​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Tread XL - Overland Edition [010-02509-10]

010-02509-10

753759277604

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 Lata Gwarancji

Uniwersalna nawigacja satelitarna 10”. Stworzone z myślą o każdym etapie podróży, to ekstra duże i wytrzymałe urządzenie przeznaczone do jazdy w terenie ma mapy umożliwiające śledzenie trasy i technologie komunikacyjne, dzięki którym pozostaniesz w kontakcie na szlaku.

Więcej szczegółów

Zamówienia opłacone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dotyczy także paczek za pobraniem

Cena
6 399 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oblicz ratę leasingową

8 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Ruszaj w nieznane

Stworzone z myślą o każdym etapie podróży, to ekstra duże i wytrzymałe urządzenie nawigacja satelitarna przeznaczone do jazdy w terenie ma mapy umożliwiające śledzenie trasy i technologie komunikacyjne, dzięki którym pozostaniesz w kontakcie na szlaku.

Tread XL - Overland Edition

 

Pokonuj drogi gruntowe i szlaki, korzystając ze szczegółowej nawigacji1 dzięki OpenStreetMap (OSM).

Tread XL - Overland Edition

 

Wyznaczanie trasy dostosowanej do wagi i wielkości Twojego pojazdu2 oraz załadowane fabrycznie punkty szczególne (POI) iOverlander™ pomogą Ci znaleźć miejsce na rozbicie obozu.

Tread XL - Overland Edition

 

To wytrzymałe urządzenie nawigacja satelitarna ma poziom wodoodporności IP67 i ultrajasny wyświetlacz z ekranem dotykowym 10″.

Tread XL - Overland Edition

 

Zobacz realistyczne widoki terenu z lotu ptaka dzięki dostępnym do pobrania bez subskrypcji obrazom satelitarnym BirdsEye.

Tread XL - Overland Edition

 

Korzystaj z aplikacji Tread®3 na zgodnym smartfonie, aby synchronizować dane między urządzeniami i planować trasy.

Tread XL - Overland Edition

 

Wbudowane bezpieczeństwo. W ramach aktywnej subskrypcji możesz korzystać z technologii inReach® do globalnej komunikacji satelitarnej4.

Tread XL - Overland Edition
Tread XL - Overland Edition

WYTRZYMAŁOŚĆ NA MIARĘ BEZDROŻY

To urządzenie Tread to specjalistyczny sprzęt dostosowany do pracy w terenie – poradzi sobie w każdych warunkach. Urządzenie jest wodoodporne w klasie IP67.

Tread XL - Overland Edition

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Ultrajasny wyświetlacz systemu nawigacja satelitarna z ekranem dotykowym 10″, który można obsługiwać w rękawicach, został zbudowany tak, aby zapewniać widoczność nawet pod słońce lub w całkowitej ciemności. Urządzenie można zamontować w pozycji pionowej lub poziomej.

Tread XL - Overland Edition

NAWIGACJA NA SZLAKACH

Dzięki szczegółowej nawigacji1 pokonasz drogi gruntowe i szlaki, korzystając z map dróg i szlaków turystycznych składających się z map OSM.

Tread XL - Overland Edition

WBUDOWANA TECHNOLOGIA INREACH

Wbudowana technologia inReach umożliwia globalną komunikację satelitarną, dwukierunkową komunikację tekstową, udostępnianie lokalizacji, interaktywną sygnalizację SOS i aktualizacje prognozy pogody4.

Tread XL - Overland Edition

MAPY DRÓG I BEZDROŻY

Urządzenie Tread zawiera fabrycznie załadowane mapy topograficzne z trójwymiarowymi mapami terenu i ulic w Europie, Afryce, w tym Tracks4Africa, i na Bliskim Wschodzie. Zawiera również szczegółowe mapy ulic w Europie z wyznaczaniem tras dostosowanych do rozmiarów i wagi pojazdu2. Mapy Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii są dostępne do bezpłatnego pobrania pod adresem garmin.com/express.

Tread XL - Overland Edition

OBRAZY SATELITARNE

Ciesz się realistycznymi widokami z lotu ptaka, pobierając obrazy satelitarne BirdsEye wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na urządzenie za pośrednictwem sieci Wi-Fi®, bez konieczności wykupienia rocznej subskrypcji.

Tread XL - Overland Edition

Punkty szczególne

W urządzeniu Tread zainstalowane są punkty szczególne iOverlander, ACSI™, Campercontact™ i Trailer’s PARK™, więc możesz znaleźć najlepiej położone, odległe i rozproszone kempingi bez korzystania z sygnału telefonu komórkowego.

