​ ​ ​ ​

Garmin GPSMAP 67

Garmin GPSMAP 67

Garmin GPSMAP 67 to wytrzymały i niezawodny sprzęt nawigacyjny z bardzo dokładną zewnętrzną anteną GPS, idealne dla osób aktywnych, które często przemierzają tereny nieznane i wymagające. Dzięki zaawansowanemu modułowi z wielopasmową łącznością urządzenia zapewnia szybkie i dokładne ustalenie pozycji oraz możliwość śledzenia swojej trasy na żywo. Dodatkowo oferuje wiele funkcji, które umożliwiają użytkownikowi dostosowanie urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb. Można skorzystać z wielu trybów nawigacyjnych, takich jak tryb wspinaczkowy, tryb rowerowy, tryb geocachingu, czy tryb żeglarski.

Czego możesz oczekiwać od serii GPSMAP 67?

Garmin GPSMAP 67 to zaawansowany, ręczny nawigacyjny system GPS, który zapewnia niezawodne i dokładne wyznaczanie pozycji w każdych warunkach. Dzięki wbudowanemu kompasowi 3-osiowemu z żyroskopem i barometrem zawsze będziesz miał pewność, że znasz swoje położenie oraz kierunek podróży. Urządzenie umożliwia korzystanie z map topograficznych i satelitarnych (BirdsEye). Ponadto mamy możliwość pobierania map i oprogramowania, które pozwala na dostęp do szeregu przydatnych funkcji, takich jak przewodniki turystyczne, prognozy pogody, a także planowanie tras. Urządzenie posiada także funkcję powiadomień z telefonu, dzięki czemu użytkownik jest zawsze na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami. Aplikacja Garmin Explore umożliwia tworzenie i udostępnianie własnych tras i zapisów z wypraw. Ciekawym dodatkiem jest subskrypcja Outdoor Maps+, dzięki niej możesz uzyskać dostęp m.in. do informacji o terenach publicznych, danych właścicieli, państwowych mapach działek, obszarach łowieckich i granicach wyznaczonych przez Biuro Gospodarki Przestrzennej.

Wytrzymałe urządzenie na każdą wyprawę!

Urządzenie GPSMAP 67 posiada duży kolorowy ekran o przekątnej 3 cali, który zapewnia wyraźny i czytelny obraz. To podręczne urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie ze standardami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności MIL-STD-810współpracuje nawet z noktowizorem. Wszystkie te funkcje sprawiają, że urządzenie nawigacyjne od firmy Garmin jest idealnym narzędziem do turystyki, wspinaczki górskiej, jazdy na rowerze czy trekkingu. Dzięki temu urządzeniu zawsze będziesz miał pewność, że jesteś na właściwej drodze i dotrzesz tam, gdzie sobie założysz. Ogromnym atutem urządzenia jest jego odbiornik, który jest zasilany przez wewnętrzny akumulator litowo-jonowy i pozwala na ciągłą pracę urządzenia do 180 godzin. Zaimplementowanie wbudowanej latarki LED pozwala serii urządzeń GPSMAP 67 na zminimalizowanie potrzebnej ilości sprzętu, gdyż może ona służyć jako sygnalizator świetlny, pozwalając wezwać pomoc w razie potrzeby. Zobacz też trenażery rowerowe Tacx.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 010-02812-01

  Znajdź więcej czasu na przygodę z wysokiej klasy, wytrzymałym urządzeniem podręcznym GPS i komunikatorem satelitarnym. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo", dostarczanymi na karcie pamięci 32 GB.

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  2 899 zł
 • 010-02812-01

  Znajdź więcej czasu na przygodę z wysokiej klasy, wytrzymałym urządzeniem podręcznym GPS i komunikatorem satelitarnym.

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  2 799 zł
 • 010-02813-01

  Z tą wytrzymałą nawigacją podręczną, Twoja przygoda może trwać jeszcze dłużej. W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo", dostarczanymi na karcie pamięci 32 GB.

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  2 449 zł
 • 010-02813-01

  Z tą wytrzymałą nawigacją podręczną, Twoja przygoda może trwać jeszcze dłużej.

  Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
  2 349 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com