​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Garmin

Garmin Fenix 6X Pro Czarny z czarnym paskiem 010-02157-01

010-02157-01

753759232542

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

3 Lata Gwarancji

Pokaż, na co Cię stać

Przekraczaj granice i podejmuj nowe wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom f?nix 6X.

Marka:Garmin
Kod produktu:010-02157-01
Wyświetlacz:1,4-cala

Więcej szczegółów

Cena
3 099,00 zł

3 349,00 zł

obniżka -250,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

(4,9/5)
7 ocen - 7 opinii
Sprawdź rozkład

30 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Fenix 6X Pro czarny - zegarek, który Cię nie zawiedzie

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU
Szkło Gorilla Glass 3

010-02157-01Garmin Fenix 6X Pro czarny jest wyposażony w szkło Corning Gorilla Glass 3. Jest to chemicznie hartowane szkło wykonane z alkalicznego glinokrzemianu. Jest ono uzbrojone w technologię Native Damage Resistance. Sprawia ona, że podczas zarysowania szkła, rysy nie będą tak widoczne. Samo szkło z kolei nie zostanie osłabione.

Wersja Sapphire posiada szkło szafirowe, wykonane z syntentycznie otrzymywanego kryształu, z trójtlenku glinu, który tnie się później na cienkie plastry. Twardością szafir ustępuje diamentowi i węglikowi krzemu w skali twardości Mohsa. Jest on niesamowicie odporny na zarysowania, w tym odporniejszy od cenionego Gorilla Glass 3.

Zegarek Fenix 6X Pro 010-02157-01

Przekraczaj granice stawiaj czoła nowym wyzwaniom korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych ciekawych funkcji dzięki zegarkowi Garmin Fenix 6X czarny.

  • Nadgarstkowy czujnik tętna1 i pulsoksymetr2 pomogą Ci utrzymać kontrolę nad aktywnościami fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro sprawi, że będziesz mógł biegać mądrzej po różnym terenie
  • Fabrycznie wgrane mapy narciarskie dla ponad 2000 tras na całym świecie
  • Wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem dzięki zegarkowi 010-02157-01
  • Nawiguj bez pomyłek i korzystaj z obsługi rozmaitych Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) oraz czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj piosenek ze smarftona.
Jakość i zaawansowana konstrukcja
Wysoka jakość i zaawansowana budowa

Wytrzymała, a zarazem stylowa konstrukcja jest wyposażona w czytelny wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala. Jest on o 36% większy niż w poprzednich zegarkach z serii fenix. 010-02157-01 jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi, które dotyczą temperatury, wstrząsów oraz wodoszczelności.

Najwyższej jakości materiały
Wysokiej jakości materiały

Dostosuj wygląd do swojego stylu życia i preferencji dzięki pełnej gamie ramek ze stali nierdzewnej lub pokrytych powłoką węglową (DLC). Zegarki z serii Sapphire są stworzone z odpornego na zadrapania szkiełka szafirowego oraz wytrzymałych materiałów.

Technologia PacePro
Nowatorska chnologia PacePro

Funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu, wykorzystując do tego nawigację dostosowaną do terenu.

Mapy TopoActive Europy i narciarskie
Mapy TopoActive Europy oraz trasy narciarskie

Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów oraz oceny trudności 2000 tras narciarskich na całym świecie.

Menedżer zasilania
Menedżer zasilania

Sprawdź, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka. Wprowadź dzięki temu zmiany, które natychmiast wydłużą czas pracy.

Statystyki efektywności
Statystyki efektywności

Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe, które obejmują m.in. informacje dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego oraz wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.

Aplikacje sportowe
Gotowe aplikacje sportowe

Skorzystaj z wbudowanych profili dla aktywności takich jak: biegi przełajowe, pływanie, bieganie, jazda na rowerze, wędrówa i wielu innych.

Funkcja ClimbPro
Funkcja ClimbPro

Korzystając z funkcji ClimbPro, możesz w czasie rzeczywistym analizować informacje o aktualnychi zbliżających się podjazdach i podbiegach. Dzięki niej sprawdzisz informacje o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

Pola golfowe
Pola golfowe

Korzystaj z przejrzystych - kolorowych map CourseView. Jest to ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także funkcja celowania.