Tread XL - Overland Edition

CZUJNIKI ABC

W trudnym terenie przydadzą Ci się wbudowane czujniki — m.in. wysokościomierz, barometr, kompas i wskaźniki przechyłu wzdłużnego/bocznego.

Tread XL - Overland Edition

BEZPIECZNY MONTAŻ

Za pomocą dołączonego blokowanego uchwytu wspomaganego magnesem bezpiecznie przymocujesz urządzenie nawigacja satelitarna do pojazdu.

Tread XL - Overland Edition

Połącz się, by przeżyć lepszą przygodę.

Tread XL - Overland Edition

JAZDA GRUPOWA Z APLIKACJĄ

Sparuj urządzenie z aplikacją Tread, aby śledzić znajomych z telefonu za pomocą funkcji jazdy grupowej z aplikacją3.

Tread XL - Overland Edition

ŁATWE PLANOWANIE TRASY

Aplikacja Tread umożliwia łatwe planowanie tras przy użyciu tych samych map, profili pojazdów i preferencji tras dostępnych na urządzeniu Tread.

Tread XL - Overland Edition

ŁATWA SYNCHRONIZACJA URZĄDZEŃ

Aplikacja Tread umożliwia synchronizację tras, punktów i śladów oraz zbiorów we wszystkich urządzeniach. Możesz także łatwo importować i udostępniać pliki GPX.

Tread XL - Overland Edition

POGODA W CZASIE RZECZYWISTYM

Nagła zmiana pogody? Sparuj urządzenie Tread ze zgodnym smartfonem i pobierz aplikację Tread, aby uzyskać dostęp do informacji o pogodzie w czasie rzeczywistym, alertów burzowych, animowanego radaru i wielu innych funkcji.

 

 

 

 

Tread XL - Overland Edition

Wyposażenie na wyprawy terenowe.

Tread XL - Overland Edition

STEROWANIE AKCESORIAMI

Sparuj urządzenie Tread ze zgodnym przełącznikiem cyfrowym Garmin PowerSwitch™ (do nabycia osobno), aby sterować 12-woltowymi elektronicznymi elementami pojazdu – takimi jak listwy oświetleniowe lub blokady mechanizmów różnicowych – bezpośrednio z ekranu urządzenia.

Tread XL - Overland Edition

MONITOR JAZDY GRUPOWEJ

Sparuj swoje urządzenie ze zgodnym monitorem jazdy grupowej (do nabycia osobno) do śledzenia jazdy w grupie5 i zapisane wiadomości.

Tread XL - Overland Edition

PAKIET ŚLEDZENIA PSA

Bezprzewodowo sparuj Tread z wybranym urządzeniem GPS do śledzenia psów Garmin (do nabycia osobno), aby łatwiej śledzić i przywoływać psy sportowe w terenie. Będziesz widzieć znaczniki dla każdego psa w zasięgu śledzenia w formie nakładki na ekranie mapy nawigacja satelitarna.

W zestawie:
  • Tread® XL – Overland Edition
  • Uchwyt montażowy z przyssawką
  • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
  • Blokowany uchwyt wspomagany magnesem
  • Kabel USB-C
  • Dokumentacja
1 Dane mapy mogą obejmować ograniczenia dla niektórych proponowanych tras i dróg. Zawsze stosuj się do znaków drogowych i pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków. Niniejsze produkty OpenStreetMap firmy Garmin są przeznaczone do wykorzystania wyłącznie jako dodatkowa pomoc nawigacyjna i nie powinny być wykorzystywane do jakichkolwiek celów wymagających dokładnych pomiarów kierunku, odległości czy pozycji.
2 Może być niedostępne na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu pojazdu nie gwarantuje uwzględniania tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz dostosowuj jazdę do panujących warunków.
3 Śledzenie jazdy grupowej z aplikacją Group Ride Mobile wymaga uruchomienia aplikacji Tread na zgodnym smartfonie z technologią Bluetooth® i aktywnym połączeniem mobilnym. Dotyczy to zarówno Twojego smartfona jak i smartfonów innych użytkowników.
4 Korzystanie z funkcji inReach możliwe jest tylko po aktywacji subskrypcji usługi satelitarnej. W niektórych regionach używanie komunikacji satelitarnej jest prawnie regulowane lub zabronione. Używanie urządzenia w danym regionie wymaga od użytkownika znajomości i przestrzegania lokalnych przepisów.
5 Funkcja śledzenia grupy jest dostępna w przypadku kierowców korzystających z systemu nawigacji Tread nawigacja satelitarna. Śledzić można tylko użytkowników wyposażonych w system nawigacji Tread nawigacja satelitarna. Korzystanie z funkcji śledzenia grupy dostępne jest po podłączeniu do układu zasilającego pojazdu.
Copyright © 2022 iOverlander, LLC. Obrazy satelitarne © 2021 Maxar Technologies (data obrazów satelitarnych może się różnić). Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. ©2021 ACSI Publishing B.V. Wszelkie prawa do publikacji są zastrzeżone. Dane NKC Campercontact: ©2021 Nederlandse Kampeerauto Club „N.K.C.”
t4a

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Dane fizyczne

Masa 930 g
Wymiary wyświetlacza 21,7 × 13,6 cm; przekątna 10,1" (25,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 × 800 px
Typ wyświetlacza Wielodotykowy, szklany, kolorowy wyświetlacz HD TFT z białym podświetleniem
Ekran dotykowy Tak (przystosowany do obsługi w rękawicach)
Wymiary fizyczne 25,2 × 19,9 × 3,1 cm
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio Nie

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 6 godz. przy podświetleniu 50% (do 1 godz. przy podświetleniu 100%)

Cechy podstawowe

Fabrycznie załadowane mapy Tak (mapy ulic)
Odtwarza muzykę Tak (ze smartfona)
Bateria Bateria litowo-jonowa
Wbudowana pamięć 64 GB
Slot na kartę pamięci Tak (karta microSD™)
Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach) Tak

Funkcje podstawowe

Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) Tak
Zgodność z InReach® Wbudowana technologia InReach® (wymaga aktywnej subskrypcji; podlega przepisom i zakazom w niektórych jurysdykcjach)
Aktualizacje map w zestawie Tak
Współpraca z kamerą cofania Nie
Aktualizacje komunikatów drogowych Tak (z aplikacją Garmin Tread)
Dostęp do usług Live przez aplikację Tak
Dzwonienie przez Bluetooth® Tak (współpracuje z kaskiem Bluetooth®, zestawem słuchawkowym, smartfonem; obsługuje technologię BLE)
Inteligentne powiadomienia dzięki aplikacji Smartphone Link Tak
Kształtowanie trasy poprzez ujmowanie preferowanych miast/ulic Tak
Możliwość aktualizacji map i oprogramowania za pomocą Wi-Fi® Tak
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) tylko w modelach z mapą całej Europy Nie
Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™ Tak
Oceny z serwisu TripAdvisor® punktów szczególnych związanych z podróżowaniem Tak
Ostrzeżenia dla kierowcy informujące o ostrych zakrętach, strefach wokół szkół, ostrzeżenia o kamerach monitorujących prędkość Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) Tak
Wyświetla miliony punktów szczególnych Foursquare® Nie
Wspomaganie związane z systemami ostrzegania przed kolizją i opuszczeniem pasa Nie
Czytelny w pełnym słońcu i odporny na czynniki atmosferyczne wyświetlacz Tak
Ostrzeżenia o ostrych zakrętach, fotoradarach i powiadomienia o przepisach dotyczących kasków i nie tylko Tak
Dziennik historii serwisowania Tak
Obsługa map własnych Tak
Planowanie trasy powrotnej Tak
Powiadomienia o przepisach dotyczących kasków Tak
Wyszukiwanie punktów dla motocyklistów (np: serwisów, punktów dealerskich) Tak
Zaplanowane i dynamiczne postoje na tankowanie Nie
Katalog usług Truck and Trailer Services Nie
Możliwość rejestrowania danych potrzebnych do dokumentacji IFTA Nie
Ograniczenia prędkości dla ciężarówek Nie
Powiadomienia o przekroczeniu granic administracyjnych i krajowych – dla ciężarówek Nie
Punkty szczególne dla ciężarówek Nie
Wyznaczanie specjalnych tras dla ciężarówek Nie
Katalog pól i usług kempingowych Tak
Wbudowana kamera samochodowa z automatycznym wykrywaniem zdarzeń Nie
Wyznaczenie tras specjalnie dla kamperów Nie
Zmiany ograniczeń prędkości Tak
Dane popularnych tras dla ciężarówek Nie
Nawigacja do strefy załadunku Nie
Określanie pozycji na podstawie sygnału 10 Hz z wielu sieci GNSS Tak
Dodatkowe Odporność na pył IP6X, Garmin Adventurous Routing™

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com