Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy? Sprawdź nasze propozycje! ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Urządzenie podręczne GPS z ekranem...

010-02940-01
753759346843
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Urządzenie podręczne GPS z ekranem dotykowym i fabrycznie wgranymi mapami. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo".
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
839 zł
939 zł
1 019 zł
1 119 zł
544 zł
805 zł
1 939 zł
W zestawie "PL TOPO 2026.1" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2026.1" (wraz z darmową roczną aktualizacją map).

To łatwe w obsłudze urządzenie podręczne GPS z ekranem dotykowym jest wyposażone w mapy TopoActive z możliwością wyznaczania szklaków i tras, idealnych na przygody w terenie. A wytrzymała konstrukcja i długi czas pracy baterii pozwolą Ci spędzać jeszcze więcej czasu na świeżym powietrzu.
PRZEWIJAJ I PRZYBLIŻAJ TREŚCI NA JASNYM EKRANIE DOTYKOWYM O PRZEKĄTNEJ 3″
WSTĘPNIE WGRANE MAPY DRÓG I SZLAKÓW
DŁUGI CZAS PRACY BATERII — NAWET 130 GODZ. W TRYBIE GPS
PLANUJ I PRZEGLĄDAJ PODRÓŻE W APLIKACJI GARMIN EXPLORE™ NA SMARTFONIE
SOLIDNA (MIL-STD 810) I ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE (IP67) KONSTRUKCJA
DOSTĘP DO MAP KLASY PREMIUM W RAMACH OPCJI ZAKUPU SUBSKRYPCJI OUTDOOR MAPS+
To smukłe, kompaktowe urządzenie podręczne jest wyposażone w jasny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3″ i wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można łatwo przewijać i przybliżać treści, aby śledzić trasę.
Urządzenie podręczne eTrex Touch ma specjalną konstrukcję o wodoszczelności IP67 i odporności na uderzenia (MIL-STD-810), która zapewnia mu trwałość w trudnych warunkach pogodowych i środowiskowych.
Szczegółowe mapy TopoActive pozwalają wyświetlić trasy i szlaki, poziomice, wysokości topograficzne, szczyty, parki, rzeki, jeziora i punkty geograficzne oraz tysiące punktów szczególnych. Zyskujesz też łatwy dostęp do dodatkowych map TopoActive dla całego świata.
Kup subskrypcję Outdoor Maps+ aby uzyskać stały dostęp do szerokiej gamy map klasy premium, w tym obrazów satelitarnych, kempingów i nie tylko. Pobieraj i otrzymuj automatyczne aktualizacje przez Wi-Fi®.
Połącz urządzenie z aplikacją Garmin Explore, aby planować i przeglądać dane podróży na smartfonie lub tablecie, a także zarządzać punktami trasy, kursami i aktywnościami.
Uzyskuj prognozy pogody w czasie rzeczywistym, aby na bieżąco wiedzieć o zmieniających się warunkach. Funkcja wymaga aktywnego połączenia z Internetem lub Wi-Fi albo użycia aplikacji Garmin Explore na sparowanym smartfonie.
Zyskaj długi czas pracy baterii – nawet 130 godz. przy korzystaniu ze wszystkich systemów satelitarnych i trybu wielozakresowego oraz standardowym korzystaniu z technologii SatIQ™, a także do 650 godz. w trybie ekspedycji.
Znaj swoją pozycję dzięki wielopasmowemu modułowi GPS i obsłudze wielu systemów GNSS, które zapewniają dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne, w celu zapewnienia najwyżej dokładności określania pozycji.
Narzędzie do wyznaczania popularnych tras umożliwia poruszanie się po najlepszych trasach. Funkcja planowania podróży w obie strony umożliwia wpisanie wybranej odległości, w celu uzyskania propozycji tras prowadzących z powrotem do punktu startowego.
Pokazuje nadchodzące wzniesienia na trasie wraz z informacją, kiedy będą miały miejsce i jak strome będą.
Trzymaj się kursu dzięki cyfrowemu kompasowi, który wskazuje dokładny kierunek nawet w bezruchu.
