Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Sportowy, męski zegarek Victorinox...

241763.1
7630000735867
Nowy produkt
Sklep internetowy: Niedostępny
Salon w Warszawie: Niedostępny
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Sportowy, męski zegarek Victorinox Fieldforce Classic Chrono sprawdzi się w każdej sytuacji
Brak towaru w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
2 319 zł
2 835 zł
2 019 zł
2 549 zł
1 689 zł
2 029 zł
1 879 zł
3 389 zł
1 899 zł
2 299 zł
3 185 zł
2 449 zł
1 879 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
2 139 zł
1 679 zł
Zegarek Victorinox Alliance ze scyzorykiem Pioneer jest taki, jak jego właściciel – ma silny, męski charakter w subtelnym wydaniu. Precyzyjnie spełnia swoją funkcję, nie rzucając się w oczy. Jednak kiedy przyjrzeć się mu bliżej, łatwo dostrzec szczegóły, które dowodzą, że we wnętrzu klasycznej koperty kryje się najwyższy standard szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Victorinox Alliance ze scyzorykiem ma subtelny, elegancki design, a jego piękna forma idzie w parze z niezawodnością. Alliance to jednak znacznie więcej niż precyzyjne odmierzanie czasu – to odbicie Twojej osobowości i Twojego stylu życia. Teraz dostępny w wyjątkowej ofercie: zegarek Alliance w zestawie ze szwajcarskim nożem oficerskim Pioneer Alox, w pięknym opakowaniu.
| Numer artykułu | 241763.1 |
|---|---|
| Materiał bransolety | stal nierdzewna |
| Średnica | 44 mm |
| Kolekcja | Alliance |
| Wysokość | 9.6 mm |
|---|---|
| Waga netto | 153.2 g |
| Mechanizm | mechanizm kwarcowy |
|---|---|
| Kształt koperty | stal nierdzewna |
| Średnica | 44 mm |
| Kolor tarczy | niebieski |
| Materiał paska/bransolety | stal nierdzewna |
| Kolor paska/bransolety | srebrny |
| szerokość zaczepów | 21 mm |
| Funkcje zegarków | wskaźnik wyczerpania baterii mała wskazówka sekundowa / mały sekundnik datownik zakręcany dekiel odporne na zarysowania szafirowe szkło z potrójną powłoką antyrefleksyjną |
| Wodoszczelność | 10 ATM/100 M/330 FT |
Sprzedawane urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją.
| Producent | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox AG |
| Kraj: | CH |
| Ulica: | Schmiedgasse 57 |
| Kod pocztowy: | CH-6438 |
| Miasto: | Ibach |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Importer | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Deutschland GmbH |
| Kraj: | DE |
| Ulica: | Alfred-Nobel-Str. 5 |
| Kod pocztowy: | DE-79761 |
| Miasto: | Waldshut-Tiengen |
| e-mail: | info@victorinox.com |
| Osoba odpowiedzialna | |
|---|---|
| Nazwa: | Victorinox Poland Sp. z o.o. |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | ul. Komitetu Obrony Robotników 62 |
| Kod pocztowy: | 02-146 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | https://www.victorinox.com/pl-PL/Szwajcarskie-scyzoryki-oficerskie/Service/Kontakt/cms/contact/ |
| Telefon: | +48 22 577 27 00 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).