Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy? Sprawdź nasze propozycje! ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Sportowy zegarek idealny na długie...

SS050987000OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Sportowy zegarek idealny na długie wyprawy w terenie i treningi z funkcją ładowania energią słoneczną.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
519 zł
1 879 zł
629 zł
829 zł
479 zł
629 zł
629 zł
849 zł
319 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
1 729 zł
899 zł
999 zł
1 419 zł
379 zł
1 199 zł
Niektórzy wybierają to, co przeciętne, ale poszukiwacze przygód potrzebują narzędzia, któremu mogą zaufać.
Zegarek Suunto Vertical pomarańczowy o nr. producenta (SS050987000) oferuje spektakularną dokładność i czas pracy na baterii – jest doskonałym towarzyszem podczas sportowych przygód.
Intuicyjne mapy dostępne w Suunto Vertical pokażą Ci wszystko, co musisz wiedzieć o danym terenie. Linie konturowe, zbiorniki wodne, ścieżki i inne ważne punkty orientacyjne można zobaczyć na mapach w trzech różnych stylach.
Dla maksymalnego bezpieczeństwa z funkcji nawigacji można korzystać również w trybie offline. Dzięki mapom dostępnym offline zawsze będziesz mieć pewność, że zmierzasz w dobrą stronę.
Dzięki wysokościomierzowi, barometrowi i kompasowi bez trudu zachowasz orientację w terenie – co w sytuacjach trudnych i wymagających jest szczególnie istotne w kontekście naszego bezpieczeństwa.
Alarm burzowy oraz aktualizowane prognozy pogody zapewnią Ci bezpieczeństwo.
Czas pracy na baterii Suunto Vertical zostawia konkurencyjne produkty w tyle: 85 godzin śledzenia ćwiczeń przy najdokładniejszych ustawieniach GPS w przypadku tytanowego modelu z ładowaniem energią słoneczną i 60 godzin w przypadku modelu ze stali nierdzewnej.
Suunto Vertical, stosowany w trybie dziennym, będzie Ci towarzyszyć nawet przez 60 dni bez ładowania, a tytanowy model z ładowaniem energią słoneczną nawet przez rok!
W Suunto Vertical dłuższy czas pracy na baterii nie wiąże się z mniejszą dokładnością. Zegarek łączy się ze wszystkimi pięcioma głównymi systemami satelitarnymi dzięki podwójnej częstotliwości, co zapewnia szybszy, niezawodny sygnał.
Porównanie czasu pracy na baterii zostało przeprowadzone w trybie treningowym w słonecznych warunkach (50 000 luksów) i z 1-sekundowym interwałem logowania.
Suunto Vertical to również doskonały towarzysz codziennych treningów. Niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze, pływasz czy uprawiasz biegi narciarskie, znajdziesz w nim coś dla siebie.
Potrzebujesz czegoś więcej? Odwiedź SuuntoPlus Store i dostosuj zegarek do swoich potrzeb dzięki aplikacjom do wspinaczki, funkcji Cooper Test i innym dostępnym opcjom!
Nasze zegarki są produkowane z użyciem w 100% odnawialnych źródeł energii w Finlandii, gdzie dobrze znamy trudne warunki. Dowiedz się więcej o naszych wysiłkach na rzecz ochrony środowiska.
Planuj, analizuj i udostępniaj aktywności dzięki aplikacji Suunto! Możesz również korzystać z innych serwisów i usług, jak aplikacja Strava, dla dodatkowych funkcji.
Zawartość zestawu:
Zapoznaj się również z innymi zegarkami Suunto!
Dane fizyczne |
|
| Waga | 87 g |
| Wymiary koperty (szer. x dł. x wys.) | 49 x 49 x 13,6 mm |
| Wymiary wyświetlacza | Średnica 1,4" |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 280 x 280 px |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Nie |
| Rodzaj szkła | Szafirowe |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Materiał obudowy | Poliamid wzmocniony włóknem szklanym |
| Materiał ramki | Stal nierdzewna |
| Klasa wodoszczelności | 10 ATM |
| Temperatura robocza | Od -20°C do +55°C / -5°F do +130°F |
| Pamięć/historia | 32 GB |
| Materiał paska | Silikon |
| Paski z zapięciem QuickRelease | Tak, 22 mm (tylko firmy Suunto) |
| Paski z zapięciem QuickFit | Nie |
| Szerokość paska | QuickRelease 22 mm |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek silikonowy 125-175 mm |
| Kolor | Czarny, Pomarańczowy |
Czas działania baterii |
|
| Tryb zegarka | Do 60 dni |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne | Do 140 godzin |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + wielopasmo | Do 90 godzin |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + muzyka | - |
| Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania | Tak |
| Tryb oszczędzania baterii | Do 500 godzin |
| Tryb ekspedycji | - |
| Max. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną (24h przy ośw.50000/75000lx EDGE 3h pracy na powietrzu) | - |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Suunto Oy |
| Kraj: | FI |
| Ulica: | Tammiston kauppatie 7 A |
| Kod pocztowy: | FI-01510 |
| Miasto: | Vantaa |
| e-mail: | support@suunto.com |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).