​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Mapa BlueChart G3 - Baltic Sea, East Coast HXEU065R [010-C0849-20]

010-C0849-20

753759093044

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Mapa Garmin BlueChart G3 - Baltic Sea, East Coast

Więcej szczegółów

Cena
739 zł

DARMOWA DOSTAWA!

1 podobny produkt:

Niezrównany zasięg map wód przybrzeżnych

  • Zapewniają najlepszy w branży zasięg, przejrzystość i szczegóły dzięki zaktualizowanym mapom brzegowym ze zintegrowanymi danymi firm Garmin i Navionics®
  • Technologia nawigacji automatycznej1 wyznacza sugerowaną trasę, używając wymaganej głębokości i wysokości łodzi
  • Funkcja cieniowania zakresu głębokości zapewnia maksymalnie 10 zakresów głębokości, które umożliwiają szybkie określenie, na jakiej głębokości znajduje się wybrany obiekt.
  • Izobaty co 30 cm (1 stopa) zapewniają bardziej precyzyjne odwzorowanie struktury dna, poprawiając dokładność mapy wędkarskiej i nawigację na bagnach, w kanałach i przystaniach

Morskie mapy wód przybrzeżnych BlueChart g3 zapewniają najlepszy w branży zasięg, przejrzystość i szczegóły dzięki zintegrowanym danym firm Garmin i Navionics. Dołączona jest również technologia nawigacji automatycznej1, która używa wymaganej głębokości i wysokości łodzi do wyznaczania tras oraz zapewnia sugerowaną trasę — i nanosi ją na mapę. Kartografia rastrowa NOAA jest również dostępna jako funkcja do bezpłatnego pobrania za pośrednictwem aplikacji ActiveCaptain. Zapewnia ona ploterowi nawigacyjnemu podobny do map papierowych widok map NOAA, w których poszczególne punkty zainteresowania są oznaczone odpowiednimi informacjami dotyczącymi długości i szerokości geograficznej. Zasięg na całym świecie jest dostępny poprzez oddzielne regiony w postaci dodatkowych kart lub plików do pobrania. Każdy region jest sprzedawany oddzielnie.

Funkcja nawigacji automatycznej

Funkcja nawigacji automatycznej1 wyznacza sugerowaną trasę, używając wymaganej głębokości i wysokości łodzi.

Funkcja nawigacji automatycznej

Cieniowanie zakresu głębokości

Funkcja ta wyświetla wysokiej rozdzielczości cieniowanie dla maksymalnie 10 zakresów głębokości, co pozwala uzyskać podgląd wyznaczonej głębokości docelowej.

Cieniowanie zakresu głębokości

Szczegółowe izobaty

Mapy morskie BlueChart g3 z izobatami co 30 cm (1 stopa) zapewniają bardziej precyzyjne odwzorowanie struktury dna, poprawiając dokładność map wędkarskich i szczegółowość planów bagien, kanałów i portów.

Szczegółowe izobaty

Cieniowanie płycizn

Aby ułatwić nawigację, funkcja cieniowania płycizn umożliwia korzystanie z głębokości określanej przez użytkownika, co zapewnia przejrzysty obraz płytkich wód, których należy unikać.

Mapa BlueChart G3 - Baltic Sea, East Coast HXEU065R

1 Funkcja nawigacji automatycznej służy wyłącznie do celów planowania i nie zastępuje bezpiecznych czynności nawigacyjnych. Fabrycznie załadowane mapy BlueChart g3 w ploterach nawigacyjnych serii ECHOMAP™ Plus nie obejmują tej funkcji.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com