​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Edge 1040

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Filtruj według

Filtruj
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Garmin Edge 1040

Od prezentacji licznika rowerowego z GPS marki Garmin Edge 1030 upłynęło już 5 lat, od jego ulepszonej wersji Edge 1030 Plus – 2 lata, czyli nadszedł najwyższy czas, by Garmin przedstawił coś nowego. I tak na rynek zawitał Edge 1040 Garmin. Czy to zupełna nowość? Nie, ale nowa odsłona topowego licznika rowerowego Edge. Warto zwrócić uwagę na świeżo przedstawione na rynku urządzenie rowerowe. Bo Garmin Edge 1040 ma wszystko to co najlepsze z Edge 1030 i kilka zupełnych nowości, a najważniejsza to solarne ładowanie w wariancie Edge 1040 Solar.

Licznik rowerowy z solarnym ładowaniem - to nie mogło się nie udać

Solarne ładowanie znacznie podnosi wydajność licznika rowerowego, a o słoneczny ładunek najłatwiej właśnie podczas jazdy rowerowej, wystarczy tylko słoneczna pogoda. Soczewka Power Glass w liczniku rowerowym Garmin Edge 1040 potrafi wydłużyć czas pracy urządzenia w trybie intensywnym do 45 godzin, a oszczędzaniu baterii nawet do 100 godzin.

Nowości w Garmin Edge 1040 

Solidna konstrukcja ze wzmocnioną wkładką mocującą to po pierwsze. Przejrzyste menu. Gniazdo USB C. Wydłużony czas pracy baterii nawet w liczniku bez ładowania solarnego (do 70 godzin w trybie oszczędnym). Większa pamięć wewnętrzna urządzenia – 32 GB w wersji bez solara i 64 GB w wersji Solar. Fabrycznie zainstalowane mapy drogowo-turystyczne świata. Nowy moduł GPS, który obsługujący wiele systemów GNSS jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu śledzenie lokalizacji np., w gęstym lesie nie stanowi problemu. Licznik perfekcyjnie odwzorowuje przebytą trasę. Z nowych funkcji mamy ocenę poziomu wytrenowania, Real Time Stamina, która pozwala określić poziom pozostałej energii na podstawie danych z wytrenowania. Edge 1040 Garmin zapewnia lepsze i szybsze przeliczanie trasy, pomaga w opracowaniu codziennych treningów. Posiada również bardziej rozbudowaną bazę POI i umożliwia tworzenie sesji Live Track.

Garmin Edge 1040, na którą wersję się zdecydujesz?

Edge 1040 dostępny jest w trzech wariantach: podstawowej, Budle i Solar. Wybierz licznik rowerowy Garmin Edge 1040 dostosowany do własnych potrzeb.