​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Enduro

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Filtruj według

Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Garmin Enduro

Prawdziwa gratka dla fanów sportu ukierunkowanych na biegi w terenie - poznaj Garmin Enduro

16.022021 roku Garmin zaprezentował swoje "najmłodsze dziecko" smartwatch Enduro. Ten lekki, super wytrzymały i odporny na warunki pogodowe zegarek sportowy został udostępniony w dwóch wariantach różniących się materiałem z jakiego została wykonana ramka i kolorem nylonowego paska UltraFit. Do wyboru mamy smartwatch z tytanowym bezelem i powłoką DLC oraz opcja II - z ramką ze stali nierdzewnej. Garmin Enduro został wyposażony w 51 mm okrągłą kopertę z wyświetlaczem o średnicy 1,4” zoptymalizowanym pod kątem obsługi w silnym słońcu i zabezpieczonym szkiełkiem Power Glass umożliwiającym ładowanie baterii za pomocą energii słonecznej.

Jeśli jesteś posiadaczem sportowego zegarka, który nie spełnia Twoich oczekiwań pod względem czasu pracy baterii – pora wymienić go na Garmin Enduro

Czas pracy zegarka Enduro na jednym ładowaniu baterii nie ma sobie równych. W trybie smartwatcha z ładowaniem solarnym to 65 dni, 80 godzin w trybie GPS i do 1 roku w trybie oszczędzania baterii. Dzięki funkcji “menadżer baterii” dostajesz także dodatkową możliwość zarządzania czasem pracy baterii.

Jakie funkcje znajdziesz w sportowym zegarku Enduro od Garmin?


Garmin Enduro został wzbogacony o profil aktywności - biegi przełajowe. Oprócz wbudowanego czujnika ABC (wysokościomierz, barometr i kompas) i tradycyjnych funkcji (nadgarstkowy czujnik tętna, pulsyksometr, Body Batery, monitorowanie snu, nawodnienie, kontrola oddechu) znanych ze sportowych zegarków, Garmin Enduro został doposażony w funkcje do biegania w terenie i przystosowany do treningu wytrzymałościowego.

  • Przede wszystkim umożliwia obsługę wielu systemów GNSS co zdecydowanie ułatwia orientację w terenie.
  • Posiada rozbudowaną funkcję kontroli poziomu sprawności sercowo-naczyniowej, który automatycznie dostosowuje wartość pułapu tlenowego w zależności od warunków na szlaku, również do temperatury oraz stopnia aklimatyzacji wysokościowej.
  • Funkcja ClimPro ułatwia planowanie podbiegów w czasie rzeczywistym (sprawdza nachylenie, długość i wzrost wysokości
  • Ultrarun rejestruje czas spędzony na przepakach.
  • Funkcja Grit & Flow zapisuje dynamikę jazdy na rowerze, mierzy czas i ocenia poziom trudności trasy oraz efektywność przejazdu.
  • Asystent odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed kolejnym treningiem.
  • Z funkcji przydanych w codziennym życiu zegarek sportowy Enduro Garmin posiada możliwość płatności zbliżeniowej Garmin Pay.
Dodatkowo (po sparowaniu smartwatcha Enduro z Garmin inReach Mini) zegarek zyskuje nowe, przydatne funkcje: odbieranie i wysyłanie wiadomości bezpośrednio z zegarka, przeglądanie map i udostępnianie lokalizacji.

Garmin Enduro to zegarek sportowy stworzone z myślą o Tobie. Sprawdź jego możliwości. Jeśli szukasz alternatywy sprawdź również Garmin Fenix 6x i Forerunner 945.