Automatycznie dostosowuje się do warunków oświetlenia otoczenia, prędkości i profilu jazdy1, aby wydłużyć czas działania baterii
  • Działa niezależnie oraz współpracuje ze zgodnymi licznikami rowerowym Edge?, aby automatycznie włączać i wyłączać oświetlenie, sterować jasnością i innymi funkcjami
  • Oferuje 5 trybów oświetlenia: bardzo jasny, średni, podstawowy, nocny migający i dzienny migający.

Niezależnie od tego, czy poruszasz się po miejskich ulicach, czy leśnych ścieżkach, nie musisz kończyć jazdy po zachodzie słońca. Oświetlenie Varia UT800 dostosowuje się do prędkości jazdy. Po sparowaniu ze zgodnymi licznikami rowerowym Edge oświetlenie UT800 dostosowuje jasność, aby zapewnić potrzebne światło nawet przez 4 godziny, dzięki czemu będziesz zawsze podróżować bezpiecznie.

Ujrzyj światło

Inteligentne funkcje oświetlenia Varia UT800 pozwalają połączyć urządzenie ze zgodnymi licznikami rowerowymi Edge wyposażonymi w czujniki światła. Po sparowaniu oświetlenie Varia UT800 automatycznie dostosowuje intensywność wiązki światła do prędkości i profilu jazdy, aby zapewnić więcej światła przy szybszej jeździe i oszczędzić baterię przy niższych prędkościach. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do warunków oświetlenia otoczenia i stanu naładowania baterii. Wystarczy tylko dotknąć licznika komputerowego Edge lub specjalnego pilota, aby włączyć lub wyłączyć oświetlenie, sterować jasnością i innymi funkcjami.

At a Glance

Wielofunkcyjna widoczność

Urządzenie Varia ułatwia dopasowanie mocy strumienia świetlnego do warunków. Urządzenie Varia UT800 oferuje 5 trybów oświetlenia, w tym bardzo jasny (800 lumenów), średni (400 lumenów), podstawowy (200 lumenów), nocny migający (od 100 do 300 lumenów) i dzienny migający (ponad 700 lumenów). Przy pełnej mocy oświetlenie jest widoczne w ciągu dnia z odległości ponad 1,6 km.

Gotowy do jazdy

Inteligentne oświetlenie Varia UT800 posiada lekką i zwartą konstrukcję, dzięki czemu można przymocować je do kierownicy za pomocą uchwytu zewnętrznego lub do kasku za pomocą uchwytu na kask lub obracanego2. Urządzenie waży mniej niż 140 gramów.

At a Glance

Zawartość zestawu:

  • Inteligentne oświetlenie Varia UT800
  • Przewód do ładowania
  • Uniwersalny uchwyt zewnętrzny
  • Uchwyt uniwersalny obracany o 90°
  • Instrukcja


1Po sparowaniu ze zgodnymi urządzeniami Edge z czujnikiem światła otoczenia.
2Rowerzysta musi przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących miejsca instalacji oświetlenia podczas jazdy na drogach. Urządzenie Varia UT800 nie spełnia wymogów przepisów StVZO.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Masa 130 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Wymiary fizyczne 96,6 × 33,5 × 29,7 mm

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb bardzo jasny: 1,5 godz. Tryb średni: 3 godz. Tryb podstawowy: 6 godz. Tryb dzienny migający: 25 godz. Tryb nocny migający: 6 godz.

Cechy podstawowe

Łączność ANT+®
Lumeny 800
Widoczność światła 1,6 km
Sygnalizacja o zbiżającym się pojeździe Nie dotyczy
Tryby świecenia Tryb bardzo jasny, tryb średni, tryb podstawowy, tryb dzienny migający, tryb nocny migający
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-12-18 :

Pablo

W połączeniu z EDGE 1030 działa naprawdę ok, z tym że czas działania na w pełni naładowanym akumulatorze jest za krotki. Strach się gdzieś wypuścić w teren.

przez dnia 2020-09-30 :

Lampa z dużym potencjałem

Kupiłem ją do kompletu zachęcony użytkowaniem tylnego światła-radaru varia RTL 515. A ponieważ posiadam zarówno Fenixa 5 oraz komputer pokładowy Edge 1030 Plus to uznałem, że przy całorocznych dojazdach do pracy, dodatkowe przednie światło będzie jak znalazł. I nie myliłem się. Po dołączeniu UT800 do sieci Edge i ustawieniu trybu AUTO, komputer sam zdecydował o ilości i długości wiązki światła. 800 lumenów naprawdę robią wrażenie. Strumień nie jest skierowany tylko punktowo, ale także na boki co powoduje widoczność niemal jak za dnia. Tak samo lampka reaguje przy zwiększaniu prędkości jazdy. Ponieważ Edge 1030 plus posiada czujnik światła, więc automatycznie myśli za mnie jaki rodzaj i jaką ilośc lumenów dobrać. Gdy jadę w nocy przez doświetlone lampami ulicznymi miasto, UT800 przechodzi w lekki tryb pulsacyjny, gdy wjeżdzam w ciemny zaułek - dostarcza ciągłą wiązkę. Oczywiście w każdej chwili możemy wybrać tryb własny (przycisk na lampce jest wygodny i łatwo dostępny) . Jest 5 trybów. Pochwalić też można za komunikat (na Edge) o słabej baterii. Mamy wtedy ok. 20-30 min jazdy. (przy całkowitym mroku lampa świeci przez ok. 2 godz.) UT 800 ma dodatkowe ledy na boku obudowy, dzięki czemu jesteśmy lepiej widoczni z profilu na skrzyżowaniu. Uchwyt z głowicą - rewelacja. Komu polecam lampkę? Tylko tym którzy mają już Edge 1030 lub Fenixa, bo tylko wtedy wyciśniemy z UT800 cały jej potencjał. Myślę, że producent chciał by UT800 był urządzeniem typu: mocujesz na kierownicy, a my zajmiemy się resztą. Ty tylko patrz przed siebie. I to chyba się tu udało.

przez dnia 2020-09-11 :

Świetna sprawa

Jak na lampę rowerową cena wysoka, jednak po sparowaniu z radarem i licznikiem Edge, zakup staje się wart swojej ceny. Najważniejsze plusy to pełna automatyczna współpraca z systemem varia i licznikiem Edge. Odpalam aktywność i nic mnie nie interesuje (światło zapala się samo i dostosowuje do warunków na drodze). Szczególnie dobrze widać jej plusy przy aktywności zaraz przed wschodem i zachodem słońca. Z minusów to krótki czas działania baterii (ok. 1,5 h na max.) i długi czas ładowania (ok. 5 h).

przez dnia 2020-09-11 :

VARIA UT800

Lampka spełnia swe zadanie, świeci, łączy się z Edge 530, choć obsługa prosto z lampki jest wygodniejsza, z poziomu komputerka trzeba przewinąć kilka sekcji, aby zmieniać tryby oświetlenia, niemniej jednak warto mieć sparowaną lampkę choćby na podgląd stanu baterii. Lampka solidnie wykonana, kompaktowa i dostarczana z uchwytem wysuniętym za mostek kierownicy, podpięta od spodu niewidoczna z pozycji kolarza,800 lumenów robi robotę, wystarczające są 400 lm. Polecam mimo wysokiej ceny, jednak z uchwytem w komplecie cena nie jest tak aż bardzo wygórowana, porównując z podobnymi dostępnymi na rynku.