Najwyższy czas na Wrocław! Zapraszamy do salonu przy Pl. Nowy Targ 28 lok. 6 ZNAJDŹ NAS
Ostatnio przeglądane
Monitoruj swoje zdrowie z pomocą...

010-02464-02
753759268282
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków Wrocław
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Monitoruj swoje zdrowie z pomocą prostego w obsłudze, inteligentnego ciśnieniomierza, który wyświetla dokładne pomiary ciśnienia krwi i tętna na wbudowanym ekranie1.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Monitoruj swoje zdrowie z pomocą prostego w obsłudze, inteligentnego ciśnieniomierza, który wyświetla dokładne pomiary ciśnienia krwi i tętna na wbudowanym ekranie1.
Sprawdzaj pomiary ciśnienia krwi na kompaktowym urządzeniu wielofunkcyjnym.
Skorzystaj z opcji zapisywania wszystkich istotnych danych w jednym miejscu — aplikacji Garmin Connect™2.
Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia wygodne przesyłanie danych do aplikacji Garmin Connect2.
Wygodne do przeglądania i udostępniania raporty2.
Regulowany mankiet, który pasuje niemal na każdego.
Dołączone do zestawu baterie umożliwiają monitorowanie zdrowia nawet przez 9 miesięcy i można je łatwo wymienić.
Przy prawidłowym użyciu inteligentny ciśnieniomierz wyświetla pomiary ciśnienia krwi i tętna. Można wykonać jeden pomiar na raz lub trzy po kolei i uzyskać z nich średnią.
To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne ma ekran umożliwiający wyświetlenie danych pomiarów natychmiast po ich wykonaniu. Regulowany mankiet o szerokim zakresie obwodu — 22–42 cm (9–17 cali) — można wygodnie złożyć do przechowywania lub podróży.
Index BPM można wykorzystywać jako samodzielne urządzenie lub zsynchronizować je z platformą Garmin Connect za pośrednictwem technologii Wi-Fi. Umożliwia to zapisywanie pomiarów, dodawanie notatek i przegląd historii wraz z tendencjami zmian i innymi statystykami zapisanymi w Garmin Connect2.
Po synchronizacji pomiarów z Garmin Connect, dostępne są 7-dniowe, 4-tygodniowe i roczne raporty, które można wyeksportować do pliku PDF.
Korzystając z aplikacji Garmin Connect — można włączyć powiadomienia przypominające o pomiarze ciśnienia krwi.
W Garmin Connect można utworzyć do 16 profili użytkowników, w celu monitorowania wyników poszczególnych osób na urządzeniu Index BPM. Każdy użytkownik ma także możliwość zsynchronizowania swojego konta Garmin Connect i wyświetlenia własnych pomiarów2.
4 dołączone baterie typu AAA działają do 9 miesięcy, a w razie potrzeby można je łatwo wymienić.
Zestaw zawiera:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 320 g |
| Wymiary fizyczne | 58 x 145 x 47 mm |
| Wymiary wyświetlacza | 32.4 x 21.4 mm |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128 x 64 px |
| Typ wyświetlacza | Monochromatyczny OLED |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar (obwód ramienia) | 22-42 cm |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 9 miesięcy |
Cechy podstawowe |
|
| Łączność | Bluetooth®, Wi-Fi® |
| Bateria | DC 6 V, 4 baterie 1,5 V LR03 AAA |
| Wbudowana pamięć | Nawet do 100 pomiarów zapisanych w pamięci urządzenia pomiędzy synchronizacjami |
Funkcje i zakresy pomiarowe ciśnieniomierza |
|
| Zakres ciśnienia mankietu | Od 0 do 280 mmHg |
| Zakres pomiarowy | Ciśnienie skurczowe: od 60 do 250 mmHg, Ciśnienie rozkurczowe: od 40 do 180 mmHg |
| Dokładność pomiaru ciśnienia | Ciśnienie tętnicze: ±3 mmHg lub ±2%, Tętno: ±5% |
| Metoda pomiaru | Oscylometryczna |
| Czas cyklu pomiaru | Od 50 do 60 s, zależnie od ciśnienia |

Wiemy, że awarie czasem się zdarzają – i w takich sytuacjach jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć! Przy zakupie produktu, który właśnie oglądasz, zyskasz czteroletnią gwarancję: dwa lata gwarancji producenckiej oraz dodatkowe dwa lata od nas! To rozwiązanie, które zostało sprawdzone przez wielu naszych klientów. Dzięki niemu mimo upływu standardowego, dwuletniego okresu gwarancji, mogli cieszyć się swoim sprzętem przez kolejne lata bez obaw o nieprawidłowe działanie swojego urządzenia. Co więcej – nasza 4-letnia gwarancja nie ma ŻADNYCH wykluczeń! Reklamacji podlegają takie same usterki, co przyjmowane przez producenta. To wyraźny atut względem ofert konkurencji, gdzie elementy takie jak paski czy baterie nie podlegają reklamacji. Nie u nas!
