​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Czujnik tętna Garmin HRM-Dual [010-12883-00]

010-12883-00

753759223137

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Trenuj skuteczniej z naszym wysokiej jakości czujnikiem tętna. Noszony na klatce piersiowej podczas ćwiczeń, przesyła bezprzewodowo dane tętna do zgodnego urządzenia z protokołem ANT+ lub Bluetooth Smart.

Więcej szczegółów

Cena
206 zł

DARMOWA DOSTAWA!

11 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową
2019-10-21

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową

Czym różnią się czujniki tętna na klatkę piersiową?

Garmin HRM-Dual to zakładany na klatkę piersiową czujnik tętna, który pozwala na znacznie dokładniejszy odczyt danych, niż ma to miejsce w przypadku urządzeń zakładanych na nadgarstek. Czujnik tętna Garmin umożliwia przesył danych na kompatybilne urządzenia, dzięki czemu może być wykorzystywany przy niemal każdej aktywności fizycznej. Od treningów plenerowych, przez aktywności wykonywane w domu, czy na siłowni.

Czujnik tętna Garmin HRM-Dual - trenuj wydajniej

Dzięki wykorzystaniu w czujniku tętna Garmin (nr producenta 010-12883-00) łączności ANT+ oraz Bluetooth Smart, zebrane dane mogą być przesyłane szybko i bezpiecznie na zgodne z tymi protokołami inne urządzenia Garmin, ale także bezpośrednio na sprzęt treningowy, jeśli posiada taką opcję. Tym samym, Garmin HRM-Dual zakładany na klatkę piersiową zapewnią jeszcze lepszą kontrolę własnej kondycji oraz osiągnięć w trakcie aktywności fitness oraz wymagających treningach biegowych czy rowerowych.

Garmin HRM-Dual - wygoda użytkowania

Ten zakładany na klatkę piersiową czujnik tętna Garmin 010-12883-00 (nr producenta) posiada bardzo elastyczny i miękki pasek, który zapewnia wysoki komfort noszenia. Można go też łatwo prać. Z kolei dzięki prostemu zapięciu i regulacji, sprzęt nie spada nawet podczas bardzo wymagających aktywności. Czujnik tętna Garmin HRM-Dual posiada ultra-wydajną baterię pozwalającą na pracę nawet do 3,5 roku. Zobacz również zegarki Garmin w ofercie.


Tętno — łatwo i dokładnie z Garmin HRM-Dual

Ten wysokiej jakości czujnik tętna Garmin HRM-Dual przesyła aktualne dane tętna za pośrednictwem technologii ANT+® oraz BLUETOOTH® Low Energy, zapewniając więcej możliwości trenowania w pomieszczeniach, w plenerze lub nawet przez Internet. Dzięki temu czujnikowi będziesz stale otrzymywać dokładne dane dotyczące tętna w swoim urządzeniu Garmin, w aplikacjach do treningu przez Internet, takich jak Zwift, lub nawet w zgodnym sprzęcie do ćwiczeń na ulubionych zajęciach w siłowni lub klubie fitness. Niezależnie od tego, jak lubisz trenować, zawsze będziesz mieć do dyspozycji dokładne i rzeczywiste dane na temat tętna, które są potrzebne do osiągnięcia lepszej wydajności.

Czujnik tętna Garmin HRM-Dual

Komfort i wygoda

Czujnik tętna HRM-Dual ma miękki pasek, który jest wygodny i można go regulować. Wystarczy wyjąć z niego moduł czujnika tętna, aby go wyprać. Nie martw się potencjalnym rozładowaniem. Bateria może działać nawet przez 3 i pół roku.

Czujnik tętna Garmin HRM-Dual
 
 
Zestaw zawiera:
  • Czujnik tętna HRM-Dual
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Dane fizyczne

Masa 54,4 g
Klasa wodoszczelności 1 ATM (do 10 metrów)
Rozmiar (obwód klatki) 68-131 cm

Cechy podstawowe

Akcelerometr Nie
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Bateria Wymienna bateria CR2032, czas działania do 12 miesięcy przy 1 godz. treningu dziennie
Wbudowana pamięć Nie
Pomiar tętna Tak
Pomiar tętna w wodzie Nie
Odporność na chemię basenową Nie
Materiał zapobiegający zsuwaniu się podczas pływania Nie
Parametry dynamiki biegu (rytm, odchylenie pionowe, czas i bilans kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie od długości) Nie
Umiejscowienie produktu Klatka piersiowa

Funkcje podstawowe

Dodatkowe -
  • Wymiana baterii w pasach Garmin HRM
  • Czujniki tętna Garmin HRM - Porównanie

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com