Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Przenieś swój trening do...
Wymienny pasek fenix 7

T1100
8714895037394
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Przenieś swój trening do pomieszczenia dzięki trenażerowi rolkowemu Tacx Galaxia. Dzięki opatentowanemu systemowi obracania, ta zaawansowana rolka może absorbować przyspieszenia do przodu i do tyłu, umożliwiając stabilną jazdę o dużej intensywności.
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
3 879 zł
2 165 zł
669 zł
16 999 zł
7 648 zł
8 169 zł
4 658 zł
9 849 zł
4 099 zł
7 949 zł
579 zł
Przenieś swój trening do pomieszczenia dzięki trenażerowi rolkowemu Tacx Galaxia T1100. Dzięki opatentowanemu systemowi obracania, ta zaawansowana rolka może absorbować przyspieszenia do przodu i do tyłu, umożliwiając stabilną jazdę o dużej intensywności.
Model Galaxia opiera się na systemie obracania, który umożliwia kręcenie się rolki do przodu i do tyłu. Gdy rozpoczynasz sprint, zmieniasz tempo lub stajesz na pedałach, trenażer rolkowy Tacx Galaxia T1100 zaabsorbuje nagłe ruchy, dzięki czemu rower nie wykolei się z rolek.
Stożkowe rolki zapewniają większą stabilność i sprawiają, że Twój rower pozostaje w środku rolki.
Jeśli brakuje Ci miejsca do przechowywania, nie martw się. Model Galaxia jest składany, co ułatwia jego przechowywanie.
Ten model trenażera jest przeznaczony przede wszystkim dla aktywnych kolarzy, w tym profesjonalistów, którzy stawiają na szybką jazdę i oczekują optymalnych warunków w przestrzeni stacjonarnej. Konstrukcja Tacx Galaxia T1100 umożliwia sprinty bez ryzyka wypadnięcia z rolek. Sprawdź również pozostałe modele trenażerów rolkowych dostępne w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz wątpliwości, który wybrać, służymy pomocą.
Inne produkty Tacx dostępne w naszym sklepie:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 7,7 kg |
| Wymiary fizyczne | 1350 × 470 mm (53,0 × 18,5 cala) |
| Dokładność pomiarów | Nie dotyczy |
Cechy podstawowe |
|
| Łączność | Nie |
| Dane wyjściowe | Brak |
| Kalibracja | Kalibracja nie jest wymagana |
| Koło zamachowe | Nie dotyczy |
| Magnesy | Nie dotyczy |
| Maksymalna moc | Nie dotyczy |
| Maksymalna siła hamowania | Nie dotyczy |
| Maksymalne nachylenie | Nie dotyczy |
| Maksymalny moment obrotowy | Nie dotyczy |
| Masa bezwładności | Nie dotyczy |
| Odczyt danych | Nie dotyczy |
| Osie | Rozstaw osi 980 - 1100 mm |
| Pomiar kadencji | Nie |
| Pomiar mocy | Nie |
| Pomiar prędkości | Nie |
| Przełożenie | Nie dotyczy |
| Średnica rolki | 100-110 mm; rolki obracają się w przód i w tył, absorbując tym samym przyspieszenia i zapewniając stabilną jazdę przy dużej intensywności |
| Symulacja spadku | Nie |
| Wskaźnik mocy | Brak |
| Wskaźnik połączenia (ANT+/BLUETOOTH/WIFI w zależności od dostępności w danym modelu) | Brak |
| Wymagania sieci elektrycznej | Nie dotyczy |
| Wysokość | 135 mm (5,3 cala) |
| Odpowiednie rowery | Wszystkie rowery o średnicy kół od 26" do 29" |
| Kasety | Nie dotyczy |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).