​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Czujnik tętna Garmin HRM-Dual 010-12883-00

010-12883-00

753759223137

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Trenuj skuteczniej z naszym wysokiej jakości czujnikiem tętna. Noszony na klatce piersiowej podczas ćwiczeń, przesyła bezprzewodowo dane tętna do zgodnego urządzenia z protokołem ANT+ lub Bluetooth Smart.

Więcej szczegółów

Cena
299,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(4,9/5)
7 ocen - 4 opinie
Rozkład ocen

13 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową
2019-10-21

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową

Czym różnią się czujniki tętna na klatkę piersiową?

Tętno — łatwo i dokładnie z Garmin HRM-Dual

Ten wysokiej jakości czujnik tętna Garmin HRM-Dual przesyła aktualne dane tętna za pośrednictwem technologii ANT+® oraz BLUETOOTH® Low Energy, zapewniając więcej możliwości trenowania w pomieszczeniach, w plenerze lub nawet przez Internet. Dzięki temu czujnikowi będziesz stale otrzymywać dokładne dane dotyczące tętna w swoim urządzeniu Garmin, w aplikacjach do treningu przez Internet, takich jak Zwift, lub nawet w zgodnym sprzęcie do ćwiczeń na ulubionych zajęciach w siłowni lub klubie fitness. Niezależnie od tego, jak lubisz trenować, zawsze będziesz mieć do dyspozycji dokładne i rzeczywiste dane na temat tętna, które są potrzebne do osiągnięcia lepszej wydajności.

Komfort i wygoda

Czujnik tętna HRM-Dual ma miękki pasek, który jest wygodny i można go regulować. Wystarczy wyjąć z niego moduł czujnika tętna, aby go wyprać. Nie martw się potencjalnym rozładowaniem. Bateria może działać nawet przez 3 i pół roku.

Zestaw zawiera:
  • Czujnik tętna HRM-Dual

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2 letnią gwarancją producenta.

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-10-20 :
przez dnia 2020-10-15 :
przez dnia 2020-09-10 :

klasyk

Solidne wykonanie paska, klasyczne mocowanie, nowszy chipset z obsługą ANT+ oraz BLE, to już trzeci czujnik tętna od Garmina którego używam w ciągu ostatnich pięciu lat i liczę, że będę równie zadowolony co z HRM-RUN który padł dopiero blisko pięciu latach intensywnego używania. Świadomie wybrałem model bez akcelerometru, bo obecnie nie potrzebuję metryk Running Dynamics a bardziej potrzebuję długiego czasu pracy bez rozkręcania dekla baterii.

przez dnia 2020-09-10 :
przez dnia 2020-09-07 :

Czujnik tętna Garmin HRM-Dual

Czujnik rewelacyjny, sklep bardzo polecam!

przez dnia 2020-08-24 :

Fajny, ale nie idealny.

Dostarcza prawidłowo dane. Ale zapięcie czasami się rozpina - podczas jazdy rowerem. Dodatkowo, po dwóch tygodniach użytkowania, pękły 3 lub 4 mikrogumki naciągające pasek.

przez dnia 2020-06-17 :

pasek bez problemu łączy się z garmin 6x pro....

... odczyt jest znacznie stabilniejszy niż z nadgarstka - żadnych nagłych skoków. No i można biegać z kijami, tudzież jeździć rowerem, mierzy elegancko cały czas. Bardzo polecam.
A, wysyłka ekspresowa.