​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Coros
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

COROS POD [RUNPOD]

RUNPOD

6972991920657

Nowy produkt

Towar niedostępny

COROS POD Performance Optimization Device

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
199 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

7 podobnych produktów:

COROS POD Performance Optimization Device oferuje zaawansowane pomiary danych biegu takie jak: moc, wydajność biegowa, czas kontaktu z podłożem, balans brawa/lewa, kadencja i in. (patrz tabela niżej)

COROS PODCOROS POD

Wydajność jest kluczem

Stosunek prędkości do mocy do masy mierzy ilość energii zaangażowanej w napędzanie twojego ciała podczas biegu. Kiedy twoja prędkość rośnie i moc spada, poprawiasz swoją wydajność. Korzystając z tych danych w połączeniu ze wszystkimi innymi świetnymi danymi dostarczonymi przez POD, możesz trenować, aby stać się bardziej wydajnym biegaczem - niezależnie od tego, czy to pozwala biegać szybciej, dalej, czy jedno i drugie.

Wzmocnij się

Czy trener lub znajomy biegacz kazał ci kiedyś biegać, by biec tak jak się czujesz? Nie jesteś pewien, jak ocenić wysiłek - no cóż, teraz POD eliminuje zgadywanie. COROS POD, biorąc pod uwagę Twoją wagę, prędkość i kilka innych danych wejściowych, obliczy Twoją Moc Biegową.
Moc biegowa wraz z innymi kluczowymi wskaźnikami, takimi jak tętno, jest świetnym narzędziem do pomiaru wysiłku, ponieważ potrzeba więcej mocy, aby biegać pod górę, tak samo potrzeba więcej mocy do utrzymania stałego tempa na płaskim terenie.

Popraw swoją formę

COROS POD zapewnia kilka świetnych wskaźników, które poprawią twoją biegową formę. Niektóre takie jak rytm i długość kroku są oferowane w naszych zegarkach GPS, podczas gdy POD wprowadził również nowe statystyki, takie jak wysokość kroku, czas kontaktu z podłożem i balans lewo / prawo. Elitarni biegacze biegają szybciej i dłużej, ponieważ spędzają mniej czasu na ziemi, zużywając prawie całą swoją energię do poruszania się do przodu, a nie w powietrze. Pozostając bliżej ziemi i mając szybsze kroki, zazwyczaj mają również wyższą kadencję (180 kroków lub więcej na minutę). Balans nóg Lewa / prawa, która odbiega zbyt daleko od 50/50, może oznaczać zbliżające się obrażenia. Użyj tych danych, aby poprawić swoją formę, unikając kosztownych kontuzji podczas biegania.

Przypnij i ruszaj!

Podczas parowania COROS POD z zegarkiem COROS GPS zegarek poprawi ogólne wrażenia z użytkowania, POD działa również samodzielnie za pośrednictwem aplikacji COROS App. Jeśli nie masz jeszcze zegarka COROS GPS, sparuj czujnik POD z aplikacją COROS w telefonie, wybierz tryb biegu i po prostu zacznij biec. Po zakończeniu natychmiast wyświetl wszystkie swoje dane w aplikacji COROS i zsynchronizuj informacje z witrynami stron trzecich, takimi jak STRAVA lub Training Peaks.

* Używanie POD z zegarkiem zwiększy zużycie baterii podczas treningu.
Masa19 g
Wodoodporność1 ATM (10 m)
Typ montażuNa pasie
ŁączonośćBluetooth/ANT+
BateriaCR2032
Czas pracy1 Rok (2 h/Dziennie)
ZgodnośćZegarki COROS & COROS App
Wydajność bieguTak
Pomiar mocyTak
Analiza mocyTak
Balans L/PTak
Wysokość krokuTak
Współczynnik krokuTak
Czas styku z podłożemTak
Długość krokuTak
KadencjaTak

COROS POD

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com