​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Stan
Filtruj

Najczęściej kupowane

Kable komputerowe dla Garmin

Dla zachowania pełni bezpieczeństwa komunikacji produktów Garmin z innymi urządzeniami, jak np. komputery, zaleca się korzystanie z oryginalnych kabli. Garmin to marka, która dostarcza użytkownikom jedne z najbardziej kompleksowych rozwiązań w zakresie wszelkiej aktywności fizycznej - od urządzeń przeznaczonych dla biegaczy i rowerzystów, przez akcesoria dla wędkarzy czy właścicieli czworonogów, aż po nawigacje samochodowe. Wiele z tych urządzeń wymaga dodatkowej komunikacji z komputerami w zakresie aktualizacji, wymiany danych i ich analizy, dlatego niebagatelne znacznie ma w tym przypadku jakość dodatkowego okablowania.

Urządzenia Garmin i łączność kablowa z komputerami

Sklep internetowy eAzymut.pl udostępnia użytkownikom urządzeń Garmin, dbającym o ich jakość i bezpieczeństwo, okablowania o najwyższej jakości. Dostępne kable do komputera Garmin rozróżnia ze względu na rodzaj portów urządzeń wyjściowych. Zapewnia to szeroką łączność z komputerami za pośrednictwem portów USB zarówno dla odbiorników wyposażonych w port mini-USB, jak i micro-USB. Co więcej, Garmin zapewnia łączność z innymi urządzeniami dla różnych kategorii swoich produktów, od zegarków Foererunner, przez Approach, aż po serie Fenix, Tactix, Quatix, Venu czy Vivoactive i inne.

Łączność i użyteczność kabli komputerowych Garmin

Poza możliwością ładowania urządzeń, przeprowadzania aktualizacji oprogramowania i pobierania dodatkowych funkcji, kable komputerowe dla Garmin pozwalają także przesyłać między urządzeniami punkty na mapach, ulubione trasy czy ślady.

Sprawdź też nasze akcesoria do zegarków Garmin!

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów