Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Poczuj się jak podczas prawdziwej jazdy
Łatwy w instalacji, bezprzewodowy...

010-13193-00
8714895070506
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Poczuj się jak podczas prawdziwej jazdy
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
189 zł
148 zł
149 zł
148 zł
349 zł
199 zł
139 zł
119 zł
78 zł
148 zł
148 zł
148 zł
179 zł
429 zł
69 zł
59 zł
29 zł
299 zł
160 zł
649 zł
299 zł
299 zł
174 zł
279 zł
89 zł
299 zł
299 zł
515 zł
4 658 zł
Te łatwe w montażu ruchome platformy zwiększają zakres ruchów na inteligentnych trenażerach NEO, NEO 2 lub NEO 2T, zapewniając realistycznie wrażenia z jazdy.
Wielokierunkowe ruchy naśladują odczucia z jazdy na zewnątrz.
Gotowy do jazdy w kilka chwil. Łatwe w montażu ruchome platformy można błyskawicznie przymocować.
Przyjmij bardziej naturalną pozycję jazdy, aby trenować skuteczniej i z większym zaangażowaniem.
Trenuj bez obaw na bezpiecznych i zrównoważonych ruchomych platformach.
Trenażer z serii NEO jest niemal bezgłośny. Niech tak pozostanie.
Te ruchome platformy pozwalają na bardziej realistyczne, wielokierunkowe ruchy, które świetnie naśladują odczucia z jazdy na zewnątrz, co jest świetnym uzupełnieniem ruchów bocznych trenażera NEO. Przyjmij bardziej naturalną pozycję jazdy dla skuteczniejszego treningu.
Wystarczy je przymocować i można ruszać w drogę. Ruchome platformy można przymocować magnetycznie do dolnej części zgodnego trenażera.
Ruchome platformy zwiększają poziom realizmu podczas jazdy, ale nie wpływają na takie ważne cechy urządzenia jak niewielki rozmiar i niemal bezgłośna praca.
W zestawie:
Dane fizyczne |
|
| Wymiary fizyczne | 582 mm × 122 mm × 102 mm (22,9″ × 4,8″ × 4,0″) |
Cechy podstawowe |
|
| Zgodność ze wspornikiem przedniego koła | Do 28 mm |
| Zwiększona wysokość trenażera | 25 mm (1″) |
| Zakres ruchu | 50 mm (2″) |
Zgodność |
|
| Zgodne z urządzeniem | Neo, Neo 2, Neo 2T |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).