​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Masa
Typ wyświetlacza
GPS
Łączność
Odtwarza muzykę
Pamięć na muzykę
Czas działania baterii
Stan
Kolor
Filtruj

Najczęściej kupowane

Garmin Vivofit jr. 2

Zegarki Garmin Vivofit Junior 2 to rozwiązanie stworzone dla najmłodszych. Są to uproszczone inteligentne opaski typu smart, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie tylko pozwalały dzieciom na pierwsze doświadczenia w monitorowaniu aktywności fizycznej, ale przede wszystkim by wspierały ich rozwój i pomagały kontrolować codzienne obowiązki, jak np. odrabianie lekcji. Z kolei rodzice cenią w tych urządzeniach możliwość zarządzania za pomocą aplikacji codziennymi obowiązkami swoich pociech. Co jest naprawdę istotne, opaski Vivofit Jr 2 posiadają ultrawytrzymałą baterię, która pozwala na nieprzerwaną pracę, nawet przez rok.

Garmin Vivofit Junior 2, czyli nauka i zabawa w wydaniu smart

W sklepie eAzymut.pl dostępne są opaski smart dla dzieci firmy Garmin, które posiadają szereg bardzo ciekawych funkcji. Z jednej strony pobudzają wyobraźnię najmłodszych, a z drugiej pomagają ich rodzicom w wykształceniu właściwych nawyków ich dzieci. Do najważniejszych cech tego niezwykłego produktu dla dzieci zaliczyć należy:
  • mocną i wytrzymałą obudowę - trwałość opaski jest dostosowana do związanego z wiekiem dziecięcym większego ryzyka uszkodzeń mechanicznych;
  • kolorowy styl dopasowany do ulubionych charakterów z bajek i filmów Twojego dziecka - od motywów związanych z bohaterami bajek Disneya, przez superbohaterów komiksów Marvela, aż po postaci z "Gwiezdnych wojen";
  • aplikacje dostosowane do motywu opaski - system nagród za różnego typu aktywności w postaci mini gier i przygodowych wyzwań osadzonych w środowisku bajki z motywu opaski;
  • aplikację asystencką dla rodzica - zapewniającą możliwość zarządzania i kontrolowania aktywnościami dzieci wyznaczanymi przez opaskę.

Opaski Garmin Vivofit Jr 2 dają rodzicom i dzieciom możliwość aktywnego i twórczego spędzania wspólnie czasu i to na wielu różnych poziomach.

Dorosłym polecamy natomiast model Garmin Vivosmart 4, który także pomaga w mierzeniu aktywności i również dostępny jest w naszym sklepie.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów