​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Biegnij, idź, jedź z eAzymut.pl dla WOŚP #zadyszka2024

Biegnij, idź, jedź z eAzymut.pl dla WOŚP #zadyszka2024

Opublikowany :
Kategorie : Zegarki sportowe

Z nieukrywaną radością ogłaszamy, odpowiadając na liczne pytania, że w tym roku ponownie ruszamy z naszą akcją #zadyszka eAzymut.pl, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Po wielkim sukcesie w poprzednich latach postanowiliśmy utrzymać limit na poziomie 15 tysięcy złotych — bo wiemy, że razem możemy osiągnąć naprawdę wiele!

W 2020 roku rozpoczęliśmy naszą inicjatywę wsparcia akcji WOŚP poprzez podejmowanie wspólnych aktywności. Dziś, z radością i dumą, możemy podsumować, że razem pokonaliśmy dziesiątki tysięcy kilometrów, stanowiąc solidarną siłę wspierającą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku kontynuujemy naszą akcję, zbierając fundusze na zakup sprzętu do diagnozowania i zwalczania chorób płuc w polskich szpitalach.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Aktywność dowolna, ale odpowiedzialna! Bieganie, nordic walking, spacer, jazda na rowerze, narty biegowe — wybór należy do Ciebie! Za każde przebiegnięte 10 km lub 30 km przejechane na rowerze dopuszczalne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, wpłacamy 10 złotych dla WOŚP! Limit 15 tysięcy złotych. 

Pamiętajcie, że dyszka to dystans minimum. Każdą pełną dyszkę honorujemy, co oznacza, że jeśli przebiegniesz na przykład 20 km, to od nas polecą dwie dyszki! Warto wspomnieć, że dwa lata temu rekordzista przebiegł dla WOŚP ponad 50 km!

Zliczenia ilości kilometrów przebiegniętych podczas naszej „zadyszki" dokonamy po finale Orkiestry. Wtedy też udostępnimy potwierdzenie wykonanego przelewu na kwotę, która została zebrana dzięki Waszym wybieganym lub wyjeżdżonym dystansom. 

PODEJMIJ SIĘ AKTYWNOŚCI I UDOSTĘPNIJ JĄ!

  1. Wrzuć zdjęcie swojej aktywności z hasztagiem #zadyszka2024.
  2. Oznacz profil eazymut.pl w jednym z miejsc:
    - w komentarzu wydarzenia,
    - pod postem o akcji na naszym profilu,
    - na swoim Facebooku,
    - czy Instagramie (post/stories).

Możesz łączyć mniejsze dystanse z innymi! Ważne, żebyście wspólnie osiągnęli wymagane minimum przebytych kilometrów w dniu finału WOŚP 28.01.2024 roku! Ale znając Waszą determinację, mamy nadzieję, że razem znów pobijemy rekord przebytych kilometrów!

To wyjątkowy dzień, a Wasza aktywność sprawi, że akcja WOŚP będzie jeszcze silniejsza w walce o zdrowie! Czekamy na Wasze zdjęcia do końca poniedziałku 29 stycznia. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś swoich znajomych. Dodaj również wydarzenie do swojego kalendarza i bądź na czas!

Dziękujemy za Wasze serca, wspólnie przebyte kilometry i ogromne zaangażowanie! Razem możemy zdziałać naprawdę wiele. Bądźcie z nami, bądźcie częścią #zadyszka2024!

Udostępnij

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com