​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Garmin

Garmin STRIKER Plus 7sv z przetwornikiem GT52HW-TM 010-01874-01

010-01874-01

753759184322

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Garmin Striker 7sv to echosonda wędkarska GPS 7″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours.

Marka:Garmin
Przetwornik:GT52HW-TM
Kod produktu:010-01874-01

Więcej szczegółów

Cena
2 459,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

11 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Garmin Striker Plus 7SV - echosonda z wbudowanym modułem Wi-Fi

 • W zestawie Garmin Strike Plus 7SV znajdziecie przetwornik do wbudowanej, tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP i echosondy skanujące CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü.
 • Quickdraw Contours to wbudowane oprogramowanie, które umożliwa tworzenie oraz przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
 • Echosonda posiada wbudowany moduł Wi-Fi, co zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain (dzięki niej otrzymasz powiadomienia na telefon i uzyskasz dosęp do społeczności Quickdraw Contours, będziesz mógł przesyłać trasy i punkty oraz otrzymywać powiadomienia o aktualizacji oprogramowania).
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Ekran o przekątnej 7" jest jasny i czytelny.
 • Intuicyjny interfejs użytkownika.

Echosonda wędkarska Striker Plus 7SV z jasnym 7-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażony w Quickdraw Contours, oprogramowanie do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP wyświetla krystaliczne czysty obraz z wyraźnym rozróżnianiem obiektów. Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sparowanie z aplikacją ActiveCaptain w celu otrzymywania powiadomień z telefonu1, a także uzyskiwanie dostępu do danych społeczności Quickdraw Contours i nie tylko.

Garmin Quickdraw Contours

Nikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty i inni wędkarze. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych przez Ciebie miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. STRIKER Plus 7sv umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.

Quickdraw Contours w echosondzie STRIKER Plus 7sv

Aplikacja ActiveCaptain

Garmin Striker Plus 7SV ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia sparowanie go z bezpłatną, uniwersalną aplikacją ActiveCaptain. Po sprawowaniu można wyświetlać powiadomienia z telefonu1 bezpośrednio na ekranie. Możliwe jest również korzystanie ze społeczności Quickdraw Contours oraz udostępnianie swoich map i pobieranie nowych danych map. ActiveCaptain umożliwia również pobieranie aktualizacji dla echosondy wędkarskiej za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

ActiveCaptain

Wyraźne obrazy echosondy skanującej

Uzyskane dzięki zastosowaniu echosondy skanującej Garmin ClearVü szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Z kolei echosonda skanująca Garmin SideVü zapewnia doskonały, wyraźny obraz wszystkiego, co znajduje się po obu burtach łodzi. Dzięki temu można obserwować strukturę dna, obiekty i ryby znajdujące się pod wodą. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP umożliwia wyraźne rozróżnienie obiektów podwodnych. Wszystkie te technologie echosond zostały zastosowane w jednym przetworniku, który ma Ci pomagać w łowieniu większej liczby ryb.

Echosonda wędkarska 010-01874-01

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Sygnał GPS umożliwia oznaczanie najlepszych łowisk za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw.

Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER Plus 7sv, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda Garmin Striker Plus 7SV to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. A większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Zawartość zestawu Striker Plus 7SV Garmin:

 • Echosonda wędkarska Garmin 010-01874-01
 • Przetwornik GT52HW-TM
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Przewód adaptacyjny przetwornika ze złączem 12-pin do dwóch złączy 4-pin
 • Uchwyt uchylny
 • Sprzęt
 • Naklejka Garmin na zderzak
 • Dokumentacja
W naszej ofercie znajdziesz również inne modele echosond Garmin, np.: Striker 4 plus i Striker Plus 4cv.
Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.

Opinie o:

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !