​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Epix Gen 2

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Filtruj według

Cena
Materiał ramki
Obudowa
Materiał paska
Materiał ekranu
Pulsoksymetr
Mapa PL TOPO
Ekran dotykowy
Stan
Kolor
Filtruj
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Garmin Epix Gen 2

Szukasz uniwersalnych zegarków, które świetnie sprawdzą się jako urządzenia monitorujące Twoją aktywność, a dodatkowo dopełnią Twoją stylizację? Jeśli tak, sprawdź najnowsze smartwatche Garmin Epix z wytrzymałą baterią działającą nawet do 16 dni.

Monitoruj ważne parametry z Garmin Epix

Garmin Epix Gen 2 to urządzenia najnowszej generacji, z których pomocą wygodnie sprawdzisz parametry takie, jak Twój puls, tętno, czy chociażby stopień absorpcji tlenu przez ciało. Dzięki temu, szybko ocenisz intensywność i efektywność wykonywanych ćwiczeń, a funkcja monitorowania oddechu podczas snu, treningu i spoczynku pozwoli Ci zadbać o zdrowie.

Czujesz, że Twoja praca jest stresująca? Wskaźnik zmienności tętna, w który wyposażone są zegarki Garmin Epix Gen 2, obliczy Twój poziom stresu w ciągu dnia, tak, abyś mógł podejmować świadome decyzje i zadbać o swój komfort.

Z tymi wszechstronnymi urządzeniami łatwo zadbasz o utrzymanie odpowiedniego balansu - Garmin Epix to również funkcja body battery, czyli monitor energii ciała, dzięki któremu szybko zoptymalizujesz swój plan aktywności w ciągu dnia. Pomyśl o swoim zdrowiu i wykorzystaj szczegółowe dane na temat wysiłku, snu, tętna i pulsu, aby lepiej zrozumieć swój organizm i dać mu to, czego potrzebuje w danej chwili.

Przekraczaj granice z zegarkami Garmin Epix

Smartwatche Garmin Epix mają wbudowane zróżnicowane profile aktywności fizycznej, z różnymi czasomierzami, co oznacza, że możesz wygodnie monitorować swoje wyniki podczas pływania, biegów przełajowych, jazdy na rowerze, narciarstwa, czy nawet wspinaczki górskiej. 

Jeśli nie jesteś pewien, czy wykonujesz ćwiczenia odpowiednio, dostępne wskazówki treningowe wyświetlane na ekranie urządzenia z pewnością pomogą Ci udoskonalić technikę. 

Chcesz dostosować trening do swoich potrzeb i celów? Smartwatche Garmin Epix oferują bezpłatne plany treningowe z poradami profesjonalnych trenerów. Monitoruj swoją efektywność, wydajność, pułap tlenowy i wydolność dzięki dostępnym funkcjonalnościom, korzystaj z asystenta regeneracji, aby dać swojemu ciału niezbędny czas na odpoczynek i przekraczaj swoje możliwości z Garmin Epix

Szukasz wyjątkowych smartwatchy, które łączą funkcjonalność i elegancki styl? Sprawdź dostępną serię Garmin Fenix 7.