Otrzymuj aktualizacje skrzynek z serwisu Geocaching Live, włączając w to opisy, dzienniki i wskazówki. Po nawiązaniu połączenia z aplikacją Garmin Explore na zgodnym smartfonie każde znalezisko zostanie przesłane do profilu w witrynie geocaching.com.
Łatwo udostępniaj zapisane lokalizacje i kursy na kompatybilne urządzenia Garmin swoich znajomych.
W zestawie urządzenia znajduje się zintegrowany uchwyt Spine Mount 2, a ponadto urządzenie jest kompatybilne z dodatkowymi akcesoriami (do nabycia osobno).
* Mapę EU Topo mozna pobrać ze strony www.pltopo.pl po rejestracji, zgodnie z umową licencyjną. W celu zainstalowania mapy PL Topo opakowanie zostaje jednorazowo otwarte a urządzenie podłączone do komputera.
Sprawdź również monitory aktywności Garmin.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 150 g |
| Wymiary fizyczne | 6,6 × 10,5 × 2,5 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 3,88 x 6,48 cm |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 240 x 240 px |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy transreflektywny ekran TFT |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
| Pamięć/historia | 32 GB |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Wszystkie systemy satelitarne + wielopasmowe: do 130 godz., Tryb ekspedycji: do 650 godzin |
Podstawowe cechy urządzenia |
|
| Pogoda (Weather bez „Active”) | Tak |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| QZSS | Tak |
| Kompas | Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy) |
| Wysokościomierz barometryczny | Tak |
| Fabrycznie załadowane mapy | Tak (TopoActive, z funkcją wyznaczania trasy) |
| Możliwość dodawania map | Tak |
| Mapa PL TOPO | Tak |
| Łączność | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Powiadomienia z telefonu | Tak |
| Bateria | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy |
| Mapa bazowa | Tak (tylko miasta) |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| IRNSS | Tak |
| Kalkulator balistyczny | Tak (wymagane odblokowanie) |
Funkcje podstawowe |
|
| Ładowanie energią słoneczną | Tak |
| Nawigacja od punktu do punktu | Tak |
| Waypointy/ulubione/pozycje | Nie |
| Podwójna siatka współrzędnych | Tak |
| Pomiar powierzchni | Tak |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca | Tak |
| Kalendarz myśliwski/wędkarski | Nie |
| Bardzo czuły odbiornik | Tak |
| Trasy | Nie |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) | Nie |
| BirdsEye | Nie |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) | Nie |
| Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) | Nie |
| Wycinki mapy | 15000 |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary | Nie |
| Rejestrowanie Rinex | Nie |
| Ślady | Nie |
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ | Tak |
| Obsługa funkcji geocache | Tak (Geocache Live) |
| Obsługa MapShare z funkcją śledzenia | Nie |
| Obsługa serwisu Garmin Explore | Tak |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail | Nie |
| Przeglądarka zdjęć | Tak |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości | Nie |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach | Nie |
| Zgodność z własnymi mapami | Tak (500 własnych kafelków map) |
| Aparat | Nie |
| Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Dodatkowe | System satelitarny Beidou |
| Garmin Share | Tak |
| Punkty orientacyjne | Tak |
| Kursy | Nieograniczone |
| Profile aktywności | Tak |
| Importowanie plików GPX | Tak |
| Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) | Tak |
Funkcje taktyczne/wojskowe |
|
| Norma MIL-STD-810 | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Interaktywna funkcja SOS | Nie |
| Zgodność z aplikacją AB Synapse | Tak |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Aplikacja Garmin Explore™ |

Wiemy, że awarie czasem się zdarzają – i w takich sytuacjach jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć! Przy zakupie produktu, który właśnie oglądasz, zyskasz czteroletnią gwarancję: dwa lata gwarancji producenckiej oraz dodatkowe dwa lata od nas! To rozwiązanie, które zostało sprawdzone przez wielu naszych klientów. Dzięki niemu mimo upływu standardowego, dwuletniego okresu gwarancji, mogli cieszyć się swoim sprzętem przez kolejne lata bez obaw o nieprawidłowe działanie swojego urządzenia. Co więcej – nasza 4-letnia gwarancja nie ma ŻADNYCH wykluczeń! Reklamacji podlegają takie same usterki, co przyjmowane przez producenta. To wyraźny atut względem ofert konkurencji, gdzie elementy takie jak paski czy baterie nie podlegają reklamacji. Nie u nas!
