​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Kolor
Ładowanie energią słoneczną
Płatności zbliżeniowe
Pulsoksymetr
Materiał ekranu
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.)
Paski do zegarka QuickFit™
Stan
Filtruj

Garmin Instinct Solar

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Garmin Instinct Solar

Zegarki Garmin w serii Instinct Solar to multifunkcjonalne smartwatche, których najważniejszą cechą charakterystyczną jest ultrawydajna bateria, która przy wsparciu w postaci ładowania solarnego, może zapewnić użytkownikom nieprzerwaną pracę w trybie zegarka aż do 54 dni. Zegarki Garmin Instinct Solar zostały wyposażone ponadto w liczne funkcje taktyczne oraz sportowe. Aktywność fizyczna jest dodatkowo wspierana poprzez monitory parametrów zdrowotnych. Całość została zamknięta w bardzo trwałej obudowie, zgodnej z wysokimi standardami wojsk amerykańskich, dostępnej w wielu atrakcyjnych opcjach kolorystycznych.

Garmin Instinct Solar - użytkowanie i funkcjonalność

Garmin dostarcza wraz z zegarkami z serii Instinct Solar rozwiązania wręcz skrojone dla najbardziej aktywnych i wymagających użytkowników. Linia jest wspierana łącznością z systemami GPS, GLONASS i Galileo, przez co użytkownik ma ciągły dostęp do swojej lokalizacji, niezależnie od warunków terenowych. Do tego liczne funkcje sportowe pozwalają na czynne monitorowanie osiągnięć sportowych w wielu aktywnościach. Zegarki Instinct Solar dostępne są w kilku specjalistycznych opcjach, np. z dodatkowymi funkcjami wspierającymi amatorów surfowania (z danymi pływów) czy też z funkcjami taktycznymi wykorzystywanymi podczas najtrudniejszych aktywności survivalowych z trybami: Jumpmaster, zgodności z noktowizorem, trybem ukrycia czy odwzorowywaniem tras. Wszystkie modele posiadają opcję umożliwiającą korzystanie z komunikacji satelitarnej (systemu InReach, urządzenie do dokupienia osobno), co wzmacnia poziom bezpieczeństwa użytkowników podczas najtrudniejszych wypraw.

Pozostałe funkcje zegarków Instinct Solar

Zegarki Garmin Instinct Solar posiadają bogate opcje pozwalające na aktywny monitoring funkcji zdrowotnych, takich jak: pomiar tętna, pulsoksymetr, poziom Body Battery czy pomiar stresu. Po sparowaniu z telefonem smartwatche instinct Solar posiadają także opcję sterowania powiadomieniami SMS, e-mail i alertami oraz obsługę prywatnego kalendarza z możliwością planowania wszystkich swoich aktywności.