​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Stan
Filtruj

Garmin Tactix 7

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • jeszcze nie ma ocen produktu
  Mapa PL TOPO

  Zestaw zawiera mapę PL TOPO

  3 lata gwarancji

  Taktyczny multisportowy zegarek klasy premium zasilany energią słoneczną z funkcjami balistycznymi i nylonowym paskiem. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo".

  7 379,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu
  Mapa PL TOPO

  Zestaw zawiera mapę PL TOPO

  3 lata gwarancji

  Taktyczny multisportowy zegarek klasy premium zasilany energią słoneczną z nylonowym paskiem. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo".

  5 699,00 zł
 • 010-02704-01+PLTO FX
  jeszcze nie ma ocen produktu
  Mapa PL TOPO

  Zestaw zawiera mapę PL TOPO

  3 lata gwarancji

  Taktyczny multisportowy zegarek klasy premium. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo".

  5 229,00 zł
 • jeszcze nie ma ocen produktu
  3 lata gwarancji

  Taktyczny multisportowy zegarek klasy premium zasilany energią słoneczną z funkcjami balistycznymi i nylonowym paskiem.

  7 279,00 zł
 • (5/5) na 1 ocenę
  3 lata gwarancji

  Taktyczny multisportowy zegarek klasy premium zasilany energią słoneczną z nylonowym paskiem.

  5 599,00 zł
 • 010-02704-01
  (5/5) na 1 ocenę
  3 lata gwarancji

  Taktyczny multisportowy zegarek klasy premium.

  5 129,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Garmin Tactix 7

Od zaprezentowania pierwszego Tactixa minął już jakiś czas. Jednak zegarki do zadań specjalnych, czy jak kto woli - dla bardziej wymagających użytkowników ciągle cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że marka Garmin zdecydowała się na wyprodukowanie nowej generacji Tactixa – serii Garmin Tactix 7, by spełnić oczekiwania pasjonatów ekstremalnych przygód zainteresowanych wojskową taktyką. Oparty na topowym modelu zegarków z serii Garmin Fenix, odświeżony Garmin Tactix 7 oprócz funkcji sportowych i militarnych obecnych w poprzedniej wersji, zyskał nowe, zmieniły się też niektóre jego cechy fizyczne. Jeszcze bardziej trwały i wytrzymały, posiadający jeszcze więcej funkcji wspierających działania taktyczne – Tactix 7 to ultranowoczesna generacja zegarków gotowych na wszystko.

Czas poznać Garmin Tactix 7

Seria Garmin Tactix 7 została zaprezentowana w trzech wariantach: Standard, Pro i Pro Ballistics. Polimerowa koperta wzmacniana włóknem szklanym każdego z wariantów Tactix 7 ma 51mm średnicy i wyświetlacz 1,4 cala. Ekran zabezpieczony jest niezwykle wytrzymałym szkiełkiem szafirowym typu Pover Sopphire. W górnej krawędzi obudowy zegarka została wbudowana wielodiodowa latarka. To co wyróżnia Tactix 7, to spłaszczony tytanowy bezel z wygrawerowanym cyferblatem. Nowością jest możliwość obsługi Tactixów za pośrednictwem ekranu dotykowego. Garmin Tactix 7 Pro i Pro Balliistics wyposażone są w funkcję ładowania solarnego, co znacznie wydłuża czas pracy zegarków. Ballistics dodatkowo zyskał specjalne oprogramowanie Applied Ballistics Elite przydatne w strzelectwie długodystansowym. Nowa generacja Tactix to także optyczny czujnik tętna czwartej generacji i możliwość odbioru wielopasmowego sygnału satelitarnego. Jak na zegarki przystosowane do użycia w warunkach działań taktycznych, Garmin Tactix 7 spełniają normy wojskowe MIL-STD810g.

Funkcjonalność i aplikacje zegarka

Aplikacje sportowe i monitorujące zdrowie, funkcje wspierające działania taktyczne, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia – Garmin Tactix 7 z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom. Zapraszamy do zapoznania się z serią zegarków Garmin Tactix 7 oraz innej wersji Garmin Tactics dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego eAzymut