Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Sportowy, męski zegarek Victorinox...

241890OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Sportowy, męski zegarek Victorinox Fieldforce Sport Chrono sprawdzi się w każdej sytuacji
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
619 zł
1 249 zł
829 zł
629 zł
629 zł
479 zł
319 zł
519 zł
1 879 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
629 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
1 729 zł
1 419 zł
379 zł
2 079 zł
429 zł
2 139 zł
1 679 zł
999 zł
Podnieś tempo gry z zegarkiem Victorinox Fieldforce Sport Chrono. To zegarek na każdą okazję – łączy w sobie kultowy, klasyczny design z nowoczesnym sportowym charakterem. Na jego niezawodność możesz liczyć w każdej życiowej sytuacji. Victorinox Fieldforce Sport Chrono Jest wyposażony w funkcję chronografu, tachometr oraz klasyczną bransoletę ze stali szlachetnej lub trwały pasek z kauczuku – elementy, które dodatkowo zwiększają uniwersalność i wytrzymałość tego modelu. Przemyślany design tarczy zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach, od wspinaczki wysokogórskiej po spotkanie biznesowe. Ten wyrafinowany, pełen kolorów model łączy w sobie niezawodność z subtelną siłą.
| Numer artykułu | 241890 |
|---|---|
| Materiał bransolety | stal szlachetna |
| Średnica | 42 mm |
| Kolekcja | Fieldforce Sport |
| Wysokość | 11 mm |
|---|---|
| Waga | 154 g |
| Szerokość zaczepów | 21 mm |
| Średnica | 42 mm |
| Uszczelnienie dekla | Zakręcany dekiel |
|---|---|
| Chronograf | Tak |
| Zapięcie | Zapięcie z zabezpieczeniem na przycisk |
| Obrót pierścienia | Nieruchomy pierścień |
| Minutnik | Nie |
| Datownik | Tak |
| Podświetlana tarcza | Nie |
| Luminescencyjne wskazówki | Tak |
| Typ mechanizmu | Analogowy mechanizm kwarcowy |
| Druga strefa czasowa | Nie |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
| Wykończenie pierścienia | Polerowany |
|---|---|
| Materiał pierścienia | Stal szlachetna |
| Materiał bransolety | Stal szlachetna |
| Materiał spodu koperty | Stal nierdzewna |
| Materiał koperty | Stal nierdzewna |
| Wykończenie tarczy | Matowy |
| Kolor koperty | Czarny |
|---|---|
| Kolor ramki | Czarny lód |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Kolor bransolety | Czarny |
Sprzedawane urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją.
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox AG |
| Kraj: | CH |
| Ulica: | Schmiedgasse 57 |
| Kod pocztowy: | CH-6438 |
| Miasto: | Ibach |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Importer | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Deutschland GmbH |
| Kraj: | DE |
| Ulica: | Alfred-Nobel-Str. 5 |
| Kod pocztowy: | DE-79761 |
| Miasto: | Waldshut-Tiengen |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).