​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Edge 830 z PL TOPO 2022.3 010-02061-01+PLTO FX

010-02061-01+PLTO FX

753759207274

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Mapa PL TOPO

Zestaw zawiera mapę PL TOPO

3 lata gwarancji
Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

3 Lata Gwarancji

Licznik rowerowy GPS z mapami i ekranem dotykowym

W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo".

Więcej szczegółów

Cena
1 569,00 zł


DARMOWA DOSTAWA!

(4,7/5)
10 ocen - 10 opinii
Rozkład ocen

1 569,00 zł

5 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Czujniki mocy Rally
2022-03-16

Czujniki mocy Rally

Czujnik mocy Rally mierzy siłę przekładaną do pedału kilkaset razy w ciągu każdej sekundy, moc określana jest po zebraniu danych takich jak siła, kierunek, obroty ramienia korby i czas.

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?
2020-10-20

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?

Przyjrzymy się obydwóm rozwiązaniom, wyszczególnimy mocne i słabe strony i ułatwimy Wam wybór. To powtarzające się pytanie wielu naszych klientów.

Porównanie urządzeń Edge
2020-05-26

Porównanie urządzeń Edge

Przedstawiamy modele urządzeń rowerowych serii Edge Garmina i tym samy postaramy nie Wam pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia dla swoich potrzeb.

Nowe liczniki rowerowe z GPS - Edge 530 i Edge 830
2019-06-21

Nowe liczniki rowerowe z GPS - Edge 530 i Edge 830

Nowe modele to Edge 530 i Edge 830, które na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie.

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

W zestawie "PL TOPO 2022.3" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2022.3" (wraz z darmową roczną aktualizacją map).

statystyki.jpg z pl topo

 

Garmin Edge 830 z PL TOPO: licznik rowerowy GPS z mapami i ekranem dotykowym

 • Dynamiczne monitorowanie wydajności dostarcza informacji na temat pułapu tlenowego, regeneracji, obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości i temperatury, odżywieniu, nawodnieniu i innych parametrów1.
 • Funkcje bezpieczeństwa jazdy na rowerze obejmują nowe powiadomienia alarmowe, grupowe wysyłanie wiadomości i śledzenie, wykrywanie zdarzeń oraz zgodność z radarem cofania i światłami Varia™, dzięki czemu można widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.
 • Wgrana fabrycznie mapa Garmin Cycle Map z funkcją wyznaczania tras, pozwala poznawać najciekawsze trasy w okolicy. Posiada również funkcję tworzenia tras na urządzeniu, funkcję przeliczania trasy w razie zjechania z kursu i wyznaczanie drogi powrotnej do punktu startu. Model do jazdy górskiej zawiera dane Trailforks z informacjami o stopniu trudności szlaków.
 • Dostosuj urządzenie, korzystając z bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ™.
 • Funkcja pomiaru dynamiki MTB zlicza skoki, ich dystans i czas spędzony w powietrzu, a także trudność i płynność jazdy, dzięki czemu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić.
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie GPS; możliwość wydłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnej baterii zewnętrznej Garmin Charge™ lub trybowi oszczędzania baterii.

  Kto korzysta na tym, że liczniki rowerowe Edge 830 z ekranem dotykowym zapewniają dynamiczne monitorowanie wydajności i informacje Insights, wspierające rozwój? Ty. Bez względu na to, czy zdobywasz medale, startujesz w Ironmenach, czy też lubisz jeździć po szutrach, ulicach, bezdrożach lub innych drogach, Edge 830 to idealne urządzenie dla Ciebie.

