​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Instinct 2 Solar Surf - Bells Beach 010-02627-05

010-02627-05

753759278915

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

3 Lata Gwarancji

Ten wytrzymały, ładowany energią słoneczną zegarek GPS ma wszystko, czego potrzebujesz do podczas aktywności na wodzie. Teraz jest dostępny w dwóch rozmiarach, by pasował na każdy nadgarstek.

Więcej szczegółów

Cena
2 329,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

2 329,00 zł

10 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Instinct 2/2s - Outdoor bez ograniczeń
2022-02-09

Instinct 2/2s - Outdoor bez ograniczeń

Jakie nowe funkcje znajdziemy w nowej generacji Instinctów,  jakie nowe warianty i czy warto dopłacić w Waszym przypadku do wersji Solar, Tactical czy może Surf?

Garmin Instinct 2 Solar Surf Bells Beach

Garmin Instinct 2 Solar Surf Bells Beach to smartwatch dla najbardziej wymagających surferów i fanów innych sportów wodnych na desce. Wzmocniona konstrukcja, wodoszczelność do 100 m oraz nieograniczony czas pracy w trybie zegarka dzięki ładowaniu solarnemu, sprawiają, że ten smartwatch GPS świetnie sprawdzi się do podczas najbardziej ekstremalnych aktywności, nie tylko tych na wodzie, ale również i na lądzie.

Garmin Instinct 2 Solar Surf Bells Beach — zaawansowane funkcje smart

Podstawowe wyposażenie zegarka w liczne funkcje sportowe pozwala na monitorowanie szeregu aktywności, wspieranych przez liczne funkcje asystenckie z sugestiami treningowymi. Garmin Instinct 2 Solar Surf 010-02627-05 (nr producenta) został rozszerzony o opcje stworzone dla surferów, windsurferów i kiteboardingowców, którzy mogą na ekranie zegarka szczegółowo śledzić swoje osiągnięcia na desce. Z kolei połączenie z aplikacją Surfline umożliwia dostęp do panujących w danych miejscach warunków wodnych i wietrznych. Dzięki obsłudze trzech systemów GNSS zegarek dokonuje bardzo dokładnych pomiarów nawigacyjnych.

Codzienne użytkowanie zegarka

Garmin Instinct 2 Solar Surf Bells Beach posiada także zaawansowane monitory stanu zdrowia i samopoczucia, jak pulsoksymetr, miernik stresu czy monitor jakości snu. Ten zegarek GPS pozwala aktywnie kontrolować swoją kondycję i rozwój formy. Ponadto smartwatch pozwala obsługiwać powiadomienia z telefonu, a także wykonywać płatności zbliżeniowe Garmin Pay.

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Zestaw Garmin Instinct 2 Solar Surf - Bells Beach model 010-02627-05 zawiera:

  • Zegarek Garmin Instinct 2 Solar Surf Bells Beach
  • Przewód do ładowania i przesyłu danych
  • Dokumentacja

Sprawdź, również zegarki Garmin Fenix

 

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !

  • Garmin Instinct 2/2s - Co nowego?
  • Garmin Instinct 2/2S - Prezentacja i porównanie z Instinct