​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Edge

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

Filtruj według

Cena
Ekran dotykowy
Kolorowy wyświetlacz
Rozdzielczość wyświetlacza
więcej... mniej
Planowanie wspinaczek ClimbPro™
Wbudowana pamięć
Czas działania baterii
Mapa bazowa
Mapa PL TOPO
Stan
Filtruj
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

Garmin Edge

Liczniki rowerowe Garmin Edge to inteligentne urządzenia stworzone z myślą o wymagających rowerzystach, zarówno zawodowych, jak i amatorach jazdy szosowej czy górskiej. Dostarczane przez Garmin liczniki rowerowe to zaawansowane technologicznie, pracujące w oparciu o trzy systemy łączności (GPS, GLONASS i Galileo), które mogą pełnić szerokie funkcje pomiarowe, nawigacyjne, treningowe, ale i informacyjne nt. pogody czy pochodzących z innych aplikacji. Liczniki rowerowe linii Garmin Edge zostały wyposażone w wydajne baterie, które w zależności od modelu mogą funkcjonować nawet do 24 godzin, z opcją wydłużenia nawet do 40 dzięki dodatkowej baterii zewnętrznej.

Funkcjonalność liczników rowerowych Garmin Edge

Poszczególne liczniki linii Garmin Edge zostały wyposażone w liczne funkcje wspierające wszelką aktywność rowerzystów. Dostępne są tym samym opcje począwszy od zaawansowanych treningów, monitorowania wydajności użytkownika, monitoring dynamiki jazdy, funkcję Climbpro informującą o przyszłych podjazdach dokładną nawigację, przez korzystanie z wgranych szczegółowych map, zaawansowany pomiarów dynamiki jazdy górskiej, aż po możliwą obsługę systemu e-roweru SHIMANO STEPS, który pozwala kompleksowo kontrolować cały rower czy inne funkcjonalne widgety dostępne w Connect IQ Store. Inteligentne rozwiązania zastosowane w licznikach Garmin Edge zapewniają także łączność z innymi członkami społeczności Garmin, dzięki czemu można dzielić się z nimi swoimi planami oraz osiągnięciami.

Garmin Edge - modele i sprzedaż

Garmin zapewnia użytkownikom dostęp do różnego typu urządzeń serii Edge. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko wbudowanymi funkcjami, ale również barwami wyświetlacza, jego wielkością, czy opcjami łączności z innymi urządzenia. Liczniki rowerowe Garmin Edge są dostępne pojedynczo lub w zestawach z dodatkowymi akcesoriami jak piloty do sterowania licznikiem, czujniki kadencji, prędkości i pomiaru tętna, zapewniającymi komfort użytkowania nawet podczas górskich wypraw rowerowych.

Liczniki rowerowe z wyświetlaczem, które są nieodłącznym partnerem w treningach rowerowych amatorów i profesjonalistów. Współpracują z innymi urządzeniami jak zegarki sportowe, mierniki mocy i wiele, wiele innych. Garminowa seria Edge zyskała status jednej z najlepszych na rynku.