Najwyższy czas na Wrocław! Zapraszamy do salonu przy Pl. Nowy Targ 28 lok. 6 ZNAJDŹ NAS
Ostatnio przeglądane
Wytrzymałe ręczne urządzenie GPS o...

010-02734-00
753759305628
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków Wrocław
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05

Wytrzymałe ręczne urządzenie GPS o zwiększonych możliwościach. Gotowi, do wędrówki, START.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
839 zł
939 zł
1 019 zł
1 119 zł
805 zł
1 929 zł
2 029 zł
Garmin eTrex SE (kod producenta 010-02734-00) to jeden z najpopularniejszych modeli urządzeń GPS wykorzystywanych w nawigacji terenowej. Jest to niezawodne i praktyczne narzędzie, które jest wykorzystywane przez turystów, myśliwych i wiele innych osób, które potrzebują precyzyjnej nawigacji w terenie.
Urządzenie wyposażone jest w dokładny odbiornik GPS, który pozwala na określenie swojej pozycji z dużą dokładnością. Po raz pierwszy został wykorzystany moduł, który pozwala korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou i QZSS). Użytkownik może z łatwością zaprogramować swoją trasę, określić punkty orientacyjne, a także otrzymywać wskazówki nawigacyjne na bieżąco. Samo urządzenie nie posiada wbudowanej mapy natomiast mamy możliwość połączenie się z aplikacją Garmin Explore, aby uzyskać funkcje planowania podróży, powiadomień i dodatkowe mapy.
Jego kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwe i wygodne przenoszenie urządzenia w plecaku czy kieszeni, a jednocześnie zapewnia dużą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Urządzenie jest wyposażone w monochromatyczny ekran o wielkości 2,2 cala, który umożliwia czytanie map i innych informacji w pełnym świetle słonecznym oraz wpływa pozytywnie na czas pracy urządzenia. Głównym źródłem zasilania urządzenia są baterie AA, a czas pracy wynosi aż 168 godzin.
Podróże będą znacznie łatwiejsze z tą prostą w obsłudze nawigacją GPS, która wyróżnia się długim czasem pracy, bezprzewodową łącznością i obsługą wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) – czyli cechami, które pozwolą Ci spędzać więcej czasu na zewnątrz.
Jasne światło słoneczne nie przeszkodzi w odczycie dzięki ekranowi o wysokiej rozdzielczości 2,2″.
168 godzin pracy na jednym zestawie baterii wystarczy na wiele wycieczek.
Lubisz geocaching? Pobierz automatyczne aktualizacje z Geocaching Live, aby znaleźć następną skrzynkę.
Planuj podróże – i nie tylko – po sparowaniu z aplikacją Garmin Explore™ na inteligentne urządzenia.
Potrzebujesz dokładnego śledzenia pozycji? Nie ma problemu – nawet w trudnych warunkach z obsługą wielu systemów GNSS.
Wbudowany kompas sprawi, że nigdy nie zejdziesz ze szlaku.
Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou i QZSS), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.
Otrzymuj automatyczne aktualizacje skrzynek z serwisu Geocaching Live, włączając w to opisy, dzienniki i wskazówki. Po nawiązaniu połączenia z aplikacją Garmin Explore każde znalezisko zostanie przesłane do profilu w witrynie Geocaching.com.
Trzymaj się kursu dzięki cyfrowemu kompasowi, który wskazuje dokładny kierunek nawet w bezruchu.
Po połączeniu z aplikacją Garmin Explore możesz uzyskać informacje o prognozie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu masz świadomość zmieniających się warunków.
Długi czas działania baterii: maks. 168 godzin w trybie standardowym oraz maks. 1800 godzin w trybie wycieczki na 2 wymiennych bateriach AA (do nabycia osobno).
Połącz się z aplikacją Garmin Explore, aby uzyskać bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania, przechowywanie w chmurze, planowanie podróży, inteligentne powiadomienia i dodatkowe mapy.
Sprawdź również monitory aktywności Garmin.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 156,5 g (z bateriami) |
| Wymiary fizyczne | 6,1 x 10,0 x 3,3 cm |
| Wymiary wyświetlacza | 3,3 x 4,4 cm |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 240 x 320 px |
| Typ wyświetlacza | Transreflektywny, monochromatyczny |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa wodoszczelności | IPX7 |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | 168 godz. w trybie standardowym; 1800 godz. w trybie wycieczki |
Cechy podstawowe |
|
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| QZSS | Tak |
| Kompas | Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy) |
| Wysokościomierz barometryczny | Nie |
| Fabrycznie załadowane mapy | Nie |
| Możliwość dodawania map | Nie |
| Mapa PL TOPO | Nie |
| Łączność | Bluetooth® 5.1 |
| Powiadomienia z telefonu | Tak |
| Bateria | 2 baterie AA (do nabycia osobno) |
| Mapa bazowa | Tak (tylko miasta) |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| IRNSS | Nie |
Funkcje podstawowe |
|
| Ładowanie energią słoneczną | Nie |
| Nawigacja od punktu do punktu | Tak |
| Waypointy/ulubione/pozycje | 1 000 |
| Pomiar powierzchni | Tak |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca | Tak |
| Kalendarz myśliwski/wędkarski | Nie |
| Bardzo czuły odbiornik | Tak |
| Trasy | 50 |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) | Nie |
| BirdsEye | Nie |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) | Nie |
| Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) | Nie |
| Wycinki mapy | Nie |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary | Nie |
| Rejestrowanie Rinex | Nie |
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ | Tak |
| Obsługa funkcji geocache | Tak (Geocache Live) |
| Obsługa MapShare z funkcją śledzenia | Nie |
| Obsługa serwisu Garmin Explore | Tak |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach | Nie |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail | Nie |
| Przeglądarka zdjęć | Nie |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości | Nie |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach | Nie |
| Zgodność z własnymi mapami | Nie |
| Aparat | Nie |
| Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży | Nie |
| Dodatkowe | System satelitarny Beidou |
Funkcje taktyczne/wojskowe |
|
| Norma MIL-STD-810 | Nie |
| Interaktywna funkcja SOS | Nie |
Zgodność |
|
| Zgodność z aplikacją na telefon | Aplikacja Garmin Explore™ |

Wiemy, że awarie czasem się zdarzają – i w takich sytuacjach jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć! Przy zakupie produktu, który właśnie oglądasz, zyskasz czteroletnią gwarancję: dwa lata gwarancji producenckiej oraz dodatkowe dwa lata od nas! To rozwiązanie, które zostało sprawdzone przez wielu naszych klientów. Dzięki niemu mimo upływu standardowego, dwuletniego okresu gwarancji, mogli cieszyć się swoim sprzętem przez kolejne lata bez obaw o nieprawidłowe działanie swojego urządzenia. Co więcej – nasza 4-letnia gwarancja nie ma ŻADNYCH wykluczeń! Reklamacji podlegają takie same usterki, co przyjmowane przez producenta. To wyraźny atut względem ofert konkurencji, gdzie elementy takie jak paski czy baterie nie podlegają reklamacji. Nie u nas!
Przez pierwsze dwa lata od zakupu korzystasz z gwarancji producenta. To czas, w którym możesz zgłosić wadę w dwóch miejscach:
Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie wygoda i nie chcesz się niczym martwić, zapraszamy do zgłoszenia reklamacji u nas – z przyjemnością pomożemy. W przypadku, gdy każdy dzień bez urządzenia jest dla Ciebie niedogodnością i zależy Ci na jak najszybszym rozpatrzeniu zgłoszenia, rekomendujemy złożenie reklamacji bezpośrednio w serwisie producenta. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na przesłanie przez nas urządzenia do serwisu Garmin oraz jego powrót po rozpatrzeniu zgłoszenia.
W przypadku zgłoszenia reklamacji na trzecim i czwartym roku od daty zakupu, zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są tylko u nas – internetowo lub w jednym z salonów stacjonarnych. Pełną instrukcję zgłaszania reklamacji przez internet znajdziesz tu - REKLAMACJA.
Trzeci i czwarty rok gwarancji działają na zasadach podobnych do gwarancji producenta. Bez względu na to, czy popsuje się bateria, wyświetlacz, a może pasek dołączony do zestawu – pomożemy. Nie stosujemy żadnych wykluczeń dotyczących zgłaszanych usterek, co znacząco odróżnia naszą rozszerzoną gwarancję od tego, co oferuje konkurencja. Nie tylko dłużej, ale też i lepiej!
Czas, który mamy na rozpatrzenie reklamacji określony prawem to 14 dni, ale zawsze staramy się, aby trwało to jak najkrócej – wiemy, że bez zegarka jak bez ręki. Gdy status Twojego zgłoszenia ulegnie zmianie, otrzymasz mail z powiadomieniem z naszego systemu. W sprawie statusu reklamacji możesz także do nas zadzwonić pod numer 22 827 00 05 lub napisać przez formularz kontaktowy czy czat – zobaczymy, czy coś się zmieniło.
W przypadku uznania reklamacji istnieją dwa rozwiązania:
naprawa urządzenia
wymiana urządzenia na wolne od wad
Najczęściej proponowanym rozwiązaniem jest wymiana przedmiotu na wolny od wad, czyli urządzenie recertyfikowane lub refabrykowane. Takie urządzenie przechodzi testy producenta, które potwierdzają, że jego specyfikacja jest taka sama, jak nowego produktu. Co ważne – urządzenia takie mają pełną, dwuletnią gwarancję producenta, którą możesz zrealizować zarówno bezpośrednio w serwisie Garmin, jak i u nas.
Co do zasady reklamować można każde uszkodzenie, ale nie wszystkie problemy zostaną zakwalifikowane jako wada. Przede wszystkim nie uznajemy reklamacji produktów uszkodzonych mechanicznie. Zbite szybki czy rysy nie są spowodowane wadą zegarka, a jego używaniem. W przypadku problemów z GPS kierujemy się wytycznymi producenta – możemy uznać reklamację, jeśli błąd pomiaru przekracza 10% mierzonej wartości. Mniejsze odchylenia mogą być spowodowane warunkami, w których dokonujesz pomiaru czy innymi interferencjami sygnału. Baterie także podlegają naturalnemu zużyciu. Spadek pojemności o 10% po kilku latach używania nie jest wadą baterii, ale czas działania znacząco odbiegający od tego, co deklaruje producent (poniżej 60%), podlega reklamacji na trzecim i czwartym roku. Zalecamy też przed reklamacją baterii sprawdzić ustawienia sprzętu. Często szybkie rozładowywanie spowodowane jest np. nieoficjalną tarczą zegarka wgraną na urządzenie czy też włączonym całodobowym pomiarem saturacji.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).