​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Urządzenia rowerowe Garmin

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

Urządzenia rowerowe Garmin

Jedną z wielu grup sportowców, którzy są adresatami urządzeń tworzonych przez Garmin są rowerzyści - i to zarówno amatorzy i hobbyści, jak i zawodowcy, którzy potrzebują najwyższej jakości wsparcia do poprawiania swoich osiągnięć sportowych. Dlatego też w eAzymut.pl znaleźć można bogatą ofertę wielofunkcyjnych urządzeń rowerowych Garmin, które są w stanie spełnić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Najnowsza technologia oraz inteligentne rozwiązania zastosowane w urządzeniach Garmin pozwoliły uzyskać produkty cenione na całym świecie.

Jakie funkcje mają urządzania rowerowe Garmin?

Wśród urządzeń dostarczanych przez Garmin znajdują się smart rozwiązania w następujących podkategoriach:
 
  • inteligentne oświetlenia Garmin Varia - które poza oświetlaniem toru jazdy są w stanie również ostrzegać przed zbliżającymi się innymi pojazdami;
  • liczniki rowerowe Garmin Edge - seria lekkich i czytelnych liczników prędkości, dodatkowo wyposażonych m.in. w nawigację rowerową Garmin wspieraną przez różne systemy satelitarne, funkcje monitorowania wydajności analizujące dynamikę jazdy, a nawet opcję wirtualnego wsparcia treningów;
  • urządzenia Garmin Vector i Garmin Rally - obejmujące m.in. bloki pedałów i zestawy pedałów wyposażone w pojedyncze lub podwójne czujniki siły i mocy.

Szczególnie polecamy też praktyczne uchwyty na rower tej samej marki.

Profesjonalne wsparcie dla rowerzystów od uznanej marki Garmin

Garmin, jako doświadczony producent wykorzystujący w swoich produktach najnowocześniejsze technologie, jest w stanie zapewnić pełne wsparcie dla rowerzystów podczas treningów i prowadzenia głównych aktywności sportowych. Zbierane dane lokalizacyjne i biometryczne nie tylko służą użytkownikowi do wspierania aktywności fizycznej i bezpośredniej samokontroli, ale są też poddawane inteligentnej analizie, by podpowiedzieć użytkownikom, w jaki sposób poprawić skuteczność prowadzonych treningów. Wydajne baterie zastosowane w urządzeniach Garmin pozwalają na bezpieczne korzystanie z nich przez długi czas, co jest szczególnie ważne podczas sportowych wypraw.