- Forerunner 55 Czarny
- Kabel do ładowania
- Podręcznik użytkownika
Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Zegarek biegowy GPS z obsługą...

010-02562-14
753759364717
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Zegarek biegowy GPS z obsługą planów treningowych Garmin Coach
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
619 zł
669 zł
Ten łatwy w obsłudze smartwatch GPS został zaprojektowany z myślą o osobach o różnych poziomach umiejętności, które śledzą swoje statystyki i chcą poprawić kondycję.
Monitoruj czas, dystans, tempo i prędkość podczas biegu lub chodu dzięki wbudowanemu modułowi GPS.
Monitoruj swój ogólny stan zdrowia i samopoczucie dzięki nadgarstkowemu pomiarowi tętna1 i innym funkcjom.
Oprzyj trening na solidnych podstawach. Ten inteligentny zegarek proponuje biegi dostosowane do Twoich możliwości.
Zaawansowane funkcje biegowe pozwolą Ci uwolnić swój potencjał. Bez przepłacania.
Dzięki szerokiej gamie wbudowanych profili aktywności możesz śledzić nie tylko bieganie.
Do 2 tygodni pracy baterii. Bo im rzadziej trzeba ładować, tym lepiej.
Ten lekki i wygodny inteligentny zegarek idealnie nadaje się do biegania i codziennego życia.
Niezależnie od tego, czy biegniesz 5 km czy pocisz się podczas sesji HIIT, najwyższy komfort zapewni Ci sportowy silikonowy pasek.
Śledź trasę biegu i otrzymuj dokładne statystyki dotyczące dystansu, tempa i interwałów.
Rejestruj dane tętna1 i korzystaj z alertów informujących o wysokim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Możesz też sprawdzić, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wodą.
Adaptacyjne plany treningowe to porady ekspertów i bezpłatne, dostosowywane do Ciebie i Twoich celów treningi.
Do uzyskania spersonalizowanych wskazówek treningowych pobierz codzienne zalecenia dotyczące biegania o różnej intensywności w zależności od historii treningów, poziomu sprawności i czasu regeneracji.
Aby ułatwić opracowanie strategii na dany bieg, funkcja ta przedstawia oparte na trybie GPS wskazówki dotyczące tempa dla wybranej trasy lub odległości w aplikacji Garmin Connect™. Możesz zatem dostosować wysiłek do tego, co Cię czeka.
Potrzebujesz wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć cel? Wybierz dystans biegu, a zobaczysz ekran danych z szacowanym czasem ukończenia.
Jeżeli chcesz skupić się na prędkości, skorzystaj z wbudowanej funkcji śledzenia biegu, by zapisać dokładne długości okrążeń i zobaczyć odległości w metrach.
Chcesz poprawić swoją formę biegową? Skorzystaj z alertów rytmu, aby wiedzieć, kiedy wykraczasz poza wyznaczony zakres..
Umożliwienie organizmowi prawidłowej regeneracji pomiędzy sesjami treningowymi ma kluczowe znaczenie. Wbudowany funkcja czasu regeneracji po każdym treningu powiadomi Cię o tym, jak długi powinien być odpoczynek przed kolejnym dużym wysiłkiem.
To specjalistyczne narzędzie uwzględnia poziom wytrenowania i historię treningów, aby pomóc Ci pracować nad osiągnięciem swojego celu oraz zobaczyć wpływ treningu na przewidywany czas ukończenia biegu.
Zmień swój program ćwiczeń z profilami treningów do biegania na ścieżce albo wirtualnie, pływania, pilatesu, treningów HIIT, a nawet ćwiczeń oddechowych.
Biegaj tak często, jak chcesz dzięki baterii, która działa do 2 tygodni w trybie zegarka i do 20 godzin w trybie GPS.
Podczas codziennych aktywności Forerunner 55 liczy kroki, minuty intensywnej aktywności fizycznej i inne parametry1.
Sprawdź, czy Twój dzień jest spokojny czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują nawet o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych.
Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.
Zobacz, kiedy w ciągu dnia zaliczone zostały minuty intensywnej aktywności fizycznej podczas wykonywania umiarkowanych i energicznych czynności.
Ta funkcja wykorzystuje wiek chronologiczny, tętno spoczynkowe i inne czynniki, aby oszacować, czy Twój organizm jest młodszy czy starszy od Ciebie. W końcu wiek to tylko liczba.
Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu i ćwiczeń oddechowych.
