​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Czujnik tętna HRM-Pro Zobacz większe

Czujnik tętna HRM-Pro 010-12955-00

010-12955-00

753759242145

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Zwiększ wygodę korzystania z czujnika tętna HRM-Tri podczas uprawiania triatlonu.

Więcej szczegółów

Cena
599,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(5/5)
4 oceny - 2 opinie
Rozkład ocen

15 podobnych produktów:

Garmin HRM-Pro: Dane tętna dla wszystkich trzech dyscyplin

At a Glance

Tętno — łatwo i dokładnie

Wysokiej jakości pasek śledzi tętno w czasie biegów, pływania i nie tylko. Przesyła dane tętna w czasie rzeczywistym za pośrednictwem łączności ANT+® i technologii Bluetooth® Low Energy, zapewniając więcej opcji treningowych. Pozwala wyświetlać informacje na temat tętna na wyświetlaczu urządzenia Garmin, w aplikacjach do ćwiczeń takich jak Zwift, a nawet na kompatybilnym sprzęcie fitness.

Śledź dynamikę biegu

Oprócz tętna czujnik HRM-Pro dokonuje pomiarów dynamiki biegu, dzięki czemu pozwala poprawić technikę. Pomiary dotyczą odchylenia pionowego, czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchylenia do długości i wielu więcej.

Przechowuj i przesyłaj dane

Urządzenie przechowuje dane dotyczące tętna podczas pływania i innych aktywności, gdy zegarek znajduje się poza zasięgiem, a następnie, po zakończeniu aktywności wysyła dane na zegarek. Przechowuje również liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii i minut intensywnej aktywności, a następnie również synchronizuje je z zegarkiem.

Wygoda

Pasek HRM-Pro to niewielki i lekki moduł monitorujący tętno, który jest nie szerszy niż miękka i wygodna opaska. Nie martw się potencjalnym rozładowaniem. Wymienialna bateria pastylkowa działa nawet przez rok.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Klasa wodoszczelności 5 ATM

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Bateria Wymienna bateria CR2032
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Pomiar tętna Tak
Pomiar tętna w wodzie Tak
Odporność na chemię basenową Nie
Materiał zapobiegający zsuwaniu się podczas pływania Nie
Parametry dynamiki biegu (rytm, odchylenie pionowe, czas i bilans kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie od długości) Tak
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2021-03-04 :
przez dnia 2021-01-30 :

Czujnik tętna HRM-Pro

Zakupy w eazymut.pl jak zawsze bez żadnych komplikacji. Kontakt ze sklepem bez problemów, ekspresowa wysyłka, a sam produkt to wysoka półka.

przez dnia 2021-01-08 :
przez dnia 2020-12-12 :

To jest sprzęt, jakiego potrzebowałem!

Przez kilka lat używałem HRM-Tri. Ćwicząc kilka razy w tygodniu aikido, brakowało mi możliwości zliczania kroków przez czujnik tętna. Na macie nie ma możliwości noszenia zegarka. HRM-Pro współpracuje też dobrze z licznikiem rowerowym Edge830. Sprzęt godny polecenia!