​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Funkcje pomocne w znalezieniu urządzenia Garmin

Funkcje pomocne w znalezieniu urządzenia Garmin

Opublikowany :
Kategorie : Zegarki sportowe

Zgubienie telefonu, czy zegarka w pozornie bezpiecznych miejscach takich jak mieszkanie, praca, czy chociażby słynna „damska torebka” zdarza się każdemu. Najczęściej dzieje się tak, gdy spieszymy się do wyjścia na trening lub do pracy, w związku z czym nasze możliwości co do czasu poszukiwania urządzenia, są ograniczone.
Z pomocą przychodzą nam tutaj dwie funkcje dostępne w zegarkach Garmin, dzięki którym odnalezienie urządzenia staje się dużo prostsze i mniej czasochłonne. 
Mam tutaj na myśli funkcję „Znajdź mój telefon” oraz odwrotną do niej „Znajdź moje urządzenie” dla zegarków Garmin
Istotne jest, aby zegarek był sparowany z telefonem za pomocą połączenia Bluetooth oraz znajdował się w jego zasięgu (+/- 10 metrów).

Funkcja  „Znajdź moje urządzenie”

Po zalogowaniu się do aplikacji Garmin Connect należy wejść w ikonę sparowanego urządzenia.
Następnie z dostępnych opcji wybrać „Znajdź moje urządzenie”. 
W tym czasie sparowane urządzenie zacznie wibrować i wydawać sygnał dźwiękowy.

Znajdź moje urządzenie - Garmin
Po odnalezieniu urządzenia możemy zakończyć alarm poprzez odwołanie go w aplikacji Garmin Connect lub naciśnięcie na urządzeniu przycisku „Back”, gdy wyświetla się komunikat „Zegarek znaleziony”. 

Szukanie urządzenia - Garmin

Funkcja „Znajdź mój telefon” w zegarkach Garmin

Na sparowanym z aplikacją Garmin Connect zegarku wchodzimy w menu skrótów (w przypadku serii Forerunner i Fenix wystarczy przytrzymać przycisk „Light/Power”) i wybieramy opcję „Znajdź mój telefon”. 

Znajdź mój telefon - Garmin

Urządzenie, którego szukamy, wyemituje dźwięk oraz wibracje. Podobnie jak w przypadku zagubionego zegarka alarm można odwołać zarówno z pozycji zegarka – przyciskając przycisk „Back”, jak i telefonu klikając ,,OK” przy wyświetlającym się komunikacie. 

Dzięki tym prostym w obsłudze funkcjom wystarczy kilka kliknięć i mamy urządzenie przy sobie, ograniczając do minimum zarówno czas związany z poszukiwaniami sprzętu, jak i stres spowodowany jego zgubieniem.

Twój telefon został wykryty przez urządzenie Forerunner 935

Udostępnij