Użyj aplikacji Garmin Connect2 do śledzenia cyklu miesiączkowego lub ciąży. Rejestruj objawy, otrzymuj wskazówki treningowe i dietetyczne i nie tylko.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 37 g |
| Wymiary koperty (szer. x dł. x wys.) | 42 × 42 × 11,6 mm |
| Wymiary wyświetlacza | Średnica 1,04 cala (26,3 mm) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 208 x 208 px |
| Typ wyświetlacza | Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP) |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj szkła | Chemicznie wzmocnione szkło |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Materiał obudowy | Tworzywo |
| Materiał ramki | Aluminium |
| Klasa wodoszczelności | 5 ATM |
| Materiał paska | Silikon |
| Paski z zapięciem QuickRelease | Tak (20 mm) |
| Paski z zapięciem QuickFit | Nie |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek silikonowy 126–203 mm |
Czas działania baterii |
|
| Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania | Nie |
| Max. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną (24h przy ośw.50000/75000lx EDGE 3h pracy na powietrzu) | - |
| Czas działania baterii | Tryb zegarka: do 14 dni Tryb GPS: do 20 godz. |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Aplikacja Garmin Connect, Garmin Connect IQ, Garmin Golf, Garmin Explore, Garmin Drive, Garmin Messenger |
| Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) | Nie |
| Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) | Nie |
| Zgodność z urządzeniem Vector | Nie |
| Zgodność ze światłami Varia™ | Nie |

1. eAzymut.pl gwarantuje wysoką jakość i bezawaryjne działanie wyrobu zgodnie z warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w instrukcji obsługi.
2. WYBRANE urządzenia marki Garmin objęte są 4-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową 2-letnią gwarancją firmy eAzymut.pl.
3. Niniejsza rozszerzona gwarancja obowiązuje od daty zakupu.
4. Wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w tym okresie usuwane będą bezpłatnie w terminie do 14 dni roboczych od daty przyjęcia sprzętu do naprawy. Czas naprawy może ulec wydłużeniu w uzasadnionych przypadkach.
5. Gwarancja ulega przedłużeniu o czas trwania naprawy, liczony od dnia przyjęcia sprzętu do serwisu, do dnia jej wykonania.
6. Reklamowany towar powinien być dostarczony na koszt użytkownika wraz z dowodem zakupu do serwisu gwaranta.
7. Gwarancja nie obejmuje następujących uszkodzeń:
8. Nabywca traci uprawnienie wynikające z karty gwarancyjnej w następujących przypadkach:
Po pierwsze, oferujemy wyłącznie produkty Garmin pochodzące z polskiej dystrybucji, co zapewnia, że obsługa gwarancyjna jest realizowana na terenie Polski.
Przez pierwsze 2 lata od daty zakupu możesz zareklamować swoje urządzenie bezpośrednio u producenta.
W przypadku jakichkolwiek problemów z produktem w ciągu dwóch lat od zakupu, możesz skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska, dzwoniąc na numer przedstawiony poniżej:
+48 22 276 26 27
Po zgłoszeniu reklamacji urządzenie odsyłasz do serwisu gwarancyjnego, wskazanego przez konsultanta.
Marka Garmin jest znana z tego, że w przypadku reklamacji wymienia wadliwe urządzenia na wolne od wad, które również objęte są 2-letnią gwarancją producenta.
Możesz również wysłać produkt do nas, abyśmy zrealizowali gwarancję producenta. Pamiętaj jednak, że może to wydłużyć cały proces, ponieważ działamy jako dodatkowy pośrednik. Towar będzie zatrzymywał się u nas zarówno podczas wysyłki do producenta, jak i w drodze powrotnej. Jeśli zależy Ci na szybszej obsłudze, lepiej skontaktować się bezpośrednio z Garmin Polska.
Jeśli na zakupiony u nas towar otrzymałeś 4-letnią gwarancję, to w trzecim i czwartym roku po zakupie TYLKO I WYŁĄCZNIE realizuj gwarancję za naszym pośrednictwem. Wówczas gwarancja jest obsługiwana przez Garmin Polska bezpośrednio dla naszej firmy. Wymagane będzie posiadanie dowodu zakupu z wpisanym numerem seryjnym urządzenia, które odsyłasz. My zajmiemy się tym, aby Twoje urządzenie zostało wymienione na wolne od wad.
Część wymian gwarancyjnych realizowana jest przez wymianę na produkt w stanie refabrykowanym (ang. refurbished). Co to oznacza? Są to produkty, które złożone zostały z odzyskanych, w pełni sprawnych podzespołów w nowej obudowie i objęte są standardową 24-miesięczną gwarancją producenta.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).