Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Wytrzymałe urządzenie podręczne GPSW...

010-02256-01
753759230777
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Wytrzymałe urządzenie podręczne GPS
W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo", dostarczanymi na karcie pamięci 32 GB.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
839 zł
1 039 zł
1 139 zł
544 zł
805 zł
1 939 zł
2 039 zł

Urządzenia eTrex 22x i eTrex 32x oferują łatwość obsługi, wytrzymałość i przystępną cenę, z której słyną urządzenia podręczne GPS eTrex, a także mają fabrycznie wgrane mapy TopoActive Europe. Urządzenia te doskonale nadają się do używania na quadach, rowerach, łodziach lub podczas pieszych wędrówek.
Urządzenia eTrex 22x i 32x są wyposażone w udoskonalony, 2,2-calowy wyświetlacz z paletą 65 tys. kolorów, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenia te są odporne na działanie warunków atmosferycznych.
Ręczne urządzenia eTrex 22x i 32x są wyposażone w fabrycznie załadowane mapy TopoActive Europe, które zawierają ulice i szlaki, dzięki czemu można wyruszyć w podróż po nieznanych terenach. Teraz możesz określić, co znajduje się w Twoim otoczeniu — np. szlaki wodne, naturalne elementy przyrodnicze, a także budynki, granice międzynarodowe i wiele innych. Można również wyszukiwać tysiące punktów szczególnych, w tym sklepy, restauracje, uniwersytety, parkingi i obiekty noclegowe.
Urządzenia eTrex obsługują systemy satelitarne GPS i GLONASS, dzięki czemu odbiornik umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Urządzenia eTrex 32x są wyposażone w 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny, dzięki którym utrzymasz kierunek.
Dzięki gniazdu kart microSD i większej pamięci wewnętrznej o pojemności 8 GB można w prosty sposób pobierać dodatkowe mapy w każdych warunkach.
Oba urządzenia obsługują obrazy satelitarne BirdsEye (wymagana subskrypcja), co pozwala pobierać i integrować obrazy satelitarne z mapami.
Urządzenia eTrex 22x i eTrex 32x pozwalają na geocaching bez użycia papierowych map. Przesyłaj pliki GPX bezpośrednio do urządzenia i wyświetlaj najważniejsze informacje, takie jak pozycja, teren i wskazówki ze strony Geocaching.com.
Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie eTrex, zaprojektowane jako podręczne urządzenie GPS, doskonale nadaje się do zastosowania na quadach, łodziach, rowerach lub podczas pieszych wycieczek. Użyj uchwytu samochodowego oraz map City Navigator® NT, aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne lub użyj wzmocnionego uchwytu do motocykli i quadów. Urządzenie eTrex zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 141,7 g (z bateriami) |
| Wymiary fizyczne | 5,4 × 10,3 × 3,3 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 3,5 x 4,4 cm; przekątna 2,2 cala (5,6 cm) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 240 x 320 px |
| Typ wyświetlacza | Ekran TFT odblaskowo-przezroczysty 2,2 cala; 65 tys. kolorów |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 25 godz. |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Nie |
| QZSS | Nie |
| Kompas | Nie |
| Wysokościomierz barometryczny | Nie |
| Fabrycznie załadowane mapy | Tak (TopoActive Europe) |
| Możliwość dodawania map | Tak |
| Mapa PL TOPO | Tak |
| Łączność | Nie |
| Powiadomienia z telefonu | Nie |
| Bateria | 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe |
| Mapa bazowa | Tak |
| Slot na kartę pamięci | Tak (karta microSD™) |
| Interfejs | Mini USB |
| IRNSS | Nie |
Funkcje podstawowe |
|
| Nawigacja od punktu do punktu | Tak |
| Waypointy/ulubione/pozycje | 2000 |
| Pomiar powierzchni | Tak |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca | Tak |
| Kalendarz myśliwski/wędkarski | Tak |
| Bardzo czuły odbiornik | Tak |
| Trasy | 200 |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) | Tak |
| BirdsEye | 250 obrazów BirdsEye |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) | Tak |
| Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) | Tak |
| Wycinki mapy | 3000 |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary | Tak |
| Rejestrowanie Rinex | Nie |
| Ślady | 200 |
| Wykres śladu | 10 000 punktów, 200 zapisanych tras |
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ | Nie |
| Obsługa funkcji geocache | Tak (wersja cyfrowa) |
| Obsługa MapShare z funkcją śledzenia | Nie |
| Obsługa serwisu Garmin Explore | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail | Nie |
| Przeglądarka zdjęć | Tak |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości | Nie |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach | Nie |
| Zgodność z własnymi mapami | Tak (100 własnych kafelków map) |
| Aparat | Nie |
| Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
Funkcje taktyczne/wojskowe |
|
| Norma MIL-STD-810 | Nie |
| Interaktywna funkcja SOS | Nie |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Nie |

1. eAzymut.pl gwarantuje wysoką jakość i bezawaryjne działanie wyrobu zgodnie z warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w instrukcji obsługi.
2. WYBRANE urządzenia marki Garmin objęte są 4-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową 2-letnią gwarancją firmy eAzymut.pl.
3. Niniejsza rozszerzona gwarancja obowiązuje od daty zakupu.
4. Wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w tym okresie usuwane będą bezpłatnie w terminie do 14 dni roboczych od daty przyjęcia sprzętu do naprawy. Czas naprawy może ulec wydłużeniu w uzasadnionych przypadkach.
5. Gwarancja ulega przedłużeniu o czas trwania naprawy, liczony od dnia przyjęcia sprzętu do serwisu, do dnia jej wykonania.
6. Reklamowany towar powinien być dostarczony na koszt użytkownika wraz z dowodem zakupu do serwisu gwaranta.
7. Gwarancja nie obejmuje następujących uszkodzeń:
8. Nabywca traci uprawnienie wynikające z karty gwarancyjnej w następujących przypadkach:
Po pierwsze, oferujemy wyłącznie produkty Garmin pochodzące z polskiej dystrybucji, co zapewnia, że obsługa gwarancyjna jest realizowana na terenie Polski.
Przez pierwsze 2 lata od daty zakupu możesz zareklamować swoje urządzenie bezpośrednio u producenta.
W przypadku jakichkolwiek problemów z produktem w ciągu dwóch lat od zakupu, możesz skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska, dzwoniąc na numer przedstawiony poniżej:
+48 22 276 26 27
Po zgłoszeniu reklamacji urządzenie odsyłasz do serwisu gwarancyjnego, wskazanego przez konsultanta.
Marka Garmin jest znana z tego, że w przypadku reklamacji wymienia wadliwe urządzenia na wolne od wad, które również objęte są 2-letnią gwarancją producenta.
Możesz również wysłać produkt do nas, abyśmy zrealizowali gwarancję producenta. Pamiętaj jednak, że może to wydłużyć cały proces, ponieważ działamy jako dodatkowy pośrednik. Towar będzie zatrzymywał się u nas zarówno podczas wysyłki do producenta, jak i w drodze powrotnej. Jeśli zależy Ci na szybszej obsłudze, lepiej skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska.
Jeśli na zakupiony u nas towar otrzymałeś 4-letnią gwarancję, to w trzecim i czwartym roku po zakupie TYLKO I WYŁĄCZNIE realizuj gwarancję za naszym pośrednictwem. Wówczas gwarancja jest obsługiwana przez Garmin Polska bezpośrednio dla naszej firmy. Wymagane będzie posiadanie dowodu zakupu z wpisanym numerem seryjnym urządzenia, które odsyłasz. My zajmiemy się tym, aby Twoje urządzenie zostało wymienione na wolne od wad.
Część wymian gwarancyjnych realizowana jest przez wymianę na produkt w stanie refabrykowanym (ang. refurbished). Co to oznacza? Są to produkty, które złożone zostały z odzyskanych, w pełni sprawnych podzespołów w nowej obudowie i objęte są standardową 24-miesięczną gwarancją producenta.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).