​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Edge 830 z PL TOPO 2021.2 010-02061-01

010-02061-01

753759207274

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

3 Lata Gwarancji

Licznik rowerowy GPS z mapami i ekranem dotykowym

W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo".

Więcej szczegółów

Cena
1 788,00 zł

1 869,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -81,00 zł

(4,9/5)
8 ocen - 8 opinii
Rozkład ocen

5 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?
2020-10-20

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?

Przyjrzymy się obydwóm rozwiązaniom, wyszczególnimy mocne i słabe strony i ułatwimy Wam wybór. To powtarzające się pytanie wielu naszych klientów.

Porównanie urządzeń Edge
2020-05-26

Porównanie urządzeń Edge

Przedstawiamy modele urządzeń rowerowych serii Edge Garmina i tym samy postaramy nie Wam pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia dla swoich potrzeb.

Nowe liczniki rowerowe z GPS - Edge 530 i Edge 830
2019-06-21

Nowe liczniki rowerowe z GPS - Edge 530 i Edge 830

Nowe modele to Edge 530 i Edge 830, które na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie.

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

W zestawie "PL TOPO 2021.2" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2021.2" (wraz z darmową roczną aktualizacją map).

 

statystyki.jpg

 

 

Garmin Edge 830: licznik rowerowy GPS z mapami i ekranem dotykowym

 • Dynamiczne monitorowanie wydajności dostarcza informacji na temat pułapu tlenowego, regeneracji, obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości i temperatury, odżywieniu, nawodnieniu i innych parametrów1.
 • Funkcje bezpieczeństwa jazdy na rowerze2 obejmują nowe powiadomienia alarmowe, grupowe wysyłanie wiadomości i śledzenie, wykrywanie zdarzeń oraz zgodność z radarem cofania i światłami Varia™, dzięki czemu można widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.
 • Wgrana fabrycznie mapa Garmin Cycle Map z funkcją wyznaczania tras, pozwala poznawać najciekawsze trasy w okolicy. Posiada również funkcję tworzenia tras na urządzeniu, funkcję przeliczania trasy w razie zjechania z kursu i wyznaczanie drogi powrotnej do punktu startu. Model do jazdy górskiej zawiera dane Trailforks z informacjami o stopniu trudności szlaków.
 • Dostosuj urządzenie, korzystając z bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ™.
 • Funkcja pomiaru dynamiki MTB zlicza skoki, ich dystans i czas spędzony w powietrzu, a także trudność i płynność jazdy, dzięki czemu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić.
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie GPS; możliwość wydłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnej baterii zewnętrznej Garmin Charge™ lub trybowi oszczędzania baterii.

  Kto korzysta na tym, że liczniki rowerowe Edge 830 z ekranem dotykowym zapewniają dynamiczne monitorowanie wydajności i informacje Insights, wspierające rozwój? Ty. Bez względu na to, czy zdobywasz medale, startujesz w Ironmenach, czy też lubisz jeździć po szutrach, ulicach, bezdrożach lub innych drogach, Edge 830 to idealne urządzenie dla Ciebie.

  Zwiększ stopień zaawansowania swojego treningu

  Urządzenie Edge 830 gromadzi nie tylko standardowe dane — dostarcza również dynamiczne analizy Insights, które pomogą Ci bić swoje rekordy. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia i jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości1. Otrzymuj powiadomienia o konieczności nawodnienia się lub pożywienia. Sprawdź, czy ostatni trening obejmował zarówno aspekty wytrzymałościowe i progowe, jak i intensywny wysiłek. Po sparowaniu ze zgodnymi czujnikami Garmin urządzenie Edge 830 oblicza krzywą mocy, nowy wskaźnik śledzenia mocy, który porównuje Twój wysiłek wykonany podczas jazdy z poprzednimi tygodniami i miesiącami. Bez względu na to, gdzie trenujesz, możesz synchronizować zorganizowane treningi w TrainingPeaks™ i naszej internetowej społeczności fitness Garmin Connect™ z urządzeniem Edge. Możesz także wyświetlić nadchodzące treningi w danym tygodniu i płynnie rozpocząć odpowiedni trening, gdy nadejdzie czas.

  Take Your Training to the Next Level

  Podróżuj bez obaw

  Niezależnie od tego, czy trenujesz ze znajomymi czy dojeżdżasz do pracy, Edge 830 pozwala poważnie podejść do kwestii bezpieczeństwa. Umożliwia wysyłanie wiadomości grupowych i śledzenie, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie, nawet gdy odłączysz się od znajomych2. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła Twoją pozycję do kontaktów alarmowych w przypadku wykrycia wypadku. Aby jeszcze bardziej zwiększyć świadomość, sparuj Edge 830 z radarem wstecznym i światłami Varia, aby widzieć pojazdy i być widzianym na drodze. Nowy chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

  Ride with Confidence

  Nawigacja skręt po skręcie

  Edge 830 ma wgraną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych zbliżających się skrętach. Korzystaj z jasnego i czułego ekranu dotykowego, aby tworzyć nowe jazdy i kursy bezpośrednio w urządzeniu Edge. Aby pomóc Ci odkrywać nowe drogi, funkcja wyznaczania tras według popularności wybiera trasy i szlaki, które najczęściej pokonują rowerzyści. Oczywiście Garmin Edge 830 poprowadzi Cię z powrotem na trasę, jeśli z niej zboczysz, lub z powrotem do punktu startowego, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu. Dzięki dwukrotnie szybszemu obliczaniu trasy, w porównaniu z poprzednimi modelami, możesz spędzać więcej czasu na jeździe, a nie na czekaniu.

  Navigate Every Turn with Edge 830

  Zawojuj szlaki z Edge 830

  Gdy wymagana jest zmiana scenerii, Garmin Edge 830 poprowadzi Cię po szlakach górskich. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Trailforks z naszego sklepu Connect IQ Store i odblokuj dane Trailforks w urządzeniu Edge. Obejmujące szlaki z ponad 80 krajów, mapy Trailforks zawierają najlepsze i najbardziej aktualne informacje, takie jak warunki na szlaku, mapy cieplne i wiele innych. Jeśli zatrzymasz się w trakcie jazdy, nowy tryb podglądu rozwidlenia automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz. Podczas jazdy Edge 830 szczegółowo śledzi Twoje postępy dzięki nowym pomiarom parametrów dotyczących jazdy górskiej, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu. Kolejna funkcja to Trudność, która ocenia poziom trudności jazdy na podstawie informacji GPS oraz danych wysokości i przyspieszenia, a także funkcja Płynność, która mierzy płynność zjazdu szlakiem, dzięki czemu zawsze masz wyniki, które możesz następnym razem pobić.

  Tame the Trails

  Wspinaj się jak zawodowiec

  Dzięki Edge 830 i nowej funkcji ClimbPro wspinaczka może stać się Twoją tajną bronią. Podczas pokonywania trasy lub kursu automatycznie wyświetla ona pozostały wznios i nachylenie terenu. Pokazuje to, ile jeszcze musisz wytrwać, i pomaga ocenić wysiłek w pozostałej części jazdy.

  Climb Like a Pro

  System e-roweru SHIMANO STEPS

  Po sparowaniu licznika rowerowego Edge z obsługiwanym systemem e-roweru SHIMANO STEPS wyświetlany jest dedykowany ekran stanu e-roweru z polami danych, stanem systemu i komunikatami ostrzegawczymi. Oprócz pomiarów z urządzenia Edge, takich jak czas, odległość i prędkość, można także sprawdzić poziom pomocy, bieg, czas działania akumulatora i pozostały dystans, który można przejechać.

  Edge 830 - Climb Like a Pro

  Dostosuj urządzenie Edge 830

  Tylko firma Garmin umożliwia dostosowanie urządzenia za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ Store. Aplikacje takie jak AccuWeather MinuteCast informują o tym, kiedy przestanie padać, dzięki czemu możesz określić idealny przedział czasu na rozpoczęcie jazdy. A jeśli planując jazdę, korzystasz z takich stron jak Strava, Komoot lub Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby zaimportować ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. A jeśli szukasz kawiarni lub sklepu rowerowego w pobliżu, skorzystaj z aplikacji Yelp , aby pobrać ich lokalizacje i wyznaczyć do nich bezpośrednią trasę w urządzeniu Edge.

  Customize Your Device
W zestawie:
 • Edge 830
 • Uchwyt na kierownicę montowany na płasko
 • Uchwyt standardowy
 • Linka zabezpieczająca
 • Przewód USB
 • Dokumentacja
 • "PL TOPO 2021.2" - najnowsza topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2021.2"


Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 79,1 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Kolorowy wyświetlacz Tak
Rozdzielczość wyświetlacza 246 × 322 px
Wymiary fizyczne 50 x 82 x 20 mm

Czas działania baterii

Tryb oszczędzania baterii Tak
Czas działania baterii Do 20 godz.

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Bateria Litowo-jonowa
Galileo Tak
GLONASS Tak
GPS Tak
Pułap tlenowy Tak
Wbudowana pamięć 16 GB
Wysokościomierz barometryczny Tak
Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu Tak
Ekran dotykowy Tak
Łączność z pilotem Edge Tak
Mapa bazowa Tak
Możliwość dodawania map Tak
Slot na kartę pamięci Nie
Mapa PL TOPO Tak

Funkcje dodatkowe

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Auto Lap® Tak
Auto Pause® Tak
Autoprzewijanie Tak
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Nie
Group LiveTrack Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Tak
Physio TrueUp Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Prognoza pogody Tak
Spalone kalorie Tak
Trening interwałowy Tak
Virtual Partner™ Tak
Virtual Racer™ Tak
Waypointy/ulubione/pozycje 200
Wykrywanie zdarzeń Tak
Dynamika MTB Tak
Kreator kursów na urządzeniu Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pomiary fizjologiczne Tak
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
Zintegrowane dane szlaku TrailForks Tak
Kompatybilny z Dynamics jazda na rowerze Tak
Alerty pogodowe Tak
Alarm rowerowy Tak
Historia okrążeń Do 200 godz.
Trasy 100
Przesyłanie wiadomości między jeźdźcami Tak
Pomoc Tak

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Elektroniczna zmiana biegów ANT+ Tak
Integracja Shimano DI2 Synchro Shift Tak
Sterowanie trenażerem serii SMART Tak
Kompatybilny z zasilaniem podczas jazdy (akumulator Garmin Charge) Tak
Pilot Varia Tak
Kompatybilny z InReach® Tak

W zestawie

Urządzenie Edge 830
Uchwyt na kierownicę montowany na płasko Tak
Uchwyt standardowy Tak
Linka zabezpieczająca Tak
Przewód do ładowania i przesyłu danych Tak
Podręczniki użytkownika Tak
Czujnik tętna Nie
Czujnik prędkości Nie
Czujnik rytmu Nie
Uchwyt do roweru górskiego Nie
Silikonowe etui Nie
Pilot Edge Nie
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2021-01-05 :

Edge830

Licznik prezentuje się i sprawuje świetnie, super jakość,bateria trzyma długo bardzo dużo możliwości ustawień własnych. Na razie za mało przejechanych kilometrów żeby napisać coś więcej na temat licznika.
Jeżeli chodzi o sklep w którym został zakupiony ( eAzymut.pl) to jestem bardzo zadowolony. POLECAM wszystkim zakupy w tym sklepie ‍

przez dnia 2020-11-20 :

Wszystko ok

Wszystko ok to tak po krótkim okresie użytkowania.

przez dnia 2020-09-25 :

Garmin 830

Polecam!

przez dnia 2020-09-23 :

Licznik prawie idealny

Plusy:
+ szybko łapie sygnał GPS
+ czytelna mapa
+ opcja ClimbPro - rewelacja, świetnie rozbija poszczególne podjazdy
+ błyskawiczne synchronizowanie aktywności z platformą online (porównując np. do Fenixa 5X)

Minusy:
- nawigowanie - gdy zjadę z trasy i wrócę na nią z powrotem, potrzeba ok 2 minut, by licznik z powrotem złapał kurs
- wykres wysokości na ekranie nawigacji - kompletnie nie używalny, bo spłaszcza nawet największy podjazd. Szkoda bo to opcja z którą wiązałem duże nadzieje
- licznik zawiesił się 2 razy na około 20 aktywności. Miałem poprzednio Garmina Edge 800, który przez 5 lat zawiesił mi się może kilka razy

przez dnia 2020-08-25 :

Jacek

Kupiłem raczej z myślą o nawigacji rowerowej — nawigacja świetna. Ilość opcji treningowych przytłacza na początku :) Trzeba się przyzwyczaić do wcześniejszej sygnalizacji skrętu — w mieście czy na wioskach nie problem, ale w lesie, gdy rozchodzi się 5 ścieżek czasem trzeba się zatrzymać, albo przejechać kilkanaście metrów za nim stwierdzimy, że to prawidłowa droga. Prowadzenie po wgranym kursie jak po sznurku. Bateria — rewelacja i to bez trybu oszczędzania. 8h jazdy to 15-20% baterii. A ładuje się szybko. W dzień podświetlenie zbędne — wszystko widać nawet w ostrym słońcu.
mapa PL Topo bez zarzutu - choć do tej pory udało się jej raz zgubić - pod Gniewem w lesie pokazała drogę w lewo chociaż istniała tylko w prawo ... ale sprawdzałem - na innych mapach nieistniejąca droga jest również.
minus w nawigacji taki, że czasem po zjeździe z planowanej trasy uparcie usiłuje zawrócić, dopiero po kilku kilometrach znajduje alternatywną trasę. Czasem - bo zwykle po 300-500m znajduje nowa trasę. opinia po 700km - 1/3 w lesie.

przez dnia 2020-08-19 :

Edge 830

Wszystko ok. Licznik bardzo fajny, do chwili obecnej działa bez zarzutów. Szybka dostawa.

przez dnia 2020-06-08 :

Garmin rewelacja

Przesiadłem się z 820 na 830, bez porównania lepszy. Czytelny bardzo dobrze działający wyświetlacz dotykowy. Bateria trzyma dużo dłużej. Miesiąc użytkowania i ani jednej zwiechy. Polecam.

przez dnia 2020-05-06 :

Edge 830

Korzystam z Edge 830 dopiero niecałe 2 miesiące, więc niewiele mogę napisać, jako nawigacja czy tez licznik sprawuje się naprawdę świetnie , wyznaczanie tras po prostu rewelacja. Obsługa bardzo prosta, samo urządzenie można przystosować do swoich potrzeb jak się praktycznie chce, mam na myśli opcje wyświetlanych danych na panelu itp. bateria naprawdę trzyma przyzwoicie dla przykładu na 15% naładowanej baterii przy sparowanym telefonie przejechałem 4,5 H i urządzenie nadal działało ;-) co-prawda ledwo, pod tym względem na-pewno biję swojego poprzednika i przede wszystkim szybciej myśli - działa od 820 ;-) powiadomienie o wypadku tez działa jakby co sprawdziłem ;-)
Każdemu kto planuje kupić Edge 830 mogę gorąco polecić do tego jeszcze aplikacja na telefon to podstawa oraz oprogramowanie na PC czy tez Laptop Garmin Express bardzo ważna rzecz i uzupełnienie samego urządzenia bez tego samo urządzenie traci na uroku ;-)