​ ​ ​ ​
Filtruj według
Kategorie
Cena
Stan
Filtruj

Najczęściej kupowane

Kable do urzadzeń Garmin

Oryginalne kable do urządzeń Garmin to pewność, że posiadane urządzenia tej marki będą obsługiwane przez najwyższej jakości dedykowane rozwiązania, niezbędne do poprawnej komunikacji czy bezpiecznego ładowania. Produkty marki Garmin takie jak nawigacja samochodowa Garmin, urządzenia wspierające biegaczy, rowerzystów czy wędkarzy, aż po smart akcesoria stworzone z myślą o czworonożnych pupilach, wymagają odpowiedniej łączności nie tylko w zakresie ładowania baterii, ale również łączności z innymi urządzeniami, jak np. komputery. Dlatego też niezwykle istotne jest, żeby łączność ta była w pełni bezpieczna, co osiągnąć można wyłącznie dzięki kablom od Garmin.

Podstawowe akcesoria Garmin, czyli kable do ładowania i ładowarki

W sklepie eAzymut.pl dostępne są oryginalne akcesoria do ładowania, które dają gwarancję, że proces ładowania będzie zarówno bezpieczny dla posiadanych urządzeń, jak i odpowiednio szybki. Oferowane są ładowarki Garmin w postaci zasilaczy sieciowych AC z różnymi końcówkami oraz ładowarki samochodowe USB, które umożliwiają wygodne ładowanie akumulatorów w trakcie podróży. Ponadto dostępne są różnej specyfikacji przewody, w tym te z dostępną opcją przesyłu danych oraz kable zasilające do gniazd zapalniczek samochodowych. Ważne, aby przed zakupem właściwego kabla zapoznać się dokładnie ze specyfikacją gniazd i mocy, uwzględniając dane urządzenie.

Kable do Garmin a łączność z innymi urządzeniami

Poza opcją ładowania np. smartwatchy, nawigacji czy liczników rowerowych, kable do urządzeń Garmin ułatwiają także niezbędną komunikację z innymi urządzeniami, celem wykonania transferu niezbędnych danych, czy pobrania aktualizacji. Dlatego w kategorii tej dostępne są oryginalne kable komputerowe dla Garmin, które zapewniają odpowiednią prędkość i jakość przesyłu danych.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów