​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Vivoactive 4s Biały z różowozłotym zapięciem 010-02172-23

010-02172-23

753759227746

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 lata gwarancji
Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

3 Lata Gwarancji

Garmin Vivoactive 4s biały - monitoruj swoje zdrowie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru i monitorowi energii Body Battery, a także śledząc oddech, cykl menstruacyjny, stres, sen, tętno, nawodnienie i wiele innych parametrów.

Więcej szczegółów

Cena
1 019,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(4,8/5)
24 ocen - 16 opinii
Rozkład ocen

1 019,00 zł

6 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI


Stylowy i modny towarzysz Twoich codziennych aktywności. Zaskakuje funkcjami i możliwościami, ale również nowoczesnym, minimalistycznym designem. Garmin Vivoactive 4s w kolorze białym to model, który zachwyci szczególnie kobiety aktywne. Jest przystosowany pod względem budowy do osób o nieco mniejszym nadgarstku. Kontroluje parametry treningowe oraz zmiany zachodzące w organizmie podczas wysiłku fizycznego. Garmin Vivoactive 4s sprawdza się zarówno podczas codziennego noszenia, jak też w trakcie treningu. Nie musisz pamiętać o pozostawieniu go na brzegu, kiedy wskakujesz do wody. Jest wodoszczelny, więc świetnie czuje się w wodnym środowisku. Wykonany został z wysokiej jakości, trwałych materiałów, które zapewniają mu ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

Garmin Vivoactive 4smotywuje, monitoruje i napędza 

To Twój osobisty motywator treningowy, który będzie towarzyszył Ci przez cały dzień, gdziekolwiek jesteś i jakiekolwiek obowiązki wykonujesz. Garmin Vivoactive 010-02172-23 umożliwia 20 różnych form aktywności, przez co dostosujesz go do swoich indywidualnych potrzeb. Monitoruje wszystkie kluczowe parametry związane z Twoim treningiem, samopoczuciem oraz zmianami zachodzącymi w organizmie podczas wysiłku fizycznego. Jest z Tobą przez całą dobę, mierzy puls, pozwala na rejestrowanie ilości wypitej w ciągu doby wody, śledzi oddech, jakość snu, a nawet cykl menstruacyjny. Ponadto, zegarek monitoruje poziom energii w organizmie, a zatem pomaga Ci zaplanować najlepszy czas na trening, kiedy jesteś najbardziej efektywny, a Twój organizm najlepiej przygotowany do wzmożonego wysiłku. Żyjemy aktywnie, szybko, wciąż się gdzieś śpieszymy, jesteśmy narażeni na mnóstwo stresujących bodźców. Model 010-02172-23 ma funkcję monitorowania stresu, dzięki czemu możesz kontrolować jego poziom i dbać o odpoczynek ciała i umysłu.

Garmin Vivoactive 4s - stylowy zegarek GPS dla aktywnych

 • Monitoruj swoje zdrowie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru1 i monitorowi energii Body Battery, a także śledząc oddech, cykl menstruacyjny, stres, sen, tętno2, nawodnienie i wiele innych parametrów.
 • Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swojego konta Spotify® lub Deezer, i połącz go ze słuchawkami (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez użycia telefonu.
 • Rejestruj wszystkie formy aktywności dzięki ponad 20 wgranym aplikacjom GPS do sportów uprawianych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne.
 • Korzystaj z łatwych do zrozumienia, animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na ekranie zegarka
 • Czas działania baterii w Garmin 010-02172-23: do 7 dni w trybie zegarka; do 5 godz. w trybie GPS i muzyki

Monitoruj wszystkie parametry

Gdy mówimy o największym możliwym zestawie funkcji do monitorowania zdrowia przez całą dobę, dokładnie to mamy na myśli.

Monitor energii Body Battery Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.

Pulsoksymetr1 Mierzy natlenienie krwi w ciągu dnia i w trakcie snu, aby sprawdzić, jak organizm wchłania tlen.

Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego w aplikacji Garmin Connect umożliwia śledzenie cyklu, rejestrowanie objawów fizycznych i emocjonalnych, a także uzyskiwanie informacji o treningach i odżywianiu podczas każdej fazy cyklu. Odbieraj powiadomienia w zegarku dzięki pobraniu aplikacji Connect IQ™.

Monitorowanie nawodnienia umożliwia rejestrowanie dziennego spożycia wody, aby pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia.

Monitorowanie oddechu zapisuje sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

Zaawansowane monitorowanie snu dzieli noc na fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM, aby zapewnić Tobie pełny wgląd w to, jak śpisz.

Pomiar stresu może określić, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują nawet o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych.

Nadgarstkowy pomiar tętna2 stale sprawdza tętno i informuje, gdy jest ono wysokie podczas odpoczynku. Pomaga to również ocenić intensywność wysiłku podczas ćwiczeń.

garmin vivoactive 4s biały

Stworzony do codziennego noszenia

Od wymiennych pasków po wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 - smartwatch ten stworzony został z myślą o aktywności przez całą dobę. Nie musisz go zdejmować, gdy wskakujesz do wody, ponieważ jest on wodoszczelny do 5 atm. Zawsze włączony, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display można odczytać w każdym oświetleniu. Dzięki czasowi działania baterii wynoszącemu do 7 dni w trybie zegarka i do 5 godz. w trybie GPS z muzyką jest to zegarek, którego nie będziesz zdejmować.

Animowane treningi na nadgarstku

Nie trzeba już szukać filmów z demonstracją ćwiczeń. Zegarek ten jest wyposażony w łatwe do zrozumienia, animowane wskazówki dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka. Można wybrać jeden ze wstępnie załadowanych animowanych treningów lub pobrać inne z serwisu Garmin Connect.

Wszystkie ulubione aktywności

Dzięki ponad 20 fabrycznie załadowanym profilom GPS i aktywności w pomieszczeniach — takim jak chodzenie, biegi, jazda na rowerze, pływanie w basenie, golf i wielu innym — ten zegarek pomoże Ci śledzić każdy Twój ruch. Można nawet tworzyć własne treningi w aplikacji Garmin Connect.

Garmin 010-02172-23  - śledź stres i oddech

Zegarek ten umożliwia wykonywanie różnorodnych usystematyzowanych ćwiczeń związanych z oddychaniem. Gdy chcesz się zrelaksować lub skupić, możesz wykonać ćwiczenia oddechowe, a zegarek będzie śledzić stres i oddech, co pozwala lepiej zrozumieć, w jaki sposób oddychasz.

vivoactive 4s biały
010-02172-23

Powiadomienia z telefonu
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym smartfonem. Możesz nawet odpowiadać na wiadomości tekstowe, jeśli masz telefon z systemem Android.

garmin 010-02172-23

Muzyka
Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swojego konta w serwisie Spotify lub Deezer (może być wymagana subskrypcja). Połącz zegarek z bezprzewodowymi słuchawkami (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

garmin vivoactive 4s biały

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja pozycja może być wysyłana do kontaktów ręcznie lub automatycznie — podczas aktywności na powietrzu — przez funkcję wykrywania zdarzeń3, jeśli jest to konieczne.

vivoactive 4s biały

Usługa Garmin Pay
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay4 umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

010-02172-23

Connect IQ Store
Spersonalizuj tarczę zegarka za pomocą pobranych aplikacji, widżetów, tarczy zegarka i innych elementów. To proste, a do tego bezpłatne.

garmin 010-02172-23

Garmin Coach
Pomocny, darmowy trener osobisty na Twoim nadgarstku pomoże Ci w treningu przed następnym biegiem na 5 km, 10 km lub półmaratonem.

1Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest ono przeznaczone do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; patrz Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
2Dokładność monitorowania aktywności
3Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Zobacz wymagania i ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia
4Wyświetl aktualnie obsługiwane kraje, sieć płatności oraz informacje o obsługujących funkcję bankach

Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC. SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB.

garmin vivoactive 4s białyvivoactive 4s biały

 

 

Zestaw zawiera:

 • Vivoactive 4s Biały z różowozłotym zapięciem
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Dokumentacja

Sprawdź także uchwyt na zegarek do roweru dostępny w naszej ofercie

  Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

  Dane fizyczne

  Masa 40 g
  Klasa wodoszczelności 5 ATM
  Kolorowy wyświetlacz Tak
  Obudowa Wzmocniony włóknem szklanym polimer i metalowa pokrywa tylna
  Rozdzielczość wyświetlacza 218 x 218 px
  Materiał paska Silikon
  Materiał ramki Stal nierdzewna
  Paski do zegarka QuickFit™ Nie
  Typ wyświetlacza Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
  Materiał ekranu Corning® Gorilla® Glass 3
  Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.) 40 × 40 × 12,7 mm
  Wymiary wyświetlacza Średnica 1,1 cala (27,9 mm)
  Paski z mechanizmem szybkiego odłączania (Quick Release) Tak (18 mm)
  Kolor Biały, Różowozłoty

  Czas działania baterii

  Czas działania baterii Tryb zegarka: do 7 dni Tryb GPS: do 15 godz. Tryb GPS z muzyką: do 5 godz.
  Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*) -
  Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania Nie

  Cechy podstawowe

  Akcelerometr Tak
  Budzik Tak
  Czas/data Tak
  Galileo Tak
  Płatności zbliżeniowe Tak
  GLONASS Tak
  GPS Tak
  Kalendarz Tak
  Kompas Tak
  Licznik kroków Tak
  Minutnik Tak
  Nadgarstkowy pomiar tętna Tak
  Odtwarza muzykę Tak
  Pamięć na muzykę Do 500 utworów
  Pułap tlenowy Tak
  Sterowanie muzyką Tak
  Stoper Tak
  Wysokościomierz barometryczny Tak
  Żyroskop Tak
  Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
  Powiadomienia z telefonu Tak
  Termometr Nie (możliwość pomiaru z opcjonalnym akcesorium; do nabycia osobno)
  UltraTrac mode Nie
  Fabrycznie załadowane mapy Nie
  Fabrycznie załadowane profile łodzi Nie
  Ekran dotykowy Tak
  Możliwość dodawania map Nie
  Mapa PL TOPO Nie
  QZSS Nie

  Funkcje dodatkowe

  % maksymalnego tętna Tak
  % rezerwy tętna Nie
  Wgrane pola golfowe z całego świata Nie
  Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
  Alerty tętna Tak
  Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
  Aplikacja LiveTrack Tak
  Auto Lap® Tak
  Auto Pause® Tak
  Automatyczne liczenie powtórzeń Tak
  Automatyczny czas letni Tak
  Autoprzewijanie Tak
  Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
  Całkowity wznios/spadek Tak
  Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
  Charakter obciążenia treningowego Nie
  Czas odpoczynku Nie
  Dostępne profile aktywności na siłowni Ćwiczenia oddechowe, trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, wiosłowanie stacjonarne, joga, pilates
  Dostępne profile biegu Bieganie, bieganie po torze krytym, bieganie na bieżni
  Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie
  Dostępne profile jazdy rowerem Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
  Dostępne profile pływania Pływanie w basenie
  Dynamika biegu Nie
  Efekt treningu (aerobowego) Nie
  Efekt treningu (beztlenowego) Nie
  Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki Tak
  Funkcja Move IQ™ Tak
  Funkcja TrueUp™ Tak
  Funkcja Znajdź mój telefon Tak
  Garmin AutoShot™ Tak
  Godzina wschodu/zachodu słońca Tak
  Group LiveTrack Nie
  Główna korzyść (etykiety efektu treningu) Nie
  Hazardy i cele na polu golfowym Tak
  Historia aktywności w zegarku Tak
  Informacje o położeniu słońca i księżyca Nie
  Kalendarz myśliwski/wędkarski Nie
  Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Nie
  Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Nie
  Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Nie
  Minuty intensywnej aktywności Tak
  Monitor energii Body Battery™ Tak
  Monitorowanie snu Tak
  Monity dźwiękowe Nie
  Nawigacja od punktu do punktu Nie
  Obciążenie treningowe Nie
  Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak
  Obsługa pobieranych map kartograficznych Nie
  Odległość do lay-upów/doglegów Tak
  Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
  Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Tak
  Pamięć/historia 7 aktywności z pomiarem czasu, dane śledzenia aktywności z 14 dni
  Parametry treningu (np. styl pływania, liczba wymachów) Tak
  Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
  Physio TrueUp Tak
  Piętra w górę Tak
  Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Nie
  Plany treningów do pobrania Tak
  Podwójna siatka współrzędnych Nie
  Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Automatyczny
  Pomiar powierzchni Nie
  Próg mleczanowy Nie
  Prognoza pogody Tak
  Przebyty dystans Tak
  Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia) Tak
  Przygotowanie wydolnościowe Nie
  Pulsoksymetr Tak
  Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
  Rytm (liczba kroków na minutę) Tak
  Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) Tak
  Spalone kalorie Tak
  Stan wytrenowania Nie
  Strefy tętna Tak
  Synchronizacja czasu przez GPS Tak
  Timer rundowy / licznik dystansu Tak
  TracBack® Nie
  Trening interwałowy Nie
  Treningi biegowe Tak
  Treningi pływackie Tak
  Treningi siłowe Tak
  Tryb W okolicy Nie
  Udostępnianie zdarzeń na żywo Nie
  Virtual Partner™ Nie
  Virtual Racer™ Nie
  Wiek sprawnościowy Tak (w aplikacji)
  Wróć do startu Tak
  Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Nie
  Współrzędne GPS Nie
  Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
  Wykrywanie zdarzeń Tak
  Wyścig z aktywnością Nie
  Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Nie
  Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
  Pomoc Tak
  Dzienne tętno spoczynkowe Tak
  Alarmy nieprawidłowego tętna Tak
  Cykl miesiączkowy Tak
  Timer oddechu relaksacyjnego Tak
  Tryb nocny Nie
  Tryb ukrycia Nie
  Alerty czasu i dystansu Tak
  Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą Tak
  Informacje o pływach Nie
  Norma MIL-STD-810 Nie
  Surfowanie jako aktywność Nie
  Ładowanie energią słoneczną Nie
  Kill switch Nie
  Strategie tempa PacePro™ Nie
  Pełna mapa wektorowa Nie
  Dystans PlaysLike Nie
  Funkcja PinPointer Tak
  Wynik handicapu Nie
  Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium) Tak
  Wgrane mapy kurortów narciarskich Nie
  Wyzwania Toe-to-Toe™ Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)
  Oprogramowanie balistyczne Applied Ballistics Elite Nie
  Animacje treningowe na ekranie Tak
  Nawodnienie Tak
  Alarm kotwiczny Nie
  Przesyłanie danych łodzi Nie
  Sterowanie autopilotem Nie
  Tryb asystenta halsowania Nie
  Wbudowany barometr i tabele pływów Nie
  Wirtualna linia startu Nie
  Health Snapshot™ (pomiar zmienności rytmu pracy serca, nasycenia krwi tlenem, oddechu, poziomu stresu + raport w aplikacji). Nie
  Wyświetlane na ekranie mapy mięśni używanych podczas treningu Nie
  Mikrofon i głośnik Nie
  Rozmowa przez zegarek Nie

  Zgodność

  Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
  Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Nie
  Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
  Zgodność z urządzeniem Vector Nie
  Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) Nie
  Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
  Zgodność ze światłami Varia™ Tak
  Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
  przez dnia 2022-06-23 :

  Ok

  Żona zadowolona. Czego chcieć więcej ;)

  przez dnia 2021-04-05 :

  Sztos

  Świetny zegarek! Bardzo prosty w obsłudze. Polecam wszystkim początkującym biegaczom i osobom, które rozpoczynają przygodę z treningami.

  przez dnia 2021-04-03 :
  przez dnia 2021-03-03 :

  Jest ok

  Zegarek funkcjonuje poprawnie. Mankamentem jest to, że miała być funkcja przypominania o konieczności nawadniania organizmu, tymczasem ta funkcja nie stanowi przypominania, a jedynie rejestruje (po manualnym wprowadzeniu) ilość wypitej w ciągu dnia wody. To nie to samo.

  przez dnia 2021-03-01 :

  Elegancki

  Zauroczyłam się tym zegarkiem, jak tylko go zobaczyłam na stronie sklepu. Szczerze, to wielkie rozczarowanie jakością wyświetlacza... Nie spodziewałam się tego. Skojarzenie ze starą Nokią. Zastanawiałam się czy nie wymienić na Venu (z dopłatą :(), ale dałam mu szansę.
  Przyzwyczaiłam się. Na zewnątrz wszystko idealnie widać, w pomieszczeniu jest widoczna słaba jakość, ale w końcu to zegarek sportowy, a nie telefon. Funkcje sportowe super, do tego płatność zbliżeniowa. Jeszcze uczę się obsługi, ale idzie mi coraz lepiej.
  Zegarek bardzo szybko zsynchronizował się z telefonem (Xiaomi Mia2), wyświetla powiadomienia, mogę odpowiedzieć na nie gotowymi informacjami. Troszkę czasu zajmuje mu połączenie z GPS, ale to też jest do wytrzymania.
  Uważam, że to fajna opcja za takie pieniądze. Do tego jest naprawdę elegancki i kobiecy. Mam drobny nadgarstek i wygląda świetnie. Venu chyba byłby za duży.

  przez dnia 2021-02-26 :

  Genialny produkt

  Jak wyżej - genialny produkt. Z jednym zastrzeżeniem - bateria mogłaby dłużej trzymać :).

  przez dnia 2021-01-13 :

  Można więcej

  Odradzam alergikom niklowym. Zegarek zawiera nikiel w elementach złoconych m.in. w sprzączce paska. Ekran mógłby być lepszy i ogólnie za taką kasę to produkt ok. Ale nic więcej. Ma wszystko co potrzebne jednak bez rewelacji. Nie poleciłbym go innym właśnie przez ten nikiel. W tych pieniądzach inni producenci potrafili o to zadbać. Między innymi Samsung o 5 stów tańszy oraz Suunto trochę droższe. Podsumowując: akceptowalne rozczarowanie.

  przez dnia 2020-10-22 :

  Izabela z Krakowa.

  Bardzo dobry zegarek spełniający swoje zadanie bez zarzutu. Bardzo ładny wygląd. Jestem mile zaskoczona długością pracy baterii. Polecam :)

  przez dnia 2020-10-18 :

  Zegarek

  Zegarek super :) polecam wszystkim aktywnym kobietkom.

  przez dnia 2020-08-30 :

  Asia Rus

  Świetny zegarek. Sklep na 6, błyskawiczna wysyłka. Polecam.

  przez dnia 2020-08-28 :
  przez dnia 2020-08-25 :
  przez dnia 2020-08-11 :

  Wszystko ok. Polecam.

  Wszystko ok. Polecam.

  przez dnia 2020-08-04 :

  Garmin VIVOACTIVE 4S

  Świetny zegarek. Dostałam go jako prezent. Spełnia wszelkie moje oczekiwania

  przez dnia 2020-07-10 :
  • Przedstawiamy vívoactive® 4
  • Animowane wskazówki treningowe w zegarkach Garmin
  • Garmin Vivoactive 4 - Szybki przegląd