​ ​ ​ ​

Garmin Forerunner 745

Garmin Forerunner 745

Wiele funkcji w jednym zegarku - postaw na Forerunner 745

Sięgnij po nowość - Forerunner 745 od Garmina. Coraz więcej wśród nas osób aktywnych, wybierających zróżnicowane treningi: dziś bieganie, jutro pływanie, innego dnia jazda na rowerze. Coraz większa popularnością cieszy się również połączenie wcześniej wymienionych, trzech dyscyplin czyli triathlon. Posiadanie zegarka sportowego, który będzie monitorował każdy typ treningu to dla osób aktywnych rzecz bardzo ważna. Oczywiście jako osoba aktywna ruchowo potrzebujesz zegarka sportowego, ale nie chcesz, by jego noszenie w jakiś sposób ograniczało inne Twoje potrzeby. Wręcz przeciwnie – szukasz modelu z funkcjonalnością smartwatcha przydatnego na co dzień. Garmin Forerunner 745 to multifunkcyjny zegarek stworzony dla Ciebie. Spełni swoje zadanie zarówno jako zegarek sportowy, jak i praktyczny smartwatch.

Czego możesz oczekiwać od Garmin Forerunner 745?

Forerunner 745 to przede wszystkim zegarek z funkcją multisport z wbudowanym modułem GPS (idealny do planowania tras czy śledzenia położenia). Forerunner 745 dzięki wielu trybom treningowym będzie monitorował Twoje postępy  i analizował je bez względu na to, jaką aktywność wybierzesz (bieganie, pływanie, jazda na rowerze). Otrzymasz także sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń i skonkretyzowane porady dotyczące kolejnych treningów. Co więcej – Garmin Forerunner 745 zaalarmuje Cię, gdy jesteś blisko przetrenowania i wskaże, ile czasu powinieneś poświęcić na regenerację. Zmierzy tętno, obciążenie treningowe, pułap tlenowy i poziom energii (bardziej szczegółowy opis znajdziesz pod produktami prezentowanym w naszym sklepie). Jako funkcjonalny smartwatch Forerunner 745 pokaże powiadomienia z telefonu, zapłacisz nim za zakupy (płatność zbliżeniowa Garmin Pay) i posłuchasz muzyki (pamięć zmieści 500 utworów), którą odtworzysz z serwisu streamingowego za pomocą zegarka.

Multisportowy zegarek o niezwykle lekkiej wadze

Garmin Forerunner 745 to najmniejszy i najlżejszy zegarek dla aktywnych. Waży jedynie 47g. Posiada kolorowy wyświetlacz, którego wskazania z łatwością odczytasz w pełnym słońcu. Zegarek osadzony jest na silikonowym, wygodnym pasku (w czterech kolorach do wyboru). Na uwagę zasługuje wytrzymała bateria – w trybie zegarka 7 dni, GPS – 16 godzin, GPS z muzyką 6h. Produkt ten jest sterowany za pomocą pięciu przycisków oraz umożliwia nawigowanie po zaplanowanym wcześniej kursie. Warto dodać, że Forerunner 745 jest w pełni kompatybilny z zewnętrznymi czujnikami i miernikami do pomiaru tętna. Po sparowaniu z zewnętrznym paskiem tętna, urządzenie to będzie mogło rejestrować parametry, spośród których wymienić można między innymi: kadencję i długość stawianych kroków, a także czas kontaktu stóp z podłożem. Zegarek ten umożliwia rejestrować dane z ponad 30 rodzajów rozmaitych sportów. Garmin Forerunner 745 to niezwykle solidny produkt, który wyróżnia się oryginalnym designem oraz wieloma przydatnymi funkcjami, które  z pewnością docenią wszyscy amatorzy sportowych aktywności. Dzięki niemu zwiększysz efektywność swoich treningów i będziesz ćwiczył jeszcze przyjemniej!

Jeśli szukasz wielofunkcyjnego zegarka sportowego – postaw na Forerunner 745. Z gwarancją autentyczności kupisz go w naszym sklepie eAzymut.

Zapraszamy również na naszego bloga, gdzie przeczytasz jakie są różnice między Forerunner 745 a 735XT.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Ten zegarek biegowy GPS jest przeznaczony dla biegaczy i triathlonistów, którzy potrzebują szczegółowych statystyk i wskazówek treningowych, a także funkcji smartwatcha.

    Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com
    1 365 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com