Szczegółowa nawigacja
Szczegółowa nawigacja

Dzięki wskazówkom zmierzaj trasą krok po kroku. Informują one o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

Planowanie trasy powrotnej
Planowanie trasy powrotnej

Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, a otrzymasz najlepsze propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ służy do wyznaczania tras. Umożliwia ona znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

Obsługa wielu GNSS
Obsługa wielu GNSS

Dzięki temu zegarkowi możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo). Znacząco ułatwia to orientację w sytuacjach trudnych dla samego sygnału GPS.

Czujniki ABC
Czujniki ABC

Na nieznanym szlaku korzystaj z czujników ABC - wysokościomierza dla poznania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody.

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

W momencie zagrożenia, lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Aplikacje muzyczne
Aplikacje muzyczne

Możesz zapisać do 2000 utworów lub wykorzystać  fabrycznie wgrane aplikacje do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera. Możesz także słuchać muzyki przez słuchawki z technologię Bluetooth®.

Usługa Garmin Pay™
Usługa Garmin Pay

Zrób szybkie zakupy dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej płaceni pośrednictwem wybranych dostawców..

Powiadomienia z telefonu
Powiadomienia z telefonu

Wiadomości e-mail, SMS-y i powiadomienia możesz odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

Nadgarstkowy pomiar tętna
Nadgarstkowy pomiar tętna

Jeszcze lepsza technologia optycznego pomiaru tętna1 zmierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna. Pomoże Ci określić poziom natężenia wysiłku. Technologia ta działa też pod wodą i nie potrzebuje paska z czujnikiem tętna.

Pulsoksymetr
Pulsoksymetr

Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku. Służy do określenia stopnia absorpcji tlenu przez organizm.

Monitor energii Body Battery™
Monitor energii Body Battery

Optymalizuj rezerwy energii swojego organizmu, wykorzystując do tego specjalne wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu oraz inne dane do określenia gotowości do aktywności lub odpoczynku.

Connect IQ™ Store
Connect IQ™ Store

Pobierz oryginalne wzory tarcz zegarka, dodawaj indywidualne pola danych i pobierz aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store.

Tryb ekspedycyjny
Tryb ekspedycyjny

Wyrusz w daleką podróż i skorzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS cechuje niski pobór energii, dzięki czemu pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

Bateria
Bateria

Wbudowana w Fenix 6X Pro czarny bateria litowo-jonowa zapewni Ci działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 80 dni w trybie oszczędnej baterii.

1 Dokładność monitorowania aktywności
2 Pamiętaj, że nie jest to urządzenie medyczne oraz nie jest przeznaczone do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne są na stronie producenta -  Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
3 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem, sprawdź wymagania oraz ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia - odwiedź stronę Garmin.com

SPOTIFY i  logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB. Amazon Music i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. i jej podmiotów powiązanych. Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

garmin fenix 6x pro sapphire czarny 010-02157-01

Zawartość zestawu Garmin 010-02157-01:

  • Fenix 6X Pro 010-02157-01 Czarny z czarnym paskiem
  • Przewód do ładowania i przesyłu danych
  • Dokumentacja


Garmin 010-02157-01


Polecamy sprawdzić też zegarek Garmin Fenix 6X Sapphire Carbon.
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Opinie o:

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-07-10 :
(5/5

Garmin 6x pro

Sprzęt z najwyższej półki polecam każdemu uprawiającemu sport, pozatym obsługa sklepu na najwyższym poziomie!

przez dnia 2020-05-29 :
(5/5

Garmin Fenix 6X Pro

Garmin Fenix 6X Pro jest moim drugim zegarkiem z tej serii, który użytkowałem po Fenix 5 Sapphire. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, na + 6X Pro jest przede wszystkim większy wyświetlacz jak i płatności zbliżeniowe. Polecam

przez dnia 2020-05-27 :
(5/5

idealny zakup

Kontynuuję przygodę z garminem (poprzednio fenix 3).Jestem bardzo zadowolony z nowej szóstki ,wiele możliwości ,jakość na najwyższym poziomie,solidna konstrukcja i bardzo atrakcyjny wygląd.