​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
TACX

Trenażer rowerowy Tacx NEO Bike Smart T8000.61

T8000.61

8714895058269

Nowy produkt

Towar dostępny w przedsprzedaży

Tacx NEO Bike Smart to rewolucyjny inteligentny trenażer, który pozwala na swobodny trening. To ciche, wydajne i dokładne urządzenie sprawia, że jazda w pomieszczeniu staje się niezwykle realistyczna i przyjemna.

Więcej szczegółów

Przedsprzedaż

Cena
11 999,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

9 podobnych produktów:

Tacx Neo T8000 - inteligentny trenażer o solidnej konstrukcji

PRZEDSPRZEDAŻ
Planowana wysyłka IV kwartał 2020

tacx neo t8000

Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie

Tacx Neo Smart T8000 to rewolucyjny inteligentny trenażer, który pozwala na swobodny trening. To ciche, wydajne i dokładne urządzenie sprawia, że jazda w pomieszczeniu staje się niezwykle realistyczna i przyjemna.

realna jazda

Jazda tak realna, że można zapomnieć, że jest się w domu.

super cichy trenażer

Ćwicz na super cichym trenażerze i nie przejmuj się hałasem

analizuj efektywność

Analizuj swoją moc1 i efektywność pedałowania

aplikacje zwift i tacx

Stań na szczycie tabeli liderów, ćwicząc z ulubioną aplikacją, taką jak Zwift czy Tacx.

różnica w symulowanej jeździe

Poczuj różnicę w symulowanej jeździe po kamiennej i żwirowej nawierzchni.

tacx neo bike smart t8000

Ciesz się realistyczną jazdą i dokładniejszymi danymi.

DYNAMICZNA BEZWŁADNOŚĆ

W celu zapewnienia odpowiedniej symulacji jazdy na rowerze w domu, dynamiczna bezwładność kontroluje bezwładność masy i kompensuje ciężar, prędkość i kąt nachylenia, aby jazda była jak najbardziej realistyczna.

REALISTYCZNE ODWZOROWANIE NAWIERZCHNI

Ta funkcja wraz z oprogramowaniem Tacx i aplikacją Zwift poprzez wprowadzenie trenażera w drgania symuluje jazdę na różnych nawierzchniach, takich jak kamień i żwir.

NIESAMOWICIE WIARYGODNE WRAŻENIA

Odczucie zmiany biegu podczas jazdy odzwierciedla nawet wskakiwanie łańcucha na inną zębatkę. Gdy trenażer jest podłączony do zewnętrznego źródła zasilania, symulacja spadku nachylenia dokładnie symuluje zjazd ze wzniesienia.

ANALIZA RUCHU KORBY

Nasz trenażer Tacx Neo T8000 mierzy pozycję lewej i prawej nogi, analizując technikę pedałowania i pomagając w zwiększeniu efektywności pedałowania.

DOKŁADNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Śledź swoje wyniki i postęp z niezawodnym, stałym pomiarem — bez kalibracji. Możesz mierzyć moc, prędkość i rytm z dokładnością do 1%.

GOTOWOŚĆ DO SPRINTU

Dobrze wyważona konstrukcja Tacx Neo Smart T8000 zapewnia maksymalną stabilność do 2,200 W, nawet podczas ekstremalnych sprintów.

WSPINAJ SIĘ NA SZCZYTY

Optymalnie wykorzystaj trening dzięki realistycznej symulacji podjazdu do 25% stopni nachylenia.

PŁYNNA I CICHA PRACA

Dzięki połączeniu technologi NEO smart i konstrukcji Tacx Neo T8000 stworzyliśmy jeden z najcichszych trenażerów dostępnych na rynku.

MOŻLIWOŚĆ PEŁNEGO DOSTOSOWANIA

Dostosuj pedały, siodełko, kierownicę, taśmy na uchwyty rowerowe oraz długości korb do swoich potrzeb. Istnieje również możliwość ustawienia go, tak aby dokładnie odzwierciedlał konfigurację posiadanego roweru szosowego lub triathlonowego.

trenażer tacx neo t8000 z wentylatorem

Trenuj na swój sposób.

WYSOCE KOMPATYBILNY

NEO Bike Smart łączy się za pośrednictwem technologi Bluetooth Smart® i protokołu ANT+® FE-C, co pozwala na obsługę licznych popularnych aplikacji treningowych takich jak TrainerRoad czy Zwift.

ZDOLNY DO SAMODZIELNEJ PRACY

Możesz także wybrać opcję korzystania z trenażera w trybie samodzielnym. Kiedy nie jest podłączony, będzie symulował płaską drogę — im szybciej jedziesz, tym większy będzie stawiać opór.

KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI

Podłącz NEO Bike Smart do wielu urządzeń jednocześnie, aby móc korzystać z oprogramowania Tacx i monitorować wydajność na liczniku rowerowym Garmin w tym samym czasie.

OPROGRAMOWANIE TRENINGOWE TACX

Korzystaj z biblioteki pełnej wysokiej jakości realistycznych filmów (ponad 100), które pozwolą Ci odczuć szybkość jazdy po stromych wzgórzach Alp lub na brukowanych ulicach Mediolanu.

PLANY TRENINGOWE TACX

Skorzystaj z planów treningów, zaprojektowanych z myślą o podniesieniu sprawności fizycznej, aby pomóc Ci osiągać cele. Ścigaj się z przeciwnikami na żywo, przesyłaj dane GPS, korzystaj z map 3D i wielu innych funkcji.

INTELIGENTNE FUNKCJE I CHŁODZENIE

Tacx Neo Smart T8000 ma 4,5-calowy wyświetlacz i porty USB umożliwiające ładowanie urządzeń. Wbudowane interaktywne wiatraki automatycznie dostosowują prędkość nawiewu na podstawie mocy lub tętna.

Zawartość zestawu: Tacx Neo Bike Smart T8000

Pedały i tablet nie są dołączone do zestawu.

1 Wskaźnik mocy dostępny tylko z trenażerem do jazdy w pomieszczeniu.
Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Polecamy sprawdzić też trenażer rowerowy Tacx Neo 2T, który jest dostępny w naszym sklepie.


    Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
    Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

    Bądź pierwszym, kto napisze opinię !