​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Tactix Delta 010-02357-01

010-02357-01

753759245290

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 lata gwarancji
Zamówienia opłacone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dotyczy także paczek za pobraniem

3 Lata Gwarancji

Wysokiej jakości zegarek GPS o wytrzymałej konstrukcji spełniającej normy wojskowe zapewnia dostęp do specjalistycznych funkcji taktycznych, map, muzyki, zaawansowanych funkcji treningowych i wielu więcej.

Marka:Garmin
Kod produktu:010-02357-01
Wodoszczelność:10 ATM

Więcej szczegółów

Cena
3 469,00 zł


DARMOWA DOSTAWA!

(4,9/5)
14 ocen - 12 opinii
Rozkład ocen

3 469,00 zł

3 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Pace Pro - co to jest i kiedy może się przydać?
2019-11-05

Pace Pro - co to jest i kiedy może się przydać?

Objaśnienie funkcji Pace Pro w najnowszych zegarkach Fenix 6 i Forerunner 945/245, która pozwala na dynamiczne zaplanowanie tempa podczas niejednostajnych biegów.

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

 

zegarek tactix deltaZegarek Garmin Tactix Delta to nowa generacja zegarków do kontrolowania i monitorowania aktywności. Został przetestowany w trudnych warunkach, pozytywnie przeszedł testy wojskowe i jest uznawany za jedną z najlepszych propozycji zegarków wielodyscyplinowych GPS. Łączy solidną i wytrzymałą konstrukcję z funkcjonalnością i niezawodnością działania. Garmin Tactix Delta 010-02357-01 posiada funkcje taktyczne m.in. dla służb mundurowych dotyczące zgodności z trybem noktowizyjnym oraz skoków spadochronowych. Posiada szafirowe szkiełko, które wykazuje się podwyższoną odpornością na zarysowania. Dodatkowym zabezpieczeniem jest warstwa wykonana z powłoki węglowej i powłoka PVD na tylnej pokrywie. Ciekawą funkcją, którą docenią zaawansowani użytkownicy, jest synchronizacja lokalizacji. Na jednym ekranie na przykład wyświetla się układ UTM i MGRS, czyli wojskowy system odniesienia siatki.

To Ci się przyda! Funkcjonalność Garmin model 010-02357-01

Bądź jeszcze lepiej przygotowany na kolejną wyprawę. Sprostaj jeszcze większym wyzwaniom i przełam swoje kolejne bariery. Zegarek Garmin Tactix Delta to niezawodny towarzysz wielu trudnych przygód, które wymagają od Ciebie nie tylko sprawności ciała, ale też umysłu. Możesz skorzystać m.in. z czujników ABC, jak wskaźniki wysokości czy kompas. Korzystaj z map, przy pomocy których wyznaczysz nowe trasy, jak też ustalisz najlepszy dla siebie plan wyprawy i kolejnej wycieczki. Korzystaj ze statystyk efektywności, a także z wbudowanych profili aktywności dla fanów pływania, biegów przełajowych, gry w golfa i wielu innych dyscyplin sportowych. Model 010-02357-01 pomoże Ci kontrolować tętno i oddech. To ważne szczególnie dla tych, którzy pracują nad poprawą wydolności.

Wspieraj swoją aktywność, wspinaj się coraz wyżej, pokonuj swoje słabości i ciesz się z kolejnych rekordów!

Gotowy do wykonania misji Garmin Tactix Delta

Tactix Delta to wysokiej jakości zegarek GPS o wytrzymałej konstrukcji spełniającej normy wojskowe zapewnia dostęp do specjalistycznych funkcji taktycznych, map, muzyki, zaawansowanych funkcji treningowych i wielu więcej.

Konsrukcja zgodna z normami militarnymi 010-02357-01

 

Wysokiej jakości konstrukcja zgodna z normami militarnymi (MIL-STD-810).

Funkcje taktyczne 010-02357-01

 

Funkcje taktyczne, takie jak np. zgodność z trybem noktowizyjnym przeznaczone dla operatorów pracujących w terenie.

Nawigacja 010-02357-01

 

Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej.

Pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem 010-02357-01

 

W nowatorski sposób wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem.

Inteligentne funkcje 010-02357-01

 

Inteligentne funkcje, takie jak płatności, muzyka i powiadomienia po połączeniu ze smartfonem.

21 dni pracy na baterii 010-02357-01

 

Nie daj się ograniczać czasowi pracy baterii. Do 21 dni w trybie smartwatch.


Tactix Delta widoki 010-02357-01

JAKOŚĆ I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Wytrzymała, spełniająca amerykańskie normy wojskowe (MIL-STD-810), a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyposażona w duży wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach tactix.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Ten zegarek został stworzony tak aby pasował do Twojego trybu życia - posiada odporniejsze na zarysowania szafirowe soczewki, czarną osłonę z powłoką węglową (DLC) i czarną pokrywą tylną z powłoką PVD.


Gotowy do wykonania kolejnej misji.

Garmin 010-02357-01

KOMPATYBILNOŚĆ Z NOKTOWIZOREM

Możesz łatwo przełączać między widokiem dziennym a nocnym dzięki ekranowi, który można odczytać również podczas noszenia noktowizora.

Tactix Delta 010-02357-01

TRYB JUMPMASTER

Funkcja ta umożliwia obliczanie punktów otwarcia na dużych wysokościach zgodnie z wytycznymi wojskowymi i pomaga dotrzeć do celu po skoku.

Garmin Tactix Delta 010-02357-01

DWA FORMATY POZYCJI

Można łatwo zsynchronizować lokalizację z innymi, wyświetlając na jednym ekranie układ UTM (Universal Transverse Mercator) i wojskowy system odniesienia siatki (MGRS).

tryb ukrycia 010-02357-01

TRYB UKRYCIA

Włącz tryb ukrycia, aby zatrzymać zapisywanie i udostępnianie pozycji GPS i wyłączyć łączność bezprzewodową oraz komunikację.

przycisk wymazywania danych 010-02357-01

PRZYCISK WYMAZYWANIA DANYCH

Jeśli bezpieczeństwo danych stanie się problemem, przycisk bezpieczeństwa wyczyści dane użytkownika urządzenia.

odwzorowanie punktów trasy 010-02357-01

ODWZOROWANIE PUNKTÓW TRASY

Ustaw i zapisz zdalne pozycje geostrategiczne, które będą później używane do nawigacji.

Funkcje na Twoją następną wyprawę.

obsługa wielu systemów 010-02357-01

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

czujniki abc

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru, który monitoruje pogodę, i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

tryb wycieczki garmin tactix delta

TRYB WYCIECZKI

Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby wyprawowyi i GPS o bardzo niskim zużyciu energii oznaczają wielotygodniowy czas pracy baterii.

mapy topograficzne garmin tactix delta

MAPY TOPOGRAFICZNE I NARCIARSKIE

Korzystaj z map TopoEurope do wyznaczania tras nowych przygód. Wyświetlaj nazwy biegów i oceny trudności szlaków dla 2000 kurortów narciarskich.

funkcja climbpro garmin tactix delta

FUNKCJA CLIMBPRO

Używaj funkcji ClimbPro do planowania wspinaczek na pobranych trasach, aby w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

pola golfowe garmin tactix delta

POLA GOLFOWE

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

szczegółowa nawigacj garmin tactix delta

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

planowanie trasy powrotnej garmin tactix delta

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

Wprowadź dystans, który chcesz pokonać, i otrzymaj propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

 

Osiągnij zupełnie nowy poziom wydajności.

aplikacje sportowe garmin tactix delta

APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa i nie tylko.

animowane treningi garmin tactix delta

ANIMOWANE TRENINGI

Zegarek ten jest wyposażony w łatwe do obserwowania, animowane treningi wydolnościowe, siłowe, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka.

statystyki efektywności garmin tactix delta

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegania, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, doradcę odpoczynku i inne dane1.

technologia pacepro garmin tactix delta

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

czujnik tętna garmin tactix delta

CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTEK

Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i wskaźnik zmienności tętna, aby obliczyć poziom stresu. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

pulsoksymetr garmin tactix delta

PULSOKSYMETR

Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

monitorowanie oddechu garmin tactix delta

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

monitor energii garmin tactix delta

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

menedżer zasilania garmin tactix delta

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

bateria

BATERIA

Wbudowana bateria litowa zapewnia działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.


Więcej funkcji dla życia poza pracą.

powiadomienia z telefonu garmin tactix delta

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku połączonym z kompatybilnym urządzeniem..

aplikacje muzyczne garmin tactix delta

APLIKACJE MUZYCZNE

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania w kompatybilnych serwisach,, w tym Spotify®, Deezer i Amazon Music, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

płatności zbliżeniowe garmin tactix delta

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie płatności zbliżeniowych za pośrednictwem wybranych dostawców..

funkcje bezpieczeństwa garmin tactix delta

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

 

Zawartość zestawu Garmin Tactix Delta model 010-02357-01:

  • Zegarek Garmin Tactix Delta model 010-02357-01 z czarnym silikonowym paskiem
  • Przewód do ładowania i przesyłu danych
  • Dokumentacja

 

1Dokładność monitorowania aktywności
2 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem
3 funkcja GroupTrack może uwzględniać do 50 rowerzystów.

Polecamy sprawdzić też zegarki Garmin Tactix 7, które są dostępne w asortymencie naszego sklepu.

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 97 g
Klasa wodoszczelności 10 ATM
Kolorowy wyświetlacz Tak
Obudowa Stal nierdzewna
Rozdzielczość wyświetlacza 280 x 280 px
Materiał paska Silikon
Materiał ramki Stal z diamentopodobną powłoką węglową (DLC)
Paski do zegarka QuickFit™ Tak, 26mm
Typ wyświetlacza Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Materiał ekranu Szkło szafirowe
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.) 51 × 51 × 14,9 mm
Wymiary wyświetlacza Średnica 1,4 cala (35,56 mm)
Paski z mechanizmem szybkiego odłączania (Quick Release) Nie

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb zegarka: do 21 dni Tryb GPS: do 60 godz. Tryb GPS i muzyka: do 15 godz. Maks. czas pracy baterii w trybie GPS: 120 godz. Aktywność GPS wycieczki: 46 dni Tryb oszczędzania baterii zegarka: 80 dni
Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*) -
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania Tak

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Budzik Tak
Czas/data Tak
Galileo Tak
Płatności zbliżeniowe Tak
GLONASS Tak
GPS Tak
Kalendarz Tak
Kompas Tak
Licznik kroków Tak
Minutnik Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Tak
Odtwarza muzykę Tak
Pamięć na muzykę Do 2000 utworów
Pułap tlenowy Tak
Sterowanie muzyką Tak
Stoper Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Żyroskop Tak
Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu Tak
Termometr Tak
UltraTrac mode Tak
Fabrycznie załadowane mapy Tak (TopoActive Europe)
Fabrycznie załadowane profile łodzi Nie
Ekran dotykowy Nie
Możliwość dodawania map Tak
Mapa PL TOPO Nie (możliwość dokupienia)
QZSS Nie

