​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Najczęściej kupowane

Garmin

Garmin Edge Explore z PL TOPO 2022.4 010-02029-10+PLTO FX

010-02029-10+PLTO FX

753759207373

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Mapa PL TOPO

Zestaw zawiera mapę PL TOPO

3 lata gwarancji
Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

3 Lata Gwarancji

Licznik rowerowy z ekranem dotykowym i funkcjami online

W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo".

Więcej szczegółów

Cena
899,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(5/5)
2 oceny - 2 opinie
Rozkład ocen

899,00 zł

1 podobny produkt:

 

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

W zestawie "PL TOPO 2022.4" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2022.4" (wraz z darmową roczną aktualizacją map).

 

Licznik rowerowy Garmin Edge Explore

Licznik rowerowy Garmin Edge Explore (model 010-02029-10) to funkcjonalne rozwiązanie wyposażone w nawigację, dotykowy ekran i wiele inteligentnych funkcji dostępnych online. Model został wzbogacony również o mapy Cycle Map Europe.

Co wyróżnia Edge Explore?

 • kontrola trajektorii – licznik rowerowy został wyposażony w automatyczny generator tras i instrukcje nawigacji,
 • działa na dotyk – Edge Explore wyróżnia 3-calowy, wysokiej jakości dotykowy ekran,
 • łączność – urządzenie umożliwia łączność Bluetooth ze smartfonem oraz opcjonalnie ANT+ z czujnikami,
 • wodoszczelność – licznik wyróżnia poziom wodoodporności IPX7,
 • długi czas działania baterii – nawet do 12 godzin.

Co warto wiedzieć o Garmin Edge Explore?

Licznik rowerowy Garmin Edge Explore jest gotowy do użytku – 3-calowy wyświetlacz jest jasny, czytelny i doskonale sprawdza się w każdych warunkach, zapewniając dokładną widoczność trasy i parametrów. Ekran działa sprawnie, a użytkownik może z niego korzystać nawet w rękawiczkach.

Dzięki wbudowanym mapom Garmin Cycle Maps Europe rowerzysta ma gwarancję, że bez problemu może dotrzeć w wybrane miejsce, zyskując wsparcie w postaci graficznego przebiegu trasy oraz sygnału dźwiękowego w przypadku skrętów z głównej drogi. Co więcej, został on wyposażony w szereg dodatkowych funkcji. LiveTrack umożliwia śledzenie pozycji innym osobom, a natomiast GroupTrack pozwala śledzić pozycję nawet 50 towarzyszy podróży.

Użytkownicy doceniają w Garmin Edge Explore również możliwość dostosowania urządzenia do własnych preferencji – wystarczy do tego celu użyć aplikacji.

        Mapa Polski PL TOPO

 

Licznik rowerowy z ekranem dotykowym i funkcjami online

 • Łatwy w użyciu licznik rowerowy GPS z czytelnym nawet w pełnym słońcu 3-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, który można także obsługiwać w rękawicach i podczas deszczu.
 • Zawiera fabrycznie zainstalowaną mapę Garmin Cycle Map ze szczegółową nawigacją i funkcją wyznaczania tras według popularności Trendline. Umożliwia ona wytyczanie tras na podstawie danych o ich popularności, niezależnie czy poruszasz się po drogach czy bezdrożach.
 • Wbudowany odbiornik GPS śledzi dystans, prędkość, wysokość i cel do którego zmierzasz
 • Jest kompatybilny z urządzeniami Varia firmy Garmin, zwiększającymi bezpieczeństwo jazdy rowerem, takimi jak inteligentne światła rowerowe czy radar wsteczny, dzięki czemu wykrywa samochody i ostrzega kierowców.
 • Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonemzapewnia dostęp do funkcji online, takich jak LiveTrack i GroupTrack, powiadomień z telefonu, komunikacji między rowerzystami i wbudowanego wykrywania zdarzeń
 • Czas działania baterii: do 12 godzin

 

Odkryj nowe trasy i pozostań w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie podczas podróży dzięki Edge Explore. Ten łatwy w obsłudze licznik rowerowy GPS ma fabrycznie zainstalowaną mapę Garmin Cycle Map, która pokazuje trasy najczęściej wybierane przez rowerzystów. Liczne funkcje online umożliwiają pozostawanie w kontakcie z innymi rowerzystami oraz rodziną i znajomymi. Edge Explore to idealny towarzysz podróży.

Czas wyruszyć w drogę

Z Edge Explore nie tracisz czasu. Ten licznik rowerowy jest prosty w konfiguracji i gotowy do jazdy zaraz po wyjęciu z pudełka. Kiedy potrzebne wskazówki są wyraźnie widoczne, możesz skupić się na oglądaniu wspaniałych widoków. Dlatego licznik rowerowy Edge Explore ma 3-calowy wyświetlacz, który jest jasny i czytelny — bez względu na to, czy podróżujesz w pełnym słońcu, przy dużym zachmurzeniu czy nawet w deszczu. Jego ekran dotykowy charakteryzuje się krótkim czasem reakcji, nawet gdy jest obsługiwany w rękawicach.

 

Ruszaj ku przygodzie

Dzięki Edge Explore możesz oddać się poszukiwaniu przygód, nie tracąc przy tym trasy z oczu. Urządzenie ma fabrycznie zainstalowaną mapę Garmin Cycle Map, dzięki której trafisz gdzie tylko chcesz: od malowniczych wiejskich szlaków po restauracje i sklepy rowerowe. Trasy są generowane na podstawie popularności przez funkcję Trendline, która korzysta z danych zebranych z przestrzeni miliardów kilomatrów przejechanych przez rowerzystów. Ułatwia to orientację na trasach i szlakach najczęściej wybieranych przez rowerzystów. W trakcie jazdy licznik Edge Explore udzieli Ci dokładnych wskazówek oraz nakieruje z powrotem na trasę lub do punktu startowego, jeśli oddalisz się od trasy lub postanowisz wrócić wcześniej do domu.

At a Glance

Większe bezpieczeństwo podczas jazdy

Licznik rowerowy Edge Explore jest zgodny z produktami z serii Varia, zwiększającymi bezpieczeństwo podczas jazdy, takimi jak radar wsteczny i inteligentne oświetlenie rowerowe. Po sparowaniu radaru z licznikiem rowerowym Edge na wyświetlaczu licznika otrzymywać będziesz informacje o zbliżających się samochodach, dzięki czemu w porę zauważysz pojazdy, a ich kierowcy — Ciebie. Licznik Edge Explore ma funkcję wzywania pomocy i wbudowaną funkcję wykrywania zdarzeń1, która w razie problemów automatycznie wysyła Twoją pozycję do kontaktu alarmowego.

Jeździj i bądź w kontakcie

Schowaj telefon w bezpiecznym miejscu i jeździj bez obaw, ponieważ licznik rowerowy Edge Explore zapewnia niezbędną łączność. Funkcja LiveTrack umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie Twojej pozycji w czasie rzeczywistym, a funkcja GroupTrack pozwala śledzić pozycje nawet pięćdziesięciu rowerowych znajomych. Jeśli Twoi towarzysze wyprzedzili Cię lub pozostali w tyle, komunikator dla rowerzystów — gdy jest używany ze (zgodnym smartfonem) — pozwala wysyłać gotowe wiadomości z licznika rowerowego Edge do liczników znajomych. Możesz poinformować swoich kompanów, że dogonisz ich za kilka minut lub że powinni kontynuować jazdę bez Ciebie. Jeśli złapiesz gumę lub będziesz potrzebować pomocy, możesz wysłać wiadomość do znajomych, którzy są połączeni za pomocą funkcji GroupTrack, aby mogli Cię odszukać.

Dostosuj urządzenie

Dostosowanie licznika rowerowego Edge Explore jest łatwe dzięki bezpłatnym aplikacjom, widżetom i polom danych, które są dostępne w sklepie Connect IQ. Dzięki aplikacjom, takim jak AccuWeather MinuteCast, można się dowiedzieć, kiedy przestanie padać, aby móc zaplanować odpowiedni czas na jazdę rowerem. W przypadku planowania podróży w witrynach, takich jak Strava, Komoot czy Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby zaimportować ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. Jeśli szukasz pobliskiej kawiarni lub sklepu rowerowego, użyj aplikacji Yelp, aby pobrać ich lokalizacje i trasy do nich bezpośrednio do urządzenia Edge.

1 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem. Funkcja zaprojektowana z myślą o jeździe po drogach.

 

W zestawie Garmin Edge Explore znajdziesz:

 • Edge Explore
 • Akcesoria montażowe
 • Przewód micro-USB
 • Dokumentacja
 • "PL TOPO 2022.4" - najnowsza topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU TOPO 2022.4"*

* Mapę EU Topo mozna pobrać ze strony www.pltopo.pl po rejestracji, zgodnie z umową licencyjną. W celu zainstalowania mapy PL Topo opakowanie zostaje jednorazowo otwarte a urządzenie podłączone do komputera.

Sprawdź też uchwyty rowerowe Garmin dostępne w naszej ofercie.

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Kolorowy wyświetlacz Tak

Czas działania baterii

Tryb oszczędzania baterii Tak

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Galileo Nie
GPS Tak
Pułap tlenowy Nie
Wbudowana pamięć 16 GB
Wysokościomierz barometryczny Nie
Żyroskop Nie
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Powiadomienia z telefonu Tak
Ekran dotykowy Tak
Mapa bazowa Tak
Możliwość dodawania map Tak
Slot na kartę pamięci Nie
Mapa PL TOPO Tak
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) Nie

Funkcje dodatkowe

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Auto Lap® Tak
Auto Pause® Tak
Autoprzewijanie Tak
Efekt treningu (aerobowego) Nie
Efekt treningu (beztlenowego) Nie
Group LiveTrack Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Nie
Physio TrueUp Nie
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Nie
Plany treningów do pobrania Nie
Prognoza pogody Nie
Spalone kalorie Tak
Trening interwałowy Nie
Virtual Partner™ Nie
Virtual Racer™ Nie
Wykrywanie zdarzeń Tak
Dynamika MTB Nie
Kreator kursów na urządzeniu Tak
Asystent odpoczynku Nie
Pomiary fizjologiczne Nie
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
Zintegrowane dane szlaku TrailForks Nie
Kompatybilny z Dynamics jazda na rowerze Nie
Alerty pogodowe Tak
Alarm rowerowy Nie
Przesyłanie wiadomości między jeźdźcami Tak
Pomoc Tak
Ładowanie energią słoneczną Nie
Analiza wymagań kursu Nie
Analiza wytrenowania rowerowego Nie
Główne i dodatkowe cele treningowe Nie
Przewodnik mocy Nie
Wyszukiwanie lokalizacji w urządzeniu Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Nie
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Elektroniczna zmiana biegów ANT+ Nie
Integracja Shimano DI2 Synchro Shift Nie
Sterowanie trenażerem serii SMART Nie
Kompatybilny z zasilaniem podczas jazdy (akumulator Garmin Charge) Nie
Kompatybilny z InReach® Nie

W zestawie

Uchwyt na kierownicę montowany na płasko Nie
Uchwyt standardowy Tak
Linka zabezpieczająca Tak
Przewód do ładowania i przesyłu danych Tak
Podręczniki użytkownika Tak
Czujnik tętna Nie
Czujnik prędkości Nie
Czujnik rytmu Nie
Uchwyt do roweru górskiego Nie
Silikonowe etui Nie
Pilot Edge Nie
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2023-05-11 :

SUUUPER !!!!

Nie jest to moja pierwsza nawigacja rowerowa, ale pierwsza od GARMINA i muszę przyznać, że za długo zwlekałem z kupnem urządzenia tej marki. Nie jest tania, ale warta każdej złotówki. Użytkuje ją pierwszy dzień. Przejechałem z nią już ponad 100 km i jestem zachwycony jej działaniem. Ma wyraźny, czytelny wyświetlacz. Bardzo dokładne i szczegółowe mapy. Nie gubi zasięgu nawet w lesie. Jak już rozkminię wszystkie ustawienia to dopiero będzie jazda :) POLECAM.

przez dnia 2020-07-15 :

ok.

Bardzo sprawne urządzenie, polecam.