​ ​ ​ ​

Garmin Edge Explore 2

Garmin Edge Explore 2
Garmin Edge Explore 2 to najnowsza edycja licznika rowerowego serii Edge Explore. Ten mały rowerowy komputer został rozwinięty o kilka bardzo przydatnych funkcji, które podnoszą poziom turystyki rowerowej na nowy poziom. Sprzęt posiada zgrabną formę zamkniętą w biało-czarnej stylistyce. Licznik Edge Explore 2 został wyposażony w dotykowy, bardzo szybki w działaniu 3-calowy ekran o dużej rozdzielczości 240x400 pikseli. Wydajna bateria pozwala na pracę do 16 godzin bez ładowania.

AKTYWNOŚĆ Z GARMIN EDGE EXPLORE 2

Licznik Edge Explore 2 posiada najważniejsze tryby aktywności, takie jak kolarstwo szosowe, off-road oraz kolarstwo stacjonarne. Licznik umożliwia planowanie tras z opcją ponownego przeliczenia kursu w razie jego zmiany. Dzięki Garmin Explore 2 można eksplorować nowe tereny, w czym pomaga odczyt z map przydatnych punktów, jak sklepy, serwisy rowerowe, bankomaty, czy noclegi. Ponadto dzięki Edge Explore 2 można aktywnie uczestniczyć w społeczności pasjonatów pedałowania, dzięki funkcjom LiveTrack czy GroupTrack

CENTRUM NAWIGACYJNE EDGE EXPLORE 2

Wszelkie pomiary i rejestracja trasy odbywa się przez system GPS, lub obsługę wielu systemów GNSS, co zapewnia bardzo dokładne odczyty osiągnięć. Co więcej, jazdę i eksplorację nowych terenów ułatwiają zainstalowane na liczniku mapy europy Garmin Cycling Map, z możliwością pobrania pozostałych fragmentów świata bez dodatkowych opłat. Co ważne, dzięki pamięci wewnętrznej można też wgrać dostarczane przez eAzymut.pl mapy Polski. Dokładniejszą rejestrację trasy zapewnia wbudowany wysokościomierz barometryczny.

POŁĄCZ GARMIN EDGE EXPLORE 2 Z INNYMI URZĄDZENIAMI

Licznik Edge Explore 2, dzięki łączności protokołów ANT+ oraz Bluetooth Smart i połączeniu z innymi urządzeniami (nie tylko Garmin), stanie się rowerowym centrum zarządzania nawigacją, osiągnięciami, kondycji i bezpieczeństwa. Do Garmina Explore 2 można dołączyć kompatybilne światła i radary, kamerę, czujnik prędkości i kadencji. Natomiast dzięki czujnikom tętna i mocy można dodatkowo odczytywać pułap tlenowy, co pomaga w poprawie swoich osiągnięć.

DOSTĘPNE ZESTAWY

W ofercie sprzedażowej naszego sklepu można znaleźć zarówno licznik Edge Explore 2 w wersji podstawowej (z dwoma uchwytami mocowanymi do mostka), jak i w zestawach, które pozwalają zamontować sprzęt do e-bików. Dostępne są zestawy Garminy Explore 2 z uchwytem zasilającym Power Mount, a także z dodatkowymi przewodami: USB-A, czy marek Bosch i Shimano. Wszystkie opcje dostępne są też w zestawach z wgrywanymi mapami PL TOPO. Zobacz również zegarki Garmin dostępne w ofercie.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 010-02703-11

  Kiedy szukasz niezawodnego, łatwego w obsłudze komputera rowerowego GPS, zestaw Edge Explore 2 z uchwytem zasilającym będzie tym, czego potrzebujesz. Jedź dalej i odkrywaj nowsze szlaki — Edge ma wszystko pod kontrolą.

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  1 709 zł
 • 010-02703-10

  ŚWIAT CZEKAJeśli szukasz łatwego w obsłudze komputera rowerowego z GPS, Edge Explore 2 będzie tym, czego potrzebujesz. Jedź przed siebie i odkrywaj nowe szlaki — Edge ma wszystko pod kontrolą. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo".

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  1 249 zł
 • 010-02703-11

  Kiedy szukasz niezawodnego, łatwego w obsłudze komputera rowerowego GPS, zestaw Edge Explore 2 z uchwytem zasilającym będzie tym, czego potrzebujesz. Jedź dalej i odkrywaj nowsze szlaki — Edge ma wszystko pod kontrolą. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo".

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  1 809 zł
 • 010-02703-10

  ŚWIAT CZEKAJeśli szukasz łatwego w obsłudze komputera rowerowego z GPS, Edge Explore 2 będzie tym, czego potrzebujesz. Jedź przed siebie i odkrywaj nowe szlaki — Edge ma wszystko pod kontrolą.

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  1 149 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com