Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Rally XC200 zostały przetestowane w...

010-02388-04
753759262846
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Rally XC200 zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach, więc dotrzymają Ci tempa podczas jazdy.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
2 299 zł
2 799 zł
4 729 zł
3 229 zł
5 809 zł
2 799 zł
5 159 zł
4 729 zł
5 809 zł
Pedały z dwoma czujnikami mocy Garmin Rally XC200 to świetne rozwiązanie dla tych rowerzystów, którym zależy na poprawie jakości swojej jazdy w każdych warunkach. Nowoczesne czujniki pozwalają na dokonywanie skutecznych pomiarów całkowitej mocy pedałowania i rytmu jazdy, jak również - w odróżnieniu do wersji z jednym czujnikiem mocy - na porównanie mocy lewej i prawej nogi oraz kontrolę czasu spędzanego w pozycji stojącej lub siedzącej.
Zastosowane w Garmin Rally XC200 pedały rowerowe posiadają wymienne osie, co sprawia, że można je zamontować w szosowych zestawach korpusów typu Rally RK lub Rally RS. Zatem kontrola mocy jazdy jest możliwa nie tylko podczas jazdy przełajowej czy szutrowej, ale również na płaskim terenie. Są w pełni dostosowane do bloków SHIMANO SPD oraz można je w łatwy sposób wymieniać między rowerami.
Pedały rowerowe Garmin Rally 010-02388-04 posiadają liczne opcje łączności z aplikacjami ułatwiającymi przetwarzanie zebranych danych, nie tylko z Garmin Connect, ale również z zewnętrznymi aplikacjami. Garmin Rally XC200 swobodnie łączą się także z innymi urządzeniami, np. z rowerowym licznikiem Garmin Edge. Pedały są wyposażone w żywotną baterię, która wystarcza na zbieranie danych podczas nawet 120 godzin jazdy na jednym ładowaniu.
Rally instaluje się jak każdy inny pedał, a ponadto można go łatwo przenosić między rowerami. Tak, naprawdę.
Uzyskaj szczegółowe dane o swoich osiągach dzięki funkcji pomiaru mocy całkowitej, rytmu i innych parametrów.
Łatwy montaż. Te pedały są zgodne z blokami SHIMANO SPD.
Zgodność z licznikiem rowerowym Edge® i aplikacją Garmin Connect™1 ułatwia aktualizację oprogramowania oraz przesyłanie danych.
Synchronizuj dane z ulubionymi aplikacjami1, by uzyskać jeszcze więcej analiz, przesyłać więcej danych oraz planować więcej tras.
Nie chodzi tylko o moc. Szczegółowe dane o dynamice jazdy informują o równowadze między lewą a prawą nogą i innych parametrach.
Rally przeszły rygorystyczne testy. Dzięki doskonałej konstrukcji z czujnikami umieszczonymi wewnątrz te smukłe pedały instaluje się jak każde inne. Ponadto łatwo je przenosić między rowerami.
Poza mocą całkowitą i rytmem Rally XC200 potrafi zmierzyć znacznie więcej. Parametry te pozwolą dostosować trening do Twoich mocnych i słabych stron, aby poprawić jazdę.
Te pedały zostały zaprojektowane z myślą o Twoich ulubionych blokach SHIMANO SPD, aby zapewnić Ci komfort jazdy.
Od jazdy szosowej, przez szutrową, aż po przełajową i nie tylko – możesz jeździć przez cały rok. Przenośne ośki można zamontować w zestawach korpusów pedałów szosowych Rally™ RK lub Rally™ RS (do nabycia osobno).
Przygotuj się na długie przejażdżki i treningi dzięki baterii o żywotności do 120 godzin.
Porównaj moc lewej i prawej nogi dzięki pomiarom ułatwiającym symetryczne rozłożenie generowanej mocy.
Śledź czas, jaki spędzasz w każdej z pozycji, i oceniaj ich efektywność.
Przyjrzyj się, gdzie wytwarzasz moc podczas pedałowania.
Dbaj o prawidłową pozycję bloków, śledząc miejsce przyłożenia siły.
Sparuj pedały Garmin Rally XC200 ze zgodnymi licznikami rowerowymi Edge i i aplikacją Garmin Connect™1, aby ułatwić aktualizację oprogramowania oraz przesyłanie danych. Połącz się też z Aplikacja treningowa Tacx® podczas treningów w domu.
Rally XC200 przekazuje dane mocy do zewnętrznych aplikacji1, takich jak Strava, TrainingPeaks® TrainerRoad i innych.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 451 g |
| Dokładność pomiarów | +/- 1% |
| Kalibracja pola | Tak |
| Maksymalna masa ciała rowerzysty | 105 kg |
| Regulacja naprężenia | Tak |
| Typ baterii | LR44/SR44 (x4) lub CR1/3N (x2) |
| Typ bloków pedałów | Shimano SPD |
| Współczynnik Q | 53 mm (55 mm z podkładką sprężystą o grubości 2 mm) |
| Wysokość profilu | 13,5 mm |
| Ilość czujników | Dwa |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 120 godz. |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).