​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Inteligentne oświetlenie Varia UT800 Urban Edition 010-01673-00

010-01673-00

753759168872

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 12.06.2023 14:00

Inteligentne oświetlenie, które świeci jaśniej i dłużej

Więcej szczegółów

Cena
585,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(4,8/5)
6 ocen - 6 opinii
Rozkład ocen

585,00 zł

5 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Daj się zobaczyć - radary i oświetlenia Garmin Varia
2021-12-08

Daj się zobaczyć - radary i oświetlenia Garmin Varia

W ofercie naszego sklepu znajdziecie zarówno oświetlenie przednie, jak i tylne, wraz z radarem ostrzegającym o nadjeżdżających pojazdach.

Inteligentne oświetlenie Garmin Varia UT800 to urządzenie, które w pierwszej kolejności zapewnia pełen komfort jazdy w warunkach dziennych po terenach miejskich czy leśnych, ale świetnie sprawdza się również po zmroku, zapewniając rowerzyście komfort i bezpieczeństwo jazdy w takich warunkach. Stabilny i jasny strumień światła widoczny jest z odległości nawet 1,6 km. Lekka i łatwa w montażu konstrukcja z możliwością przymocowania do kierownicy lub kasku (wymagany dodakowy uchwyt na kask), ułatwiają wygodę użytkowania.

Inteligentne oświetlenie w Garmin Varia UT800

Oświetlenie przednie Varia UT800 Urban Edition może łączyć się z innymi urządzeniami, np. dedykowanym licznikiem Garmin Edge. Dzięki temu można zyskać dostęp do takich dodatkowych inteligentnych funkcjonalności, jak: dostosowanie wiązki światła do profilu jazdy i osiąganej prędkości oraz dostosowanie czasu działania oświetlenia do panujących warunków oświetlenia otoczenia z uwzględnieniem poziomu naładowania baterii. Z pomocą licznika Edge można wygodnie sterować jasnością światła, czy je włączać i wyłączać w razie potrzeby.

Garmin Varia ut800

Tryby oświetlenia i mocna bateria

Model Garmin Varia 010-02375-00 posiada bardzo mocną baterię oraz 5 trybów oświetlenia, zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkownikowi. Varia UT800 Urban Edition posiada następujące tryby (wraz z maksymalnym czasem ciągłego użytkowania): bardzo jasny (do 1,5 godziny); średni (do 3 godzin); podstawowy (do 6 godzin); dzienny migający (aż 25 godzin) oraz nocny migający (do 6 godzin).

Garmin varia ut 800 urban edition

Zawartość zestawu:

  • Inteligentne oświetlenie Varia UT800
  • Przewód do ładowania
  • Uniwersalny uchwyt zewnętrzny
  • Uchwyt uniwersalny obracany o 90°
  • InstrukcjaSprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Masa 130 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Wymiary fizyczne 96,6 × 33,5 × 29,7 mm

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb bardzo jasny: 1,5 godz. Tryb średni: 3 godz. Tryb podstawowy: 6 godz. Tryb dzienny migający: 25 godz. Tryb nocny migający: 6 godz.

Cechy podstawowe

Akcelerometr Nie
Łączność ANT+®
Lumeny 800
Widoczność światła 1,6 km
Sygnalizacja o zbliżającym się pojeździe Nie dotyczy
Tryby świecenia Tryb bardzo jasny, tryb średni, tryb podstawowy, tryb dzienny migający, tryb nocny migający
Rozdzielczość kamery Nie dotyczy
Kamera Nie
Kąt widzenia Nie dotyczy
Tryb pracy kamery Nie dotyczy
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2023-03-10 :

Polecam

Jest idealna, dokładnie taka jak powinna być. Można jej używać jako samodzielne źródło światła, ale w konfiguracji np. z Edge jest rewelacyjna. Dopasowuje strumień światła do warunków jazdy - widoczności, prędkości i sam nie wiem czego jeszcze. W każdym razie- instalujesz, konfigurujesz i zapominasz. Lampa sama zapala się w zależności od potrzeb i odpowiednio wcześniej przypomina o ładowaniu (oczywiście przez aplikację lub wyświetlacz np. w Edge).

przez dnia 2022-02-13 :

Światło - pierwsza klasa

Rewelacyjne światło zakupione na rower szosowy. Elegancko chowa się pod licznikiem i jednocześnie nie zwraca na siebie uwagi. Bardzo dobra bateria. Znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa (w dzień zawsze w trybie pulsacyjnym i w nocy świetnie oświetla otoczenie). Gorąco polecam!!!

przez dnia 2020-12-18 :

Pablo

W połączeniu z EDGE 1030 działa naprawdę ok, z tym że czas działania na w pełni naładowanym akumulatorze jest za krotki. Strach się gdzieś wypuścić w teren.

przez dnia 2020-09-30 :

Lampa z dużym potencjałem

Kupiłem ją do kompletu zachęcony użytkowaniem tylnego światła-radaru varia RTL 515. A ponieważ posiadam zarówno Fenixa 5 oraz komputer pokładowy Edge 1030 Plus to uznałem, że przy całorocznych dojazdach do pracy, dodatkowe przednie światło będzie jak znalazł. I nie myliłem się. Po dołączeniu UT800 do sieci Edge i ustawieniu trybu AUTO, komputer sam zdecydował o ilości i długości wiązki światła. 800 lumenów naprawdę robią wrażenie. Strumień nie jest skierowany tylko punktowo, ale także na boki co powoduje widoczność niemal jak za dnia. Tak samo lampka reaguje przy zwiększaniu prędkości jazdy. Ponieważ Edge 1030 plus posiada czujnik światła, więc automatycznie myśli za mnie jaki rodzaj i jaką ilośc lumenów dobrać. Gdy jadę w nocy przez doświetlone lampami ulicznymi miasto, UT800 przechodzi w lekki tryb pulsacyjny, gdy wjeżdzam w ciemny zaułek - dostarcza ciągłą wiązkę. Oczywiście w każdej chwili możemy wybrać tryb własny (przycisk na lampce jest wygodny i łatwo dostępny) . Jest 5 trybów. Pochwalić też można za komunikat (na Edge) o słabej baterii. Mamy wtedy ok. 20-30 min jazdy. (przy całkowitym mroku lampa świeci przez ok. 2 godz.) UT 800 ma dodatkowe ledy na boku obudowy, dzięki czemu jesteśmy lepiej widoczni z profilu na skrzyżowaniu. Uchwyt z głowicą - rewelacja. Komu polecam lampkę? Tylko tym którzy mają już Edge 1030 lub Fenixa, bo tylko wtedy wyciśniemy z UT800 cały jej potencjał. Myślę, że producent chciał by UT800 był urządzeniem typu: mocujesz na kierownicy, a my zajmiemy się resztą. Ty tylko patrz przed siebie. I to chyba się tu udało.

przez dnia 2020-09-11 :

Świetna sprawa

Jak na lampę rowerową cena wysoka, jednak po sparowaniu z radarem i licznikiem Edge, zakup staje się wart swojej ceny. Najważniejsze plusy to pełna automatyczna współpraca z systemem varia i licznikiem Edge. Odpalam aktywność i nic mnie nie interesuje (światło zapala się samo i dostosowuje do warunków na drodze). Szczególnie dobrze widać jej plusy przy aktywności zaraz przed wschodem i zachodem słońca. Z minusów to krótki czas działania baterii (ok. 1,5 h na max.) i długi czas ładowania (ok. 5 h).

przez dnia 2020-09-11 :

VARIA UT800

Lampka spełnia swe zadanie, świeci, łączy się z Edge 530, choć obsługa prosto z lampki jest wygodniejsza, z poziomu komputerka trzeba przewinąć kilka sekcji, aby zmieniać tryby oświetlenia, niemniej jednak warto mieć sparowaną lampkę choćby na podgląd stanu baterii. Lampka solidnie wykonana, kompaktowa i dostarczana z uchwytem wysuniętym za mostek kierownicy, podpięta od spodu niewidoczna z pozycji kolarza,800 lumenów robi robotę, wystarczające są 400 lm. Polecam mimo wysokiej ceny, jednak z uchwytem w komplecie cena nie jest tak aż bardzo wygórowana, porównując z podobnymi dostępnymi na rynku.

  • Porównanie urządzeń rowerowych Garmin Varia: RVR315, RTL515, RCT715 oraz UT800