Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Coros Apex 4 - nowy wymiar przygody w...

WAPX4-BLK-42OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Coros Apex 4 - nowy wymiar przygody w terenie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
629 zł
829 zł
479 zł
629 zł
629 zł
629 zł
849 zł
319 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
699 zł
1 729 zł
919 zł
1 049 zł
2 129 zł
1 419 zł
379 zł
Coros Apex 4 42 mm. Najlepszy zegarek sportowy do górskich aktywności — stworzony do treningu, rywalizacji i bicia własnych rekordów.
Czysta górska wydajność w każdej postaci
Ukształtowany przez lata nieustannego rozwoju i doświadczeń najlepszych górskich sportowców na świecie, APEX 4 oferuje ultradokładny GPS, najlepszą w swojej klasie baterię, mapy bez opóźnień, mikrofon i głośnik, a także zaawansowane narzędzia treningowe i regeneracyjne, które pomogą Ci osiągnąć najważniejsze cele.
Inżyniera w alpejskim stylu
Zegarek posiada pierścień z tytanu klasy 5, a wzmocnione uszy koperty zwiększają wytrzymałość i zapewniają lekkie, wygodne dopasowanie 51 g (wersja 46 mm) i 44 g (wersja 42 mm) z nylonowym paskiem. Dodatkowo odporne na zarysowania szkło szafirowe i ekran Memory-in-Pixel trzeciej generacji z lepszą jasnością, dają niezawodne narzędzie do górskich przygód. APEX 4 zapewnia wiodącą w branży dokładność pomiarów GPS, tempa, tętna i wysokości, a także wyjątkowo długi czas pracy baterii, który jest znakiem rozpoznawczym COROS.

Większa szczegółowość map
Dwie warstwy map (krajobraz i topograficzna) z przybliżeniem do 15 m oraz nazwami szlaków i ulic pomagają Ci zachować orientację — na trasach górskich, w mieście lub na stokach. Dodatkowo zegarek został wyposażony w funkcję Turn-by-Turn (zakręt po zakręcie) dla lepszej nawigacji. Względem poprzednika, nowy model zwiększył prędkość wczytywania map, co daje płynny obraz i działanie na mapach.
Funkcje smart
Po raz pierwszy zegarek COROS otrzymał mikrofon i głośnik. Mikrofon ma za zadanie nagrywać wiadomości głosowe, które zapisywane są do punktu na trasie w celu doświadczeń ale także jako wskazówki do naszej następnej przygody. Głośnik z kolei pozwala nam rozmawiać przez zegarek gdy ktoś do nas zadzwoni, a także daje możliwość słuchania ustawionych alertów w czasie naszej wyprawy.

Wyprawy w góry mają wyjątkowe wymagania. Coros APEX 4 został zaprojektowany, by sprostać im wszystkim.
Effort pace (tempo wysiłkowe/odczuwalnego wysiłku) daje nam informację odpowiednika tempa poruszania się na płaskim, gdy biegniemy w terenie. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej kontrolować naszą intensywność i pobiec szybciej, kiedy tego potrzebujemy bądź wolniej, gdy wymaga tego sytuacja. Dwu warstwowe mapy z nazwami ulic i szlaków dają większą szczegółowość w porównaniu do poprzednich modeli.
Nawigacja zakręt po zakręcie, zapisywanie punktów POI czy powrót do startu pozwala nam zaplanować całą wycieczkę i dać informację, gdzie dokładnie jesteśmy. Dodatkowo warstwice wysokościowe pozwalają nam dokładnie wiedzieć jak wysoko jesteśmy. Funkcje pogodowe dają nam podgląd na wilgotność i prawdopodobieństwo opadów, co pozwala lepiej zaplanować naszą przygodę.
Dane metryczne dla wymagających sportowców
Status treningu (pięć statusów) informuje Cię, czy budujesz formę, utrzymujesz ją, czy przeciążasz organizm — dzięki czemu zachowujesz kontrolę w każdym sezonie. Obciążenie treningowe śledzi, ile pracy włożyłeś w biegi, jazdę, wspinaczkę i wyprawy. Dodatkowo na podstawie poprzednich tygodni, zegarek podaje szacunkową wartość obciążenia treningowego na każdy nowy tydzień. Podstawowa kondycja to kluczowy wskaźnik, jeśli trenujesz z myślą o konkretnym wydarzeniu lub celu — obejmuje całość Twoich danych treningowych, zarówno obciążenie krótko jak i długoterminowe.
Monitorowanie organizmu
Rozbudowany monitor snu z podziałem na fazy, jakością snu i wykrywaniem drzemek pozwoli Ci zadbać o aspekt regeneracji. Status HRV z kolei daje nam możliwość lepszego zrozumienia jak trening i stres wpływa na nasz organizm. Prosty i czytelny pomiar stresu w zakresie od 1 do 100, daje nam czystą informację kiedy znajdujemy się w stresujących momentach. Status regeneracji w formie procentowej i z podziałem na 4 fazy dostarcza nam dokładnych danych, kiedy nasze ciało jest ponownie gotowe na mocny czy łatwy trening, dając dobry balans pomiędzy regeneracją i zwiększaniem swoich możliwości.
Zawartość zestawu:

Link do instrukcji użytkownika: Instrukcja obsługi Coros APEX 46/42 mm
Dane fizyczne |
|
| Waga | 56 g |
| Wymiary koperty (szer. x dł. x wys.) | 42.6 x 42.6 x 14 mm |
| Wymiary wyświetlacza | Średnica 1,2" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 240 x 240 px |
| Typ wyświetlacza | MIP 3 generacji |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Nie |
| Rodzaj szkła | Szafirowe |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Materiał obudowy | Polimer wzmocnioy włóknem szklanym |
| Materiał ramki | Tytan klasy 5 |
| Klasa wodoszczelności | 5 ATM |
| Specyfikacja wojskowa MIL-STAND | Nie |
| Temperatura robocza | Od -20ºC do 50ºC (od -4ºF do 122ºF) |
| Pamięć/historia | 32 GB |
| Materiał paska | Silikon, Nylon |
| Paski z zapięciem QuickRelease | Tak |
| Paski z zapięciem QuickFit | Nie |
| Szerokość paska | QuickRelease 22 mm |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek silikonowy 135–205 mm |
| Kolor | Czarny |
Czas działania baterii |
|
| Tryb zegarka | Do 15 dni |
| Tryb tylko GPS | - |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne | Do 34 godzin w trybie High, do 41 godzin w trybie Endurance |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + wielopasmo | Do 26 godzin |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + muzyka | Do 10 godzin w trybie High, do 11 godzin w trybie Endurance |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + wielopasmo + LTE Livetrack | - |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + wielopasmowy + LTE Livetrack + muzyka | - |
| Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania | Nie |
| Tryb oszczędzania baterii | - |
| Tryb ekspedycji | - |
| Max. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną (24h przy ośw.50000/75000lx EDGE 3h pracy na powietrzu) | - |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Aplikacja COROS |
| Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) | Tak |
| Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) | Nie |
| Zgodność z urządzeniem Vector | Nie |
| Zgodność ze światłami Varia™ | Nie |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Raven Sport sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Zabłocie 23/10 |
| Kod pocztowy: | 30-701 |
| Miasto: | Kraków |
| e-mail: | kontakt@ravenco.eu |
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | COROS Wearables, Inc. |
| Kraj: | US |
| Ulica: | 41 Corporate Park, Suite 205 |
| Kod pocztowy: | CA 92606 |
| Miasto: | Irvine |
| e-mail: | sales@coros.com |
| Importer | |
|---|---|
| Nazwa: | Raven Sport sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Zabłocie 23/10 |
| Kod pocztowy: | 30-701 |
| Miasto: | Kraków |
| e-mail: | kontakt@ravenco.eu |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).