Przez pierwsze dwa lata od zakupu korzystasz z gwarancji producenta. To czas, w którym możesz zgłosić wadę w dwóch miejscach:
Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie wygoda i nie chcesz się niczym martwić, zapraszamy do zgłoszenia reklamacji u nas – z przyjemnością pomożemy. W przypadku, gdy każdy dzień bez urządzenia jest dla Ciebie niedogodnością i zależy Ci na jak najszybszym rozpatrzeniu zgłoszenia, rekomendujemy złożenie reklamacji bezpośrednio w serwisie producenta. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na przesłanie przez nas urządzenia do serwisu Garmin oraz jego powrót po rozpatrzeniu zgłoszenia.
W przypadku zgłoszenia reklamacji na trzecim i czwartym roku od daty zakupu, zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są tylko u nas – internetowo lub w jednym z salonów stacjonarnych. Pełną instrukcję zgłaszania reklamacji przez internet znajdziesz tu - REKLAMACJA.
Trzeci i czwarty rok gwarancji działają na zasadach podobnych do gwarancji producenta. Bez względu na to, czy popsuje się bateria, wyświetlacz, a może pasek dołączony do zestawu – pomożemy. Nie stosujemy żadnych wykluczeń dotyczących zgłaszanych usterek, co znacząco odróżnia naszą rozszerzoną gwarancję od tego, co oferuje konkurencja. Nie tylko dłużej, ale też i lepiej!
Czas, który mamy na rozpatrzenie reklamacji określony prawem to 14 dni, ale zawsze staramy się, aby trwało to jak najkrócej – wiemy, że bez zegarka jak bez ręki. Gdy status Twojego zgłoszenia ulegnie zmianie, otrzymasz mail z powiadomieniem z naszego systemu. W sprawie statusu reklamacji możesz także do nas zadzwonić pod numer 22 827 00 05 lub napisać przez formularz kontaktowy czy czat – zobaczymy, czy coś się zmieniło.
W przypadku uznania reklamacji istnieją dwa rozwiązania:
naprawa urządzenia
wymiana urządzenia na wolne od wad
Najczęściej proponowanym rozwiązaniem jest wymiana przedmiotu na wolny od wad, czyli urządzenie recertyfikowane lub refabrykowane. Takie urządzenie przechodzi testy producenta, które potwierdzają, że jego specyfikacja jest taka sama, jak nowego produktu. Co ważne – urządzenia takie mają pełną, dwuletnią gwarancję producenta, którą możesz zrealizować zarówno bezpośrednio w serwisie Garmin, jak i u nas.
Co do zasady reklamować można każde uszkodzenie, ale nie wszystkie problemy zostaną zakwalifikowane jako wada. Przede wszystkim nie uznajemy reklamacji produktów uszkodzonych mechanicznie. Zbite szybki czy rysy nie są spowodowane wadą zegarka, a jego używaniem. W przypadku problemów z GPS kierujemy się wytycznymi producenta – możemy uznać reklamację, jeśli błąd pomiaru przekracza 10% mierzonej wartości. Mniejsze odchylenia mogą być spowodowane warunkami, w których dokonujesz pomiaru czy innymi interferencjami sygnału. Baterie także podlegają naturalnemu zużyciu. Spadek pojemności o 10% po kilku latach używania nie jest wadą baterii, ale czas działania znacząco odbiegający od tego, co deklaruje producent (poniżej 60%), podlega reklamacji na trzecim i czwartym roku. Zalecamy też przed reklamacją baterii sprawdzić ustawienia sprzętu. Często szybkie rozładowywanie spowodowane jest np. nieoficjalną tarczą zegarka wgraną na urządzenie czy też włączonym całodobowym pomiarem saturacji.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).