Zwiększ stopień zaawansowania swojego treningu

Urządzenie Edge 830 z PL TOPO gromadzi nie tylko standardowe dane — dostarcza również dynamiczne analizy Insights, które pomogą Ci bić swoje rekordy. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia i jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości1. Otrzymuj powiadomienia o konieczności nawodnienia się lub pożywienia. Sprawdź, czy ostatni trening obejmował zarówno aspekty wytrzymałościowe i progowe, jak i intensywny wysiłek. Po sparowaniu ze zgodnymi czujnikami Garmin urządzenie Edge 830 oblicza krzywą mocy, nowy wskaźnik śledzenia mocy, który porównuje Twój wysiłek wykonany podczas jazdy z poprzednimi tygodniami i miesiącami. Bez względu na to, gdzie trenujesz, możesz synchronizować zorganizowane treningi w TrainingPeaks™ i naszej internetowej społeczności fitness Garmin Connect™ z urządzeniem Edge. Możesz także wyświetlić nadchodzące treningi w danym tygodniu i płynnie rozpocząć odpowiedni trening, gdy nadejdzie czas.

status treningu z pl topo

Podróżuj bez obaw

Niezależnie od tego, czy trenujesz ze znajomymi czy dojeżdżasz do pracy, Edge 830 z PL TOPO pozwala poważnie podejść do kwestii bezpieczeństwa. Umożliwia wysyłanie wiadomości grupowych i śledzenie, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie, nawet gdy odłączysz się od znajomych2. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła Twoją pozycję do kontaktów alarmowych w przypadku wykrycia wypadku. Aby jeszcze bardziej zwiększyć świadomość, sparuj Edge 830 z radarem wstecznym i światłami Varia, aby widzieć pojazdy i być widzianym na drodze. Nowy chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

Edge 830 z pl topo

Nawigacja skręt po skręcie

Edge 830 ma wgraną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych zbliżających się skrętach. Korzystaj z jasnego i czułego ekranu dotykowego, aby tworzyć nowe jazdy i kursy bezpośrednio w urządzeniu Edge. Aby pomóc Ci odkrywać nowe drogi, funkcja wyznaczania tras według popularności wybiera trasy i szlaki, które najczęściej pokonują rowerzyści. Oczywiście Garmin Edge 830 poprowadzi Cię z powrotem na trasę, jeśli z niej zboczysz, lub z powrotem do punktu startowego, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu. Dzięki dwukrotnie szybszemu obliczaniu trasy, w porównaniu z poprzednimi modelami, możesz spędzać więcej czasu na jeździe, a nie na czekaniu.

nawigacja z Edge 830 z pl topo

Zawojuj szlaki z Edge 830

Gdy wymagana jest zmiana scenerii, Garmin Edge 830 poprowadzi Cię po szlakach górskich. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Trailforks z naszego sklepu Connect IQ Store i odblokuj dane Trailforks w urządzeniu Edge. Obejmujące szlaki z ponad 80 krajów, mapy Trailforks zawierają najlepsze i najbardziej aktualne informacje, takie jak warunki na szlaku, mapy cieplne i wiele innych. Jeśli zatrzymasz się w trakcie jazdy, nowy tryb podglądu rozwidlenia automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz. Podczas jazdy Edge 830 szczegółowo śledzi Twoje postępy dzięki nowym pomiarom parametrów dotyczących jazdy górskiej, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu. Kolejna funkcja to Trudność, która ocenia poziom trudności jazdy na podstawie informacji GPS oraz danych wysokości i przyspieszenia, a także funkcja Płynność, która mierzy płynność zjazdu szlakiem, dzięki czemu zawsze masz wyniki, które możesz następnym razem pobić.

trasy Edge 830

Wspinaj się jak zawodowiec

Dzięki Edge 830 i nowej funkcji ClimbPro wspinaczka może stać się Twoją tajną bronią. Podczas pokonywania trasy lub kursu automatycznie wyświetla ona pozostały wznios i nachylenie terenu. Pokazuje to, ile jeszcze musisz wytrwać, i pomaga ocenić wysiłek w pozostałej części jazdy.

wspinaczka z Edge 830 z pl topo

System e-roweru SHIMANO STEPS

Po sparowaniu licznika rowerowego Edge z obsługiwanym systemem e-roweru SHIMANO STEPS wyświetlany jest dedykowany ekran stanu e-roweru z polami danych, stanem systemu i komunikatami ostrzegawczymi. Oprócz pomiarów z urządzenia Edge, takich jak czas, odległość i prędkość, można także sprawdzić poziom pomocy, bieg, czas działania akumulatora i pozostały dystans, który można przejechać.