Funkcje dodatkowe

% maksymalnego tętna Tak
% rezerwy tętna Tak
Wgrane pola golfowe z całego świata Tak - 41 000
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Alerty tętna Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Auto Lap® Tak
Auto Pause® Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń Tak
Automatyczny czas letni Tak
Autoprzewijanie Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Całkowity wznios/spadek Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Charakter obciążenia treningowego Tak
Czas odpoczynku Tak
Dostępne profile aktywności na siłowni Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, pilates i joga
Dostępne profile biegu Bieganie, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym i bieganie w terenie
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Aktywność Jumpmaster, aktywność taktyczna, piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, wiosłowanie, kajakarstwo
Dostępne profile jazdy rowerem Jazda rowerem górskim, triathlon, jazda rowerem, jazda rowerem stacjonarnym
Dostępne profile pływania Pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, pływanie/bieganie
Dynamika biegu Tak (ze zgodnym akcesorium)
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki Tak
Funkcja Move IQ™ Tak
Funkcja TrueUp™ Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak
Garmin AutoShot™ Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak
Group LiveTrack Tak
Główna korzyść (etykiety efektu treningu) Tak
Hazardy i cele na polu golfowym Tak
Historia aktywności w zegarku Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak (przez Connect IQ)
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak (przez Connect IQ)
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
Minuty intensywnej aktywności Tak
Monitor energii Body Battery™ Tak
Monitorowanie snu Tak
Monity dźwiękowe Tak
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Obciążenie treningowe Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak
Obsługa pobieranych map kartograficznych Tak
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Tak
Pamięć/historia 32 GB
Parametry treningu (np. styl pływania, liczba wymachów) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Physio TrueUp Tak
Piętra w górę Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Podwójna siatka współrzędnych Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Automatyczny
Pomiar powierzchni Tak (przez Connect IQ)
Prognoza pogody Tak
Przebyty dystans Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia) Tak
Przygotowanie wydolnościowe Tak
Pulsoksymetr Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Rytm (liczba kroków na minutę) Tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) Tak
Spalone kalorie Tak
Stan wytrenowania Tak
Strefy tętna Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Timer rundowy / licznik dystansu Tak
TracBack® Tak
Trening interwałowy Tak
Treningi biegowe Tak
Treningi pływackie Tak
Treningi siłowe Tak
Tryb W okolicy Tak
Udostępnianie zdarzeń na żywo Tak
Virtual Partner™ Tak
Virtual Racer™ Tak
Wiek sprawnościowy Tak (w aplikacji)
Wróć do startu Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Współrzędne GPS Tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Wyścig z aktywnością Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Tak
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
Pomoc Tak
Dzienne tętno spoczynkowe Tak
Alarmy nieprawidłowego tętna Tak
Cykl miesiączkowy Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Timer oddechu relaksacyjnego Tak
Tryb nocny Tak
Tryb ukrycia Tak
Alerty czasu i dystansu Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą Tak
Informacje o pływach Nie
Norma MIL-STD-810 Tak
Surfowanie jako aktywność Nie
Ładowanie energią słoneczną Nie
Kill switch Tak
Strategie tempa PacePro™ Tak
Pełna mapa wektorowa Tak
Dystans PlaysLike Tak
Funkcja PinPointer Tak
Wynik handicapu Tak
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium) Tak
Wgrane mapy kurortów narciarskich Tak
Wyzwania Toe-to-Toe™ Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)
Oprogramowanie balistyczne Applied Ballistics Elite Nie
Animacje treningowe na ekranie Tak
Nawodnienie Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Alarm kotwiczny Nie
Przesyłanie danych łodzi Nie
Sterowanie autopilotem Nie
Tryb asystenta halsowania Nie
Wbudowany barometr i tabele pływów Nie
Wirtualna linia startu Nie
Health Snapshot™ (pomiar zmienności rytmu pracy serca, nasycenia krwi tlenem, oddechu, poziomu stresu + raport w aplikacji). Nie
Wyświetlane na ekranie mapy mięśni używanych podczas treningu Nie
Mikrofon i głośnik Nie
Rozmowa przez zegarek Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność z urządzeniem Vector Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2021-03-18 :

Idealny

Przesiadłem się z Garmina Fenixa 3 i skok jest niesamowity. Tactix jest lepszy pod każdym względem. Ekran, bateria, soft. Wszystko działa i wygląda lepiej.
W tym momencie, dla mnie, jest to fitness/smart zegarek idealny.
Jakbym miał wskazać jakiś minus to chyba wskazałbym na pasek, który (jak to w Garminach) jest sztywny i potrzeba czasu, żeby się wyrobił.

przez dnia 2021-01-24 :

Tactix delta

Zegarek sztos, powala wyglądem a przede wszyatkim funkcjonalnością. Polecam każdemu!!

przez dnia 2021-01-21 :

Garmin tactix

Zegatek świetny z ogromną ilością przydatnych funkcji. Dosyć drogi jak na smartwatch ale osoby szukające czegoś porządnego się nie zawiodą. Jedyny minus ( moim zdaniem oczywiście) to jakość wyświetlacza gdyby był w wyższej rozdzielczości byłaby bajka. Pomimo tego i tak jest mega i wart zakupu.

przez dnia 2021-01-17 :

Miód i Maliny :)

Po 7-8 miesiącach od zakupu mogę śmiało napisać parę słów na temat tego zegarka, obiektywnie i bez ściemy. Wykonanie i jakość użytych materiałów na najwyższym poziomie, super. Cały czas wygląda jak nowy chociaż zaliczył kilka upadków podczas zakładania, kilka razy zahaczyłem ręka w ścianę ale nie dopatrzyłem się żadnych rys czy innych uszkodzeń. Zegarek może się podobać każdemu i pasuje do wszystkiego- jest bardzo ładny, ładniejszy niż na zdjęciach. Ma funkcje które są mi pomocne w lataniu ( samoloty ultralekkie ,paralotnie ). Doskonała współpraca z aplikacją. Rewelacyjny czas pracy na baterii, mnogość ustawień, dla mnie jest rewelacyjny. Tactix Delta to zegarek z którego trudno się nie cieszyć, od momentu jak go założyłem na rękę nawet nie myślę o innym zegarku. Każdy facet będzie z niego zadowolony :)

przez dnia 2020-12-27 :

Tactix Delta

Kolejny model Garmina który mam okazję użytkować. Jak na razie brak uwag: funkcjonalność, działanie i wygląd zgodne z oczekiwaniami. W poprzednich Garminach które miałem pojawiały się problemy - wady materiałowe. Mam nadzieję że Tactix Delta będzie inny.
Bardzo polecam sklep: obsługa na najwyższym poziomie!!!

przez dnia 2020-06-30 :

W sumie ok

Generalnie wszystko bardzo fajnie z zegarkiem, ale rozczarowała mnie opcja treningu Siła. Spodziewałem się, i głównie z takim założeniem go kupiłem, że będę mógł sobie wgrać na zegarek nazwy poszczególnych ćwiczeń i zegarek będzie prowadził mnie po każdym ćwiczeniu, co jest następne, zgodnie z przygotowanym przeze mnie planem. Niestety, mamy tylko do wyboru listę ćwiczeń producenta (fakt, że dużą, ale wypadałoby udostępnić możliwość dodawania własnych). Kolejna sprawa, że możliwość edycji ilości wykonanych powtórzeń i użytego obciążenia dotyczy tylko treningu dowolnego, a nie wcześniej przygotowanego... Poza tym istotnym dla mnie mankamentem zegarek ok. Pozdrawiam

przez dnia 2020-06-04 :

Garmin Tactix

Polecam zakup w tym sklepie. Zegarek godny uwagi.

przez dnia 2020-05-06 :
przez dnia 2020-05-05 :

Delta

Świetny zegarek! Po przejściu z Fenixa 3 Sapphire co do funkcjonalności bardzo mocno zaawansowany, świetnie wszechstronny, dodatkowym atutem jest nietuzinkowy, doskonały wygląd - pasuje zarówno do polaru jak i garnituru. Zegarek przez swoją wielkość i kształt przykuwa uwagę, powierzchnia koperty jak i szkła trudna do zarysowania. Pierścień koperty z powłoką subtelnie i elegancko mieniącą się w zależności od padającego światła. Bateria niemalże wieczna, w zależności od ilości treningów, ładowanie raz na 2-3 tygodnie.
Polecam, oczywiście bez wahania kupiłbym drugi raz!

przez dnia 2020-05-05 :
przez dnia 2020-05-05 :

Polecam produkt

Zegarek, jest mega solidny przeszedłem z nim górski zimowy maraton wytrzymał, bez problemowa nawigacja w każdym terenie

przez dnia 2020-04-28 :

Bez uwag.

Jako zegarek sportowy spełnia swoją rolę. I do sportu i do marynarki i do pracy do kopalni. Bateria trzyma długo. Wszystko zgodnie z opisem.

przez dnia 2020-04-28 :

Excellent service, excellent watch!

Great experience with your store and staff. The watch is just as described...an amazing product. Very satisfied and hope it will have a long life.

Thanks!

przez dnia 2020-04-28 :

Delta tactix

Super zegarek. Najlepszy sklep. Najlepsza obsluga klienta!!! Pzdr

  • Garmin Tactix Delta
  • Przegląd serii Tactix Delta
  • Animowane wskazówki treningowe w zegarkach Garmin