Przez pierwsze dwa lata od zakupu korzystasz z gwarancji producenta. To czas, w którym możesz zgłosić wadę w dwóch miejscach:
Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie wygoda i nie chcesz się niczym martwić, zapraszamy do zgłoszenia reklamacji u nas – z przyjemnością pomożemy. W przypadku, gdy każdy dzień bez urządzenia jest dla Ciebie niedogodnością i zależy Ci na jak najszybszym rozpatrzeniu zgłoszenia, rekomendujemy złożenie reklamacji bezpośrednio w serwisie producenta. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na przesłanie przez nas urządzenia do serwisu Garmin oraz jego powrót po rozpatrzeniu zgłoszenia.
W przypadku zgłoszenia reklamacji na trzecim i czwartym roku od daty zakupu, zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są tylko u nas – internetowo lub w jednym z salonów stacjonarnych. Pełną instrukcję zgłaszania reklamacji przez internet znajdziesz tu - REKLAMACJA.
Trzeci i czwarty rok gwarancji działają na zasadach podobnych do gwarancji producenta. Bez względu na to, czy popsuje się bateria, wyświetlacz, a może pasek dołączony do zestawu – pomożemy. Nie stosujemy żadnych wykluczeń dotyczących zgłaszanych usterek, co znacząco odróżnia naszą rozszerzoną gwarancję od tego, co oferuje konkurencja. Nie tylko dłużej, ale też i lepiej!
Czas, który mamy na rozpatrzenie reklamacji określony prawem to 14 dni, ale zawsze staramy się, aby trwało to jak najkrócej – wiemy, że bez zegarka jak bez ręki. Gdy status Twojego zgłoszenia ulegnie zmianie, otrzymasz mail z powiadomieniem z naszego systemu. W sprawie statusu reklamacji możesz także do nas zadzwonić pod numer 22 827 00 05 lub napisać przez formularz kontaktowy czy czat – zobaczymy, czy coś się zmieniło.
W przypadku uznania reklamacji istnieją dwa rozwiązania:
naprawa urządzenia
wymiana urządzenia na wolne od wad
Najczęściej proponowanym rozwiązaniem jest wymiana przedmiotu na wolny od wad, czyli urządzenie recertyfikowane lub refabrykowane. Takie urządzenie przechodzi testy producenta, które potwierdzają, że jego specyfikacja jest taka sama, jak nowego produktu. Co ważne – urządzenia takie mają pełną, dwuletnią gwarancję producenta, którą możesz zrealizować zarówno bezpośrednio w serwisie Garmin, jak i u nas.
Co do zasady reklamować można każde uszkodzenie, ale nie wszystkie problemy zostaną zakwalifikowane jako wada. Przede wszystkim nie uznajemy reklamacji produktów uszkodzonych mechanicznie. Zbite szybki czy rysy nie są spowodowane wadą zegarka, a jego używaniem. W przypadku problemów z GPS kierujemy się wytycznymi producenta – możemy uznać reklamację, jeśli błąd pomiaru przekracza 10% mierzonej wartości. Mniejsze odchylenia mogą być spowodowane warunkami, w których dokonujesz pomiaru czy innymi interferencjami sygnału. Baterie także podlegają naturalnemu zużyciu. Spadek pojemności o 10% po kilku latach używania nie jest wadą baterii, ale czas działania znacząco odbiegający od tego, co deklaruje producent (poniżej 60%), podlega reklamacji na trzecim i czwartym roku. Zalecamy też przed reklamacją baterii sprawdzić ustawienia sprzętu. Często szybkie rozładowywanie spowodowane jest np. nieoficjalną tarczą zegarka wgraną na urządzenie czy też włączonym całodobowym pomiarem saturacji.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).