Edge 830 - wzniesienia z pl topo

Dostosuj urządzenie Edge 830

Tylko firma Garmin umożliwia dostosowanie urządzenia za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ Store. Aplikacje takie jak AccuWeather MinuteCast informują o tym, kiedy przestanie padać, dzięki czemu możesz określić idealny przedział czasu na rozpoczęcie jazdy. A jeśli planując jazdę, korzystasz z takich stron jak Strava, Komoot lub Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby zaimportować ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. A jeśli szukasz kawiarni lub sklepu rowerowego w pobliżu, skorzystaj z aplikacji Yelp , aby pobrać ich lokalizacje i wyznaczyć do nich bezpośrednią trasę w urządzeniu Edge.

Edge 830
 

W zestawie z Edge 830 z PL TOPO:

 • Edge 830 z PL TOPO
 • Uchwyt na kierownicę montowany na płasko
 • Uchwyt standardowy
 • Linka zabezpieczająca
 • Przewód USB
 • Dokumentacja
 • "PL TOPO 2022.3" - najnowsza topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2022.3"

Edge830

1 W połączeniu ze zgodnymi czujnikami.
2 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Zobacz wymagania i ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia.Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 79,1 g
Kolorowy wyświetlacz Tak
Rozdzielczość wyświetlacza 246 × 322 px
Wymiary fizyczne 50 x 82 x 20 mm

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 20 godz.

Cechy podstawowe

Wbudowana pamięć 16 GB
Żyroskop Nie
Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu Tak
Ekran dotykowy Tak
Mapa bazowa Tak
Mapa PL TOPO Tak
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) Maksymalnie 2 systemy jednocześnie, bez dowolności wyboru

Funkcje dodatkowe

Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Tak
Ładowanie energią słoneczną Nie
Analiza wymagań kursu Nie
Analiza wytrenowania rowerowego Nie
Główne i dodatkowe cele treningowe Nie
Przewodnik mocy Nie
Wyszukiwanie lokalizacji w urządzeniu Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect

W zestawie

Uchwyt na kierownicę montowany na płasko Tak
Uchwyt standardowy Tak
Linka zabezpieczająca Tak
Przewód do ładowania i przesyłu danych Tak
Podręczniki użytkownika Tak
Czujnik tętna Nie
Czujnik prędkości Nie
Czujnik rytmu Nie
Uchwyt do roweru górskiego Nie
Silikonowe etui Nie
Pilot Edge Nie
Przewód USB do uchwytu zasilającego Nie
Uchwyt zasilający Edge Nie
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2023-02-08 :

Edge 830

Licznik prezentuje się świetnie, posiada wszystkie niezbędne dla mnie funkcje, a w połączeniu z baterią zewnętrzną jest gotowy na pokonywanie długich dystansów.

przez dnia 2023-02-07 :

Kiepska nawigacja

Jako licznik super, ale nawigacja to niestety rozczarowanie. W trybie MTB licznik usilnie potrafi prowadzić głównymi drogami pomimo, że jest wiele ciekawszych i krótszych dróg przez las. Natomiast w trybie szosy poprowadził mnie kilka razy drogą, gdzie MTB by było ciężko. Próbowałem różnych map i ustawień. Do MIO nie ma startu. Zastanawiam się nad sprzedażą.

przez dnia 2021-01-05 :

Edge830

Licznik prezentuje się i sprawuje świetnie, super jakość,bateria trzyma długo bardzo dużo możliwości ustawień własnych. Na razie za mało przejechanych kilometrów żeby napisać coś więcej na temat licznika.
Jeżeli chodzi o sklep w którym został zakupiony ( eAzymut.pl) to jestem bardzo zadowolony. POLECAM wszystkim zakupy w tym sklepie ‍

przez dnia 2020-11-20 :

Wszystko ok

Wszystko ok to tak po krótkim okresie użytkowania.

przez dnia 2020-09-25 :

Garmin 830

Polecam!

przez dnia 2020-09-23 :

Licznik prawie idealny

Plusy:
+ szybko łapie sygnał GPS
+ czytelna mapa
+ opcja ClimbPro - rewelacja, świetnie rozbija poszczególne podjazdy
+ błyskawiczne synchronizowanie aktywności z platformą online (porównując np. do Fenixa 5X)

Minusy:
- nawigowanie - gdy zjadę z trasy i wrócę na nią z powrotem, potrzeba ok 2 minut, by licznik z powrotem złapał kurs
- wykres wysokości na ekranie nawigacji - kompletnie nie używalny, bo spłaszcza nawet największy podjazd. Szkoda bo to opcja z którą wiązałem duże nadzieje
- licznik zawiesił się 2 razy na około 20 aktywności. Miałem poprzednio Garmina Edge 800, który przez 5 lat zawiesił mi się może kilka razy

przez dnia 2020-08-25 :

Jacek

Kupiłem raczej z myślą o nawigacji rowerowej — nawigacja świetna. Ilość opcji treningowych przytłacza na początku :) Trzeba się przyzwyczaić do wcześniejszej sygnalizacji skrętu — w mieście czy na wioskach nie problem, ale w lesie, gdy rozchodzi się 5 ścieżek czasem trzeba się zatrzymać, albo przejechać kilkanaście metrów za nim stwierdzimy, że to prawidłowa droga. Prowadzenie po wgranym kursie jak po sznurku. Bateria — rewelacja i to bez trybu oszczędzania. 8h jazdy to 15-20% baterii. A ładuje się szybko. W dzień podświetlenie zbędne — wszystko widać nawet w ostrym słońcu.
mapa PL Topo bez zarzutu - choć do tej pory udało się jej raz zgubić - pod Gniewem w lesie pokazała drogę w lewo chociaż istniała tylko w prawo ... ale sprawdzałem - na innych mapach nieistniejąca droga jest również.
minus w nawigacji taki, że czasem po zjeździe z planowanej trasy uparcie usiłuje zawrócić, dopiero po kilku kilometrach znajduje alternatywną trasę. Czasem - bo zwykle po 300-500m znajduje nowa trasę. opinia po 700km - 1/3 w lesie.

przez dnia 2020-08-19 :

Edge 830

Wszystko ok. Licznik bardzo fajny, do chwili obecnej działa bez zarzutów. Szybka dostawa.

przez dnia 2020-06-08 :

Garmin rewelacja

Przesiadłem się z 820 na 830, bez porównania lepszy. Czytelny bardzo dobrze działający wyświetlacz dotykowy. Bateria trzyma dużo dłużej. Miesiąc użytkowania i ani jednej zwiechy. Polecam.

przez dnia 2020-05-06 :

Edge 830

Korzystam z Edge 830 dopiero niecałe 2 miesiące, więc niewiele mogę napisać, jako nawigacja czy tez licznik sprawuje się naprawdę świetnie , wyznaczanie tras po prostu rewelacja. Obsługa bardzo prosta, samo urządzenie można przystosować do swoich potrzeb jak się praktycznie chce, mam na myśli opcje wyświetlanych danych na panelu itp. bateria naprawdę trzyma przyzwoicie dla przykładu na 15% naładowanej baterii przy sparowanym telefonie przejechałem 4,5 H i urządzenie nadal działało ;-) co-prawda ledwo, pod tym względem na-pewno biję swojego poprzednika i przede wszystkim szybciej myśli - działa od 820 ;-) powiadomienie o wypadku tez działa jakby co sprawdziłem ;-)
Każdemu kto planuje kupić Edge 830 mogę gorąco polecić do tego jeszcze aplikacja na telefon to podstawa oraz oprogramowanie na PC czy tez Laptop Garmin Express bardzo ważna rzecz i uzupełnienie samego urządzenia bez tego samo urządzenie traci na uroku ;-)

 • Garmin Edge 830 i 530 - Prezentacja wszechstronnego licznika dla rowerzystów
 • Porównanie liczników rowerowych Garmin Edge 130 Plus/530/830/1030 Plus/1040/Explore 2