​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Czujnik tętna HRM-Pro Plus Zobacz większe

Czujnik tętna HRM-Pro Plus 010-13118-00

010-13118-00

753759300883

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

Pamiętaj o tętnie

Niezależnie od tego, czy trenujesz w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, pas z czujnikiem tętna HRM-Pro Plus zapewnia dokładne dane, których potrzebujesz, aby przekraczać granice swoich możliwości i osiągać cele.

Więcej szczegółów

Cena
439,00 zł


DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

439,00 zł

10 podobnych produktów:

Wygodniejsza zmiana baterii w HRM Pro Plus model 010-13118-00

To co różni czujnik tętna HRM Pro Plus model 010-13118-00 od poprzedniego modelu czujnika tętna to niższa waga (52 g), odrobinę mniejsze 
rozmiary oraz łatwiejszy dostęp do baterii, bez potrzeby sięgania po jakiekolwiek narzędzia. 

 

Niezależnie od tego, czy trenujesz w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, pas z czujnikiem tętna HRM-Pro Plus zapewnia dokładne dane, których potrzebujesz, aby przekraczać granice swoich możliwości i osiągać cele.

 

HRM-Pro™ Plus przesyła na bieżąco dane o tętnie do zgodnych urządzeń, sprzętu i aplikacji.

 

Pokrywka komory baterii nie wymaga użycia narzędzi do jej otwarcia, co ułatwia wymianę baterii, która wystarcza nawet na rok działania.

 

Połącz go ze zgodnym zegarkiem Garmin, aby uzyskać dane tempa i dystansu biegu podczas treningu w pomieszczeniu.

 

To nie jest tylko czujnik tętna. Dane dynamiki biegu pomogą poprawić formę (wymaga zgodnego zegarka Garmin).

 

Nie masz na sobie zegarka? Czujnik tętna HRM-Pro Plus rejestruje kroki, spalone kalorie, minuty intensywnej aktywności i inne dane.

Czujnik tętna HRM-Pro Plus 010-13118-00
 
Wykorzystaj w pełni swój trening.

Łączność

Dzięki technologii ANT+® i BLUETOOTH® Low Energy, ten czujnik tętna z dwiema opcjami transmisji przesyła na bieżąco dokładne dane tętna do zgodnych zegarków Garmin, komputerów rowerowych, zgodnego sprzętu fitness, aplikacji treningowej Tacx® i innych aplikacji.

Dynamika biegu

Czujnik tętna HRM-Pro Plus rejestruje dynamikę biegu, czyli m.in. odchylenie pionowe, czas kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie do długości i inne parametry, aby pomóc w poprawie formy i zapewnić dane mocy biegowej na zgodnym zegarku Garmin.

Trening w pomieszczeniu

Podczas treningu na bieżni lub na krytym torze ten czujnik tętna przesyła informacje o tętnie i dystansie do zgodnego zegarka Garmin za pośrednictwem technologii BLUETOOTH Low Energy, dzięki czemu możesz uzyskać potrzebne dane bez względu na to, gdzie trenujesz.

PRZECHOWUJ I PRZESYŁAJ DANE

Nawet jeśli znajdujesz się poza zasięgiem zegarka, czujnik tętna HRM-Pro Plus zapisuje dane podczas pływania i innych aktywności, a następnie przesyła je do zgodnego zegarka Garmin po zakończeniu aktywności.

Śledzenie aktywności

Podczas treningu lub gry, czujnik tętna zapisuje spalone kalorie, minuty intensywnej aktywności i tętno przez cały dzień. Urządzenie aktualizuje nawet dane we wszystkich urządzeniach Garmin za pośrednictwem Garmin Connect™ aplikacji i funkcji TrueUp™.

 

HRM-Pro Plus 010-13118-00
 
Czujnik tęta HRM Pro Plus stworzony z myślą o komforcie i wygodzie.

WYGODA NOSZENIA

Mały, lekki moduł monitorowania tętna jest tej samej szerokości co miękki i wygodny pasek. Zapewnia to swobodę ruchów i sprawia, że czujnik tętna HRM-Pro Plus nie przeszkadza podczas intensywnych treningów.

CZAS DZIAŁANIA BATERII

Nie martw się, że urządzenie nagle Ci się rozładuje. Pokrywka komory baterii nie wymaga użycia narzędzi do jej otwarcia, co ułatwia wymianę baterii, która wystarcza nawet na rok działania.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Dane fizyczne

Masa 52 g
Klasa wodoszczelności 5 ATM

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Bateria Wymienna bateria CR2032
Wbudowana pamięć Tak
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Pomiar tętna Tak
Pomiar tętna w wodzie Tak
Odporność na chemię basenową Nie
Materiał zapobiegający zsuwaniu się podczas pływania Nie
Parametry dynamiki biegu (rytm, odchylenie pionowe, czas i bilans kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie od długości) Tak
Umiejscowienie produktu Klatka piersiowa

Funkcje dodatkowe

Dodatkowe Pokrywka komory baterii zdejmowana bez użycia narzędzi, Dane tempa i dystansu biegu podczas treningu w pomieszczeniu
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !

  • Wymiana baterii w pasach Garmin HRM
  • Czujniki tętna Garmin HRM - Porównanie