​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Rozmowa przez zegarek
Pamięć na muzykę
Mikrofon i głośnik
Odtwarza muzykę
Obudowa
Materiał ramki
Wymiary wyświetlacza
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)
Stan
Kolor
Filtruj

Garmin Venu 2

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Garmin Venu 2

Garmin Venu 2 to już druga generacja popularnego smartwatcha z AMOLED. Nowoczesny ekran zapewnia żywą i pełną kolorystykę, a także płynność animacji. Seria Venu 2 jest ponadto wyposażona w liczne funkcje smart, które wspierają i kontrolują nie tylko aktywność fizyczną, ale również i stan zdrowia. Dokładając do tego płatność zbliżeniową Garmin Pay oraz doskonałą żywotność baterii, można stwierdzić, że Venu 2 to zegarek kompletny.

Zegarek Garmin Venu 2 dla aktywnych

Venu 2 posiada ponad 25 aplikacji sportowych, które monitorują takie aktywności jak: bieganie, jazda na rowerze, pływanie, ćwiczenia typu cardio, treningi interwałowe i wiele innych, dodatkowo wspierając prowadzenie treningów. Kontroli stanu zdrowia służą m.in. opcje: pomiaru stresu, monitorowania oddechu, snu czy natlenienia krwi. Venu 2 został wyposażony w akcelerometr i wykorzystuje trzy główne systemy nawigacji: GPS, Galileo i GLONASS.

Venu 2 - rozbudowane opcje smart

Seria zegarków Garmin Venu 2 jest wyposażona w szereg funkcji smart ułatwiających codzienne aktywności, m.in.: własny system płatności zbliżeniowych, łączność bluetooth, możliwość wgrania do 750 utworów muzycznych, a po sparowaniu zegarka z telefonem, możliwość odczytywania powiadomień. To wszystko zasila wydajna bateria, pozwalająca nawet na 12 dni działania na jednym